Jump to content

2007 Ford Fiesta Teyp Kodunu Nerden Bulabilirim?

Bırak Gitsin...
 Share

Recommended Posts

[quote name='Bırak Gitsin...' date='21 Ocak 2011 - 20:51 ' timestamp='1295636467' post='948867']
Herkese iyi akşamlar...Başlıktanda anlaşılacağı arkadaşlar benim 2007 model ford fiestanın orjinal teyp kodunu nerden bulabilirim illaki servise mi gitmeliyim bir kod için? eğer böyle bir olay başına gelen varsa beni aydınlatabilir mi?....Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)
[/quote]
Google Amcaya sor O herşeyi bilir.

• 2 hafta sonra ...

http://ul.to/1eu8tz adresindeki programı indirip teybin M numarasını bu programa yazarak bulabilirsin. Windows 7 de çalışmıyor sanırım(en azından 64 bit olanında) ben bir arkadaşın XP sinde çalıştırdım ve öğrendim. Torpidonun sağında solunda yazıyormuş bazen bu kod ama benimkinde yoktu. Torpidoyu açıp iki taraftan bastırarak aç sonuna kadar(sigortaların falan olduğu yeri görene kadar) sonra kafanı sokup sol tarafta teybe bakman lazım. Orada M ile başlayan seri numarası var bu numarayı alıp programın M yazan yerine yazıyorsun. sonra kodu gösterir program sende teybe girersin. Şifreyi girerken biraz değişik girmen gerekiyor, mesela kod 4356 ise 1'e 4 kez, 2'ye 3 kez, 3'e 5 kez, 4'e ise 6 kez basıyorsun ve sonra onaylamak için 5'e basıyorsun. benimkide öyleydi biraz önce buldum açtım teyibi. Servisler bazen para isteyebiliyormuş o yüzden bunu mümkünb olduğunca paylaşmöak lazım, bu kadar basit birşey için kimse para beklememeli ayıptır yani. Hadi kolay gelsin.