Jump to content

Pc'm Arada Kapanıyor Veya Reset Atıyor !

burak29
 Share

Recommended Posts

[i][b][size="5"][font="Comic Sans MS"]Mrb. arkadaşlar benim PC arada bi kendini kapatıyor arada kendini resetliyor benden kaynaklanan bir problem oldugunu düşünmüyorum. Metin2 yonarken resetliyor onun gibi facedeyken filan resetliyor bazende kapanıyor kapandıgı zaman bilgisayarı daha açamıyorum açma düğmesine basıyorum fakat açılmıyor Fişi çekip taktıgımda düzeliyor. Ama sonra yine oluyor böyle devam etmeyeceğini düşündüm ve size bildirmek istedim yardım ederseniz sevinirim

Şimdiden Teşekkürler...[/font][/size][/b][/i] Edited by burak29

arkadaşim ethernet kablosunu çıkartıp bilgisayardan her hangi bir oyun açıp denermisin ?

eğer kapanırsa yada resetlerse
cd den çalışan işletim sistemi ile bilgisayarı açıp dosya kopyalama işlemi yap eger kapanmassa işletim sisteminde vardır bir problem

Kardeşim önce bir sisteminin özelliklerini yaz daha doğru ve çobuk çözüm olur.... ama şöyle birşey yapabilirsin anti virüs varmı sistemde varsa adı ne daha snra ne gibi programlar yüklü filan... ondan sonra net kullanmadan işlemler yap oyun oyna aynı zamanda film izlemeye çalış bilgisayarını kascak şeyler yap bakalım nolcak bunları bi yap interneti söküp bize cevap yaz

• 2 hafta sonra ...

[quote name='edim.7' date='28 Ocak 2011 - 14:25 ' timestamp='1296225356' post='953036']
arkadaşim ethernet kablosunu çıkartıp bilgisayardan her hangi bir oyun açıp denermisin ?

eğer kapanırsa yada resetlerse
cd den çalışan işletim sistemi ile bilgisayarı açıp dosya kopyalama işlemi yap eger kapanmassa işletim sisteminde vardır bir problem
[/quote]

2-3 sene önce aynı problemi bende yaşamıştım.Yine bir arkadaşım ethernet kablosunu çıkartıp bilgisayarı kullanmamı istemişti.İnternetsiz kullanmamı yani.Kabloyu çıkardığımda donma,resetleme ve kasılma gibi sorunlarla hiç karşılaşmadım.Burak arkadaşımız diyor ki kapandığın da hiç açılmıyor.Fişi çekip taktığında açılıyormuş.Donanımdan kaynaklanabilen bir soruna benziyor internet ile alakası yok bence.

hayır hepinizi yanLış biliyorsuunuz.banada böyLe olmuştu az kaLsın kasayı kırıyordum ama bilgisayarcıya götürdüm

FAN'da sorun var kardeş sen ona fan yerinden kalkmış olabilir bi bak ya da şu öneriye bak buda işe yarıyor.

bilgisayarıma sağ tıkla özellikler tıkla ordan gelişmişe bas ordanda başlangıç kurtarma bas ordan :lol: otomatik olarak yeniden başlat kutusunbdaki işareti kaLdır. bu kadar [size="3"]ama belki olur tam olarak çözüm vermiyorum haberin olsun yani[/size]

[img]http://i55.tinypic.com/m9rf5x.jpg[/img]