Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

var mı yokmu vista uyumlu driverler bi cevap yazın

arkadaşlar var driverları ancak eksik mesela vga var ama ses uaa dosyası yok ses driveri var ama uaa dosyası yok yani parca arca indirmek tek tek kbulmak gerekli anlıyacagınız verdigim örnekler sadece örnektir eksik oldugunu anlatmak içindir

ayrıca arkadaşlar tv kartları hakkında gercekten sizlere yardımcı olmak isterim ama muadilinde olan programları bilmiyorum o nedenlede sizlere yardımcı olamıyorum bu konu hakkındada cok uzgunum bilgilerinize

Edited by bartucomputer

elimde olmayan driver hemen hemen yok çözüm arayan arkadaşlarada yardımcı olabilirim müsait oldukca yanlız :)

Merhaba

Benim Acer aspire 4920 g laptop bilgisayarım var vistalı fakat xp yi kurdum onun için sürücüler lazım bana yardımcı olursan sevinirim.

Merhaba

Benim Acer aspire 4920 g laptop bilgisayarım var vistalı fakat xp yi kurdum onun için sürücüler lazım bana yardımcı olursan sevinirim.

buyur arkadaşım hepsi tek program içindedir tek link 40 mb civarındadır

Please register to see this content.
... s.exe.html

Arkadaşım merhabalar,

Compaq c700 c765Et Labtop Driverlerini bulup yükledim ancak ; ( Hıgh defination Audi veri Yolundaki Modem Aygıtı VE High Definition Audio Veri Yolundaki Ses aygıtı ) Hata sı veriyor, Lütfen yardım edin

öncelikle flood yapmayalım driverınızı birazdan yollarım

buyur arkadaşım

Please register to see this content.

bi teşekkür bu kadar zor olmasa gerek

Edited by bartucomputer

hp pavilion dv2720ef xp için driverları lazım emeğiniz için tşkr ederim...saygılarımla

arkadaşım p.tesi günü yollarım driverını emin ol ancak marka ok de model pek yok gibime geldi ama daha emin degilim

Edited by bartucomputer

Merhabalar arkadaşım

dün banaCompaq c700 c765et labtop umun Xp driverleri konusunda link verdin ancak ben sorunumu çözemedim şöyleki

Aygıt Yöneticisinde ( High Definition Audio Veri Yolunda Modem Aygıtı ve High Definition Audio Veri Yolunda ses Aygıtı ) hatası veriyor, nasıl çözebilirim.

Şimdiden teşekkürler

Mehmet ÖZKAYA

Merhabalar arkadaşım

dün banaCompaq c700 c765et labtop umun Xp driverleri konusunda link verdin ancak ben sorunumu çözemedim şöyleki

Aygıt Yöneticisinde ( High Definition Audio Veri Yolunda Modem Aygıtı ve High Definition Audio Veri Yolunda ses Aygıtı ) hatası veriyor, nasıl çözebilirim.

Şimdiden teşekkürler

Mehmet ÖZKAYA

Şu Yamayı Bi Kurmayı Deneyin

ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32646.exe[/CODE]

[/center]

Arkadaşım öncelikle bir daha teşekkürler, Biostar anakrta 512 MB ram aldım OEM marka ama bir türlü tanıtamadım. Rami 256 MB olarak görüyor. Bİr türlü bios uptade'ni yapamadım. Acaba nasıl 512 MB olarak görmesini sağlayabilirim. Bİlgisayarım 733 işlemci 370 soket 133 hızında. M6VLR BİOSTAR Anakart. Valla kafayı yiyeceğim eğer bana yardımcı olursanız çok memnun olurum. Tabii ki işletim sistemim "sizin ki" Windows XP Ultimate 2008 ilginize şimdiden teşekkürler.

Kardesim Paylasasımlarına ßaktım Gercekten Süper ßen ßilgisayarcı Acacagım Elimde Su an fazla Program yok Biraz Driwer ßide Windows Xp Sp2 Home Editon Lazım Bana Yardımcı Olursan sevinirim mail adresim gicik-99Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com :clapping:

Hocam iyi günler la conte lr138 tv kartı driverı bulamadım hiç bi yerde yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler...

Hocam iyi günler la conte lr138 tv kartı driverı bulamadım hiç bi yerde yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler...

buyur dene

http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/?64P[/CODE]

buyur dene

http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/?64P[/CODE]

kardes öncelikle ilgin için teşekkürler vermiş olduğun driverı denedim ama olmadı... Laconte nin kendi web sitesi yokmu?

kardes öncelikle ilgin için teşekkürler vermiş olduğun driverı denedim ama olmadı... Laconte nin kendi web sitesi yokmu?

bir de bunu dene istersen.

http://**Link gizleme siteleri güvenlik açısından engellenmiştir.**/?64Q[/CODE]