Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

merhaba kardeşim benim anakartım asus p5pl2-e soundmax ses sürücüsünü sitesinden indirdim kurdum test ettim onayladım tüm kolonlar çalışıyor fakat söyle bir durum var.sadece test ederken ses geliyo müzik film vista açılırken kapanırken falan sadece 2 kolon çalışıyor.vista 32 bit driverlar var sitesinde indirdim kurdum dediğim gibi ama bi umut sana sorayım dedim belki derdimize çare olursun.teşekkürler emeklerin için

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustam öncelikle böyle bi konu açtığın için teşekkürler.

Benim isteğim anakart driveri değil bende bir tane inca it-dg23 digital tv kartı var

bir türlü driverini bulamadım kendi sitesindeki link de kırık

Bulabilirsen çok minnattar olurum

eyvallah... benım makına eskı amd 1500+ msı ms starforce geforce 4 mx 440 8X opengl ı gösterıyor ama heralde eskı pek tadını alamıyorum bu sısteme treıber bulursan ıyı olur

(sımdı yuklu olan ıse 93.71_forceware_wın xp2k_ınternatıonal nvıdıa sıtesınden ındırmıstım) bunda opengl yok yada kabul etmıyor

sımdıden tesekkurler

Saygılar.....

Edited by halil27

HP Pavilion 6750et Notebook bilgisayarım var ve wista yüklü ben buna XP kurmak istiyorum sürücülerinin hepsi yoktur bi zahmet bana sürücüleri ayarlarsan sevinirim. cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

Edited by clborty

elimde olmayan driver hemen hemen yok çözüm arayan arkadaşlarada yardımcı olabilirim müsait oldukca yanlız :)

öncelikle cok tsk ederim paylaşımlarınız için..

arkadaşımın hp pavilion dv6500 model laptopuna xp kurdum fakat hala 5 driver de sıkıntım var tanıtamadım. açıkcası laptopun uzerinde dv6626 yazıyor. altında dv6500 yazıyor. ekranın sağ üst köşesinde dv6000 yazıyor. nasıl birseydir anlamadım. ekran kartı driver ses kartı driver buldum fakat hepsinde hata veriyor. yardımcı olursanız sevinirim.

öncelikle cok tsk ederim paylaşımlarınız için..

arkadaşımın hp pavilion dv6500 model laptopuna xp kurdum fakat hala 5 driver de sıkıntım var tanıtamadım. açıkcası laptopun uzerinde dv6626 yazıyor. altında dv6500 yazıyor. ekranın sağ üst köşesinde dv6000 yazıyor. nasıl birseydir anlamadım. ekran kartı driver ses kartı driver buldum fakat hepsinde hata veriyor. yardımcı olursanız sevinirim.

daha doğrusu aygıt yonetıcıdekı soru isaretli bolumler sunlar:

1 bılınmeyen aygıt

2 ethernet denetleyicisi

3 high definition audio veri yolundaki modem aygıtı

4 high definition audio veri yolundaki ses aygıtı

5 video denetleyicisi

6 video denetleyicisi (VGA uyumlu)

5 demiştim de 6 imiş :)

bunları çözmem için lütfen yardım edin. saygılarimla.....

arkadaşlar yardım ederseniz cok acil sevinirim :)

Edited by AsistaN1

merhaba,

driverpacks.n e t sitesinde bulunan xp kurulumuna entegre etmek için verilen pack leri eklemeden kullanma şansımız yokmu yanı mevcut kurulu işletim sistemimize entegre etmenin bi yolu varmı? bi lan problemim varda

Sapphire PE-A9RS482M ana kart AMD 939 64 processor 3200+işlemci nvidia GeForce 6600 ekran kartı olan bilgisayarım var bunun aygıt yöneticisi bölümünde diğer aygıtlar altında bilinmeyen aygıt diye geçen ? işaretli bir de SM Bus Denetleyicisi var bunların driver ı nı nasıl bulabilirim

şimdi sıra ile başlayalım kime ne lazımmış bakalım

* Tornado Geforce2 Mx ----> Ekran Kartı

* LifeView PAL-B/G ----> TV Kartı

Bu driverler lazım

tornado ekran katının tam olarak modelini yazmadıgın için 200 serisinin driverı aşagıda tv kartınında driveri onun altında

Please register to see this content.

Edited by bartucomputer

kardesim kolay gelsin..

rica etsem bana dell inspiro 9300 laptop driverlarini bulabilirmisin

buyur kardeşim

Aradım ama bulamadım dostum...

Eğer bulabiliyosan Toshiba A100-084 vista ultimate(32 bit) için 'value added' paketi ve 'toshiba srs surround' driverlarını bulabilirsen çok makbule geçecek....tşkler şimdiden

kardeşim notebook un tam olarak modelini yazarsan iyi olur veya seri numarasını kendi sitesinde yok zaten aradıgın driver mümkünse tam oalrak adını yaz

üstadım bende laptopu xp ye çevirmek istiyorum hp pavillion dv 2700 yardımcı olursan sevinirim

buyur arkadaşım xp driverları

HP Pavilion 6750et Notebook bilgisayarım var ve wista yüklü ben buna XP kurmak istiyorum sürücülerinin hepsi yoktur bi zahmet bana sürücüleri ayarlarsan sevinirim. cevaplarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden

Anakart, smbus ve ethernet kartı sürücüsü:http://us.download.nvidia.com/Windows/nForce/12.15/12.15_nforce_520_winxp32_english_whql.exe

Ekran Kartı Sürücüsü:http://drivers.softpedia.com/progDownload/NVIDIA-bit-ForceWare-GeForce-Go-Download-40288.html

Ses yaması:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32646.exe

Ses sürücüsü:http://www.notebookdriverdownload.com/files/Conexant_High_Definition_Audio_%20Driver.rar

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.

+ Ses kartı sürücününü bir yere açın.

a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.

b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.

c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.

d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.

e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.

f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.

g - Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin ve tamam deyin.

h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin.

Modem Sürücüsü:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33742.exe

Broadcom Wireless LAN Driver:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp36501-37000/sp36684.exe

Atheros AR5007 802.11b/g Wireless LAN Driver:http://www.atheros.cz/download/drivers/ar5xxx/xp32-5.3.0.35-whql.zip

Kart okuyucu sürücüsü:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp33501-34000/sp33604.exe

Touchpad sürücüsü:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp35001-35500/sp35444.exe

Bluetooth:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32883.exe

Parmak izi okuyucusunun kurulumu

Gerekli sürücü;

Parmak izini kullanmak için gereken program;

HP Pavilion dv6750et ( KM020EA ) xp drivers, HP Pavilion dv 6750et ( KM020EA ) xp drivers, HP Pavilion dv6750 et ( KM020EA )

Anakart modelim: Intel D865PERL Desktop Board

Ses driver'ını bulamadım vista için. Lütfen yardım edin

Please register to see this content.

vista içinde gecerlidir

Edited by bartucomputer

d923_12.JPG

Resimde Görünen DVR Kartına Sahibim Box içinde Çıkan Cd de Driveri Bulunmamaktadır. Kutuda Sp-203 model olarak işaretlenmiş Ancak Araştırmalarım bunun Dvr 10104 Olduğundan Yana. Nette sp-203 driverini buldum ve yükledim ama olmadı bize resimde görünen dvr kartının driveri lazım. Hemde En Acilinden. Yoksa Adamlarla (Tabiri Caizse) Birbirimize Papaz olacağız. Şimdiden Yardımlarınıdan Dolayı Teşekür ediyorum

Edited by muhacir21

d923_12.JPG

Resimde Görünen DVR Kartına Sahibim Box içinde Çıkan Cd de Driveri Bulunmamaktadır. Kutuda Sp-203 model olarak işaretlenmiş Ancak Araştırmalarım bunun Dvr 10104 Olduğundan Yana. Nette sp-203 driverini buldum ve yükledim ama olmadı bize resimde görünen dvr kartının driveri lazım. Hemde En Acilinden. Yoksa Adamlarla (Tabiri Caizse) Birbirimize Papaz olacağız. Şimdiden Yardımlarınıdan Dolayı Teşekür ediyorum

BUYUR ARKADAŞIM BİRDE kurulumu yaparken ntcs pal secenegi vardır pal secenegini sec ardındanda 3D yazılı olan kutucu tıkla pal secenegini secmemizdeki sebep renkli görüntü alabilmek içindir umarım işine yarar bende kamera kurulumu yaptıgım için bilirim sıkıntılarını müşteriler deli ediyolar insanı :D

bana seninde kullandıgın pc nin driver taramasını yapan vede eksik driverleri bulup o drivere uygun online tarayarak downland yapan program lazım yanlız içinde türkçe yamasıda olursa cok sevinirim kardeşim........Bu arada gecnlerde bi tv kartının driverini sunmanı istemiştim o yazdıgın driver hiç bi işe yaramıyo tv kartı genesis markalı bt_878 bt 848 chipsetli

bunun ne coklu ortam video denetleyicisi var nede programı var ben daha önce driverini bulamadıgım için more tv adında bi programı kullanıyodum onun fm vede uzaktan kumandalı fonksiyonları yoktu sildim programı artık varya bıktım bıktım 50 dolara almıştım 3 sene önce şimdi şimdi kırıcam artık gına geldi 5 aydır araştırdım bunun driverini bulmak için ama nafile 1 veya 2 tane bulsam bile yaa çekmiyodu dogru dürüst yada görüntü kalitesi iyi deildi ayrıca fm fonksiyonlarıda yoktu senden ricam görüntü kalitesi iyi olan ona uygun video capture driverinide içinde bulunduran bi program sunarmısın kardeşim cok minnetdar kalırım sana dua ederim bile bunun için :)beni bu proglemden'de kurtarmış olursun....saygılar dilerim sana

BUYUR ARKADAŞIM BİRDE kurulumu yaparken ntcs pal secenegi vardır pal secenegini sec ardındanda 3D yazılı olan kutucu tıkla pal secenegini secmemizdeki sebep renkli görüntü alabilmek içindir umarım işine yarar bende kamera kurulumu yaptıgım için bilirim sıkıntılarını müşteriler deli ediyolar insanı :clapping:

Sevgili Kardeşim DVR kart ve Programını Kullanmasını Biliyorum. Acemisi Değilim Bana Driver Lazım.