Jump to content

Satılık Logitech Z-506 5+1 Surround Ses Sistemi

tncdodu
 Share

Recommended Posts

[b]Yaklaşık bir ay önce aldığım ses sistemini daha büyük bir sistem almak için satıyorum. Hala kullanmaktayım, satışı olacağı zaman çıkarıp kutusuna koyup teslim edeceğim, kıyıda köşede beklemiş ya da çalışmayan patlamış bir cihaz değildir. İsteyen deneyip cihaza bakarak alabilir. Fiyatına internetten bakıp ona göre teklifte bulunun. Bütün orjinal kutu içeriği faturasıyla birlikte herşeyiyle verilecektir, üzerinde çizik dahi yoktur. İster Stereo olarak ister 5+1 Dolby Surround olarak bağlayıp kullanabilirsiniz, ister cep telefonuna, ister televizyonunuza, ister bilgisayarınıza, isterseniz de mp3 çalarınıza takıp keyifle kullanabileceğiniz bir alet. İstediğim fiyat nakit 140 liradır. Teslimi İzmir içi elden yapacağım. Şehir dışından isteyen olursa kargo masrafı karşıya ait olmak koşulu ile havaleyi aldığım gün yollayabilirim. Ciddi alıcıları bekliyorum pazarlık payım yok, tek fiyat satmayı düşünüyorum. Zaten araştırıp fiyatını öğrendiğinizde bir aylık cihaz için üç beş kuruş daha kırmaya çalışacağınızı sanmıyorum. Vardıyalı çalıştığım için ulaşamadığınızda mesaj atarsanız en kısa zamanda ben size geri dönüş yaparım. 05552945031[/b]

İsteyene sistemin takılı olduğu şekildeki fotoğraflarını yollayabilirim.

[img]http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2010/07/Logitech-Z506-surround-sound-speakers.jpg[/img]
[img]http://www.novabazar.com/_docs/i400/9/968bee5c2675631d79359c18603bec2a.jpg[/img]
[img]http://www.laptopdrv.net/wp-content/uploads/2010/09/logitech-z-examination-2.jpg[/img]

Fiyat güncellenmiştir. Edited by tncdodu

[quote name='YAGMURADAM' date='10 Şubat 2011 - 02:03 ' timestamp='1297303991' post='960780']
Sayın üyemiz.Alım satım bölümümüzün kurallarına uygun biçimde konunuzu yeniden düzenleyiniz.Konunuzda eksik olanlar.Listelenmiştir.Saygılarımla

3.Satıcı ürünün fiyatını konusunda belirtmek zorundadır.
4.Satıcı sattığı ürünün ödemesini güvenilir yollarla istemek zorundadır.Bunun için banka havalesi,ptt şubeleri(ürün alımında ödeme veya posta çeki) kullanılabilir.
5.Satıcı varsa referansları bunu güvenilirlik açısından belirtmesinde fayda vardır.
[/quote]
İstediğim fiyat nakit 150 liradır. Teslimi İzmir içi elden yapacağım. Şehir dışından isteyen olursa kargo masrafı karşıya ait olmak koşulu ile havaleyi aldığım gün yollayabilirim.
DİYE YAZMIS AGA,

Konuya gelırsek sıfırı zaten 149 tl ıkıncı elı nasıl 150 oluyor anlamdım
http://www.darty.com.tr/e_commerce/fiche.cfm?produit_id=46347&cat_id=41&CFID=82441441&CFTOKEN=21557216&ref=akakce&v=1.83

Edited by shalken

Arkadaşlar Darty mağazasında indirime girmiş olması benim ürün fiyatına konusunda bilgisiz olduğuma değil sizin alakasızlığınıza işarettir. [b]Diğer sitelerde ne kadar yazdığını siz de gördünüz[/b] ve o yüzden konuyu uzatmayın isterseniz. İlk mesajım bu diye de manidar olması garip. Bakış açınızı anlamış değilim. İstemiyorsanız ilan sayfasını kapatır başka ilanlara bakarsınız boş konuşmanın alemi yok. Alışverişe niyetiniz yoksa başka sayfalarda polemik yaratın lütfen. Açık ve net yazdım 150 lira istiyorum. Son 140 liraya veririm. Almak isteyen gelir görür dinler bakar ona göre hoşuna giderse alır istemeyen de işine bakar. Kolaygelsin...

Edited by tncdodu

[quote name='tncdodu' date='10 Şubat 2011 - 22:32 ' timestamp='1297377758' post='961307']
Arkadaşlar Darty mağazasında indirime girmiş olması benim ürün fiyatına konusunda bilgisiz olduğuma değil sizin alakasızlığınıza işarettir. [b]Diğer sitelerde ne kadar yazdığını siz de gördünüz[/b] ve o yüzden konuyu uzatmayın isterseniz. İlk mesajım bu diye de manidar olması garip. Bakış açınızı anlamış değilim. İstemiyorsanız ilan sayfasını kapatır başka ilanlara bakarsınız boş konuşmanın alemi yok. Alışverişe niyetiniz yoksa başka sayfalarda polemik yaratın lütfen. Açık ve net yazdım 150 lira istiyorum. Son 140 liraya veririm. Almak isteyen gelir görür dinler bakar ona göre hoşuna giderse alır istemeyen de işine bakar. Kolaygelsin...
[/quote]
Bu kadar kızmana gerek yok kardes olanı yazdık bızde baska sıtelerde de pek fark yokta fıyat konusunda
http://www.bizdehesapli.com/?mainpage=urun_detay&urun_kodu=980-000431&ref=akakce&v=1.9.1
burda da 163 tl ondan sasırdık bıraz cok pahalı yazdın dıye...

İyi Satışlar

Yaklaşımın için teşekkür ederim shalken ama böyle küçük düşürücü konuşan insanlara bir türlü ısınamadım şu hayatta. Çoğu mağazanın stoklarında yok bu arada fiyat veren mağazaları arayıp sorabilirsiniz.

İstediğim fiyat 140 lira daha da aşağıya satacağıma anneme veririm kadıncağız bu yaştan sonra kulaklarının pasını siler. :D

[quote]Ürüne fiyat verme hakkı satıcıya aittir.Eğer gerçekten pahalı buluyorsanız bunu kibarca belirtirsiniz.Saygılarımla
[/quote]
Teşekkür ederim.

Mesela Bimeks de sıfırı **Web'e Özel:156,58 TL Mağazada satışı 184,76 TL** / Neistesenvar da 168,15 / Sihirlikazan da 176,03 / Media Markt da 180 civarı / Hepsiburada da 196,52 / En pahalısı da Arzustore.com da 216,82 olmak üzere fiyatlar değişiyor. Ben size deneme şansı beğenmezseniz almama imkanı da sunuyorum. Evinize gönderilen kargodan sonra cihazı iade etmek ve itiraz edebilmek için cihazı servise gönderip rapor tutturmanız gerektiğini biliyorsunuzdur sanırım. İnternetten alışveriş yapacak olanlar ucuz olana yönelebilirler, ben elden ve güvenli satış yapmak için buraya ilan verdim. Saygılar.

Edited by tncdodu