Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Teamviewerserver 1.2

blackman12
 Share

Recommended Posts

eyvallahh caok makbule geçti :)
birde şu win 7 de güvenlik duvarı gıcıklık çıkarıyor bazen, onu da bir otomatikleştirseydik iyiydi =) tadından yenmez...
Çok teşekkürler, çalışmalarında başarılar dilerim.

• Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 1 ay sonra...

Emegine saglik
3-4 yil once Citrix in calismasini bir projede test etmistim. ticket olayi ve sonrasindaki bilgi donus ekrani ile Destek firmalari icin cok basarili bir yazilim

Benim kulladigim java destekli idi.
Online destek isinde vaz gecilmez bir cozum

• 11 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...

[quote name='asmazh' date='06 August 2012 - 09:48 ' timestamp='1344235724' post='1227953']
Bu programı hangi dille yazdınız?
[/quote]

[color="#8B0000"]Autoit ile yazılmış.[/color]

Edited by DivaneTR

• 2 years yıl...
  • 4 ay sonra...

Programı kendi websitemiz üzerinden calistirabilirmiyiz

Yani benim kendi websitem ve ftp alanım var nasil calistirabilirim. Bilgilendirebilirseniz sevinirim. Yada maliyeti karsilasak da en azından 2-3 senelik bir alan alsak bu program icin.

Arkadaşlar programı yazan kişi şuanda askerde yani size cevap veremeyebilir. 6 ay sonra gelince sorunlarınızı çözer umarım. :)

Ustam bilgilendirme için tesekkürler. Programı istemem amacım müsterilerimize uzaktan destek vermemiz gereken bir sektörde çalışmaktayım. Mevcut Teamviewer programı belli sayıda farklı müsteriye bağlatı kurduktan sonra Ticari Kullanım şüphesine düşmekte ve sonraki bağlantılarda 5 dakikalik zaman sınırı koymakta. Program cok işe yaramasına rağmen program bedeli olarak en ucuz fiyatla bulduğum 950 TL oldukça ciddi meblağ piyasada alternatiflere yöneldiğimizde Alpemix programı da iş görmekte (Team kadar iyi olmasada) ancak Alpemix dahi aylık belli bir saat sınırı koymakta Alpemix' in 1 Yıllık tek kullanıcı ücreti 150 TL olup düşünülebilir ancak ücretsiz bir alternatif lazı. Bu bağlamda iyi ve kısıtlaması olmayan bir programa ihtiyaç duymaktayim.

Haklısın valla benimde çalıştığım şirket uzaktan hastanelere fazla destek veriyor ve sadece 1 departmanın team. lisansı var onu da sınırlı kullanabiliyoruz. Onun dışında şirketin kendi geliştirdiği uzak bağlantı programı var o da biraz sıkıntılı ve dosya aktarım falan yapamıyor. Benim kullandığım teamviewer programı crackli 1 senedir kullanıyorum problem çıkarmadı.

Ek olarak

destek verdiğimiz müşterilerimize (eğer fortigate tarzı firewall varsa) net support üzerinden de destek verebiliyorum. Nasıl diye sorarsan firewall üzerinden port yönledirme yaparak sonra kurumdan ip adresini net supporta girdiğim zaman direkt bağlantı sağlıyor ve kopma olmuyor üstelik çok esnek özellikleri var sana bunu tavsiye ederim.

Haklısın valla benimde çalıştığım şirket uzaktan hastanelere fazla destek veriyor ve sadece 1 departmanın team. lisansı var onu da sınırlı kullanabiliyoruz. Onun dışında şirketin kendi geliştirdiği uzak bağlantı programı var o da biraz sıkıntılı ve dosya aktarım falan yapamıyor. Benim kullandığım teamviewer programı crackli 1 senedir kullanıyorum problem çıkarmadı.

Ek olarak

destek verdiğimiz müşterilerimize (eğer fortigate tarzı firewall varsa) net support üzerinden de destek verebiliyorum. Nasıl diye sorarsan firewall üzerinden port yönledirme yaparak sonra kurumdan ip adresini net supporta girdiğim zaman direkt bağlantı sağlıyor ve kopma olmuyor üstelik çok esnek özellikleri var sana bunu tavsiye ederim.

Walla ustam saglam calisan crackli team cok makbule gecer zira hiçbir yerde sağlamını bulamadim. En fazla programı kapatinca gelen reklam penceresi gelmiyor. Gerisi hikaye

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...