Jump to content

Format

Sailors
 Share

Recommended Posts

[b]Sevgili forum üyeleri benim bilgisayar 3-4 gündür çok acayip kafayı yıcem.
sorunum şu;
bilgisayarım çöktü bende format attım XP
her zaman yüklediğim programları yükledim oyunlarımı yükledim 3-4 defa yeniden başlattım doğal olarak 1 gün sonra açtığımda .... sosyası bulunamıyor dedi tmm dedim mini xp ile dosyayı buldum koydum bilgisayarı yeniden başlattımbu sefer başka bir dosya bulunumayır dedi bu dosya hal.dll dosyası idi. hadi neyse tekrar format atayım dedim attım yine her zaman yüklediğim programları yükledim oyunları yükledim 1 gün sonra yine aynı hatayı verdi bende bi tane vurdum ekrana taktım maxtor wipe disk 5 i diski sıfırladım 12 saat sürdü yeniden format attım şimdi yine aynı programları kurdum oyunlarımı kurdum bakalım yine aynı problem olucak mı ne olur yardım edin sorunumun çözümü ne çok acil yardım edin...[/b]

Kullandıgım Proğramlarda Bir Sıkıntı olmuş Olabilir. bir Zamanlar Yapılan Katilimsiz Flas Paketinde Buna benzer bir sorun ba$ıma gelmişti.internet cafe kurdum güncel flas için indirdim Sonra Bütün Exe Dosyalarını bozuyordu.Tekrardan Bütün cafeyi birdaha yapmak zorunda kaldım.
sonra Orjinal Kullanmaya Başladım herseyi. Büyük ders oldu. Sana Tavsiyem Kullandıgım Proğramları değiştir.

[b]İLK olarak formatını at sonra bılgısaayarını gzl bi virüs taraması yaptır daha sonra bılgı veya dosylaarını yedekle Cd Yada Harıcı Hdd ye daha sonra harddıskı sıfırlayıp format at düzelir bende daha önce aynı tur bı sorunla karsılasmıstım hallettım sımdı bı sorun yok...!!![/b]

[quote name='möç123' date='29 Ocak 2011 - 12:12 ' timestamp='1296303743' post='953639']
formatı attım hdd sıfırladım tekrar format attm bakalım olacak mı bidaha
Flash paketi 2.6.9 kullanıyorum
[/quote]

En son Cıkan Evet bunuda Denedim 2-3 Proğramın Installer'i Bozdu