Jump to content

Logo Go Demo Kuramıyorum

onder
 Share

Recommended Posts

Logo Go demo kuramıyorum arkadaşlar... SQL2005 sp3 windows 7 işletim sistemine kurdum logo go kurulumu aşağıdaki resme kadar geliyor vt oluşturken [b]1. microsoft Ole db provider for sql server birden fazla adımlı ole db işlemi hatalar oluştu ....80040e21[/b] diyor kalıyor. nedir bunun sıkıntısı?
[img]http://www.bsc.com.tr/demoimages/21.JPG[/img]

abi bi cd var önümde içinde de kurulum için gerekli dosyalar birde pdf, pdf ile kuurlumun hiç bir alaksı yok. sorun win7 ile alakalı değil kanımca db e veri dosyaları oluşturuken sql yukarda yazdığım hatayı veriyor.

[font="Trebuchet MS"][b]Win 7 de Çalışmadıgını Duymuştum ama şöyle bi dene bakalım.

1- sql 2000 kur ve bilgisayarı yeniden başlat
2- logo go partları dizine çıkart
3- logo go klasörünü programı nereye kuracaksan (c:,d: vs) oraya kopyala
4- logo go klasörünü aç ve [u]lgsetup[/u] çalıştır çıkan uyarıya evet yada tamam de
5- logo go klasöründe kconfig çalıştır kullanıcı adı sa (küçük harf) veritabanı ve kullanıcıyı oluştur. kullanıcı:LOGO,şifre:LOGO
6- logo go klasöründe lgconfig çalıştır kullanıcı: LKSUSER, şifre:USERPASS (büyük harf) burada sadece server ismini değiştir. (bilgisayar görev çubuğu yeşil yanan sql server sağ tıkla open server ismini kopyala ve yapıştır.
7- logo go klasöründe gosys çalıştır. kullanıcı:LOGO,şifre:LOGO
8- Yönetim terminaller seç sağ tıkla değiştir 2. satır kodu yanında ... tıkla ve kaydet
9- Yönetim firmalar seç firma ekle ve kaydet altta dönemler sağ tıkla ekle ve kaydet dönemin üzerine sağ tıkla çalışma dönemi olarak işaretle (*) işareti belirir kaydet
10-Yönetim genel tablo yönetimi seç yanında + olmayana seç oluştur ve kaydet
11- gosys çık ve go aç kullanıcı:LOGO,şifre:LOGO firma seç ve programı kullanmaya başla kolay gelsin

[/b][/font]

tamam arkadaşlar sorunu çözdüm bendeki versiyonu eski kanımca şurdan yenisini indirdim,
ftp://download.logo.com.tr/Windows/KOBI/GUNCEL/GO_PLUS/2.04.00.01/2.04.00.01.GO.PLUS.part1.rar
ftp://download.logo.com.tr/Windows/KOBI/GUNCEL/GO_PLUS/2.04.00.01/2.04.00.01.GO.PLUS.part2.rar

• 3 years yıl...