Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acer Aspire 5920G-832G32MN

İŞLEMCİ: Core 2 Duo T8300 2.4 Ghz 3 MB 800MHz

HDD: 320 GB SATA

RAM:2048 MB DDR-2 667 Mhz ( 1x 2 gb )

EKRAN: 15.4 WXGA High-Brightness CristalBrite (220 nit), 1280 x 800 8ms

EKRAN KARTI: Nvidia GeForce 8600M GS DirectX 10 256 MB Paylaşımsız 1 GB TurboCache

pc özellikler bunlar xp 64 bit icin tv karti programini birde acer deluxe nin xp 64 biti icin gerek fn tuslari gerek se diger multimedya özellikleri icin dirverlarini rica etsem :D

Ses sürücüsün vermiş olduğunuz site kapanmış. Başka bir link var mı acaba.

kardeş ben de burdan aldım bu sürücü adresini fakat sürücünün oldugu sitenindi herlade ben içerisinde bulamadım ve tekrar yardım istedim fakat ilgilenmedi 2. birkez teşekkürümü ettim fakat şimdide teessüflerimi etmek istiyorum kusura bakmayın. direk adresin oldugu linki alamadıgım için... kolay gelsin

HP Compaq Presario V6343EA Notebook PC kullanıyorum ve bunu XP ye çevirmek istiyorum, XP sürücülerini ayarlayabilirmisin?

Bu pc de bana yardımcı olursan sevinirim. teşekkürler...

Edited by clborty

Arkadaşım piranha tarantula x types 10.0 mp webcam driver'ı lazım acil bulabilir misin?

buyur arakdaşım

Acer Aspire 5920G-832G32MN

İŞLEMCİ: Core 2 Duo T8300 2.4 Ghz 3 MB 800MHz

HDD: 320 GB SATA

RAM:2048 MB DDR-2 667 Mhz ( 1x 2 gb )

EKRAN: 15.4 WXGA High-Brightness CristalBrite (220 nit), 1280 x 800 8ms

EKRAN KARTI: Nvidia GeForce 8600M GS DirectX 10 256 MB Paylaşımsız 1 GB TurboCache

pc özellikler bunlar xp 64 bit icin tv karti programini birde acer deluxe nin xp 64 biti icin gerek fn tuslari gerek se diger multimedya özellikleri icin dirverlarini rica etsem

kardeş link vereyim sana ordan alabilirsin istediklerini www.notebook.gen.tr

(Bilgisayarımın marka ve modeli : Hp Pavilion dv6750et (KM020EA))

(Ekran kartının adı : NVIDIA GeForce 8400M GS)

Ses sürücüsü:

Please register to see this content.

sende kardeşim aynı şekilde notebook.gen den indirebilirsin istedigin driveri

Edited by bartucomputer

[quote name='bartucomputer 'QUOTE

Ses sürücüsü:

Teşekkürler kendim buldum. Adres'in sonu .com iken .net olarak değiştirmemiz yeterli oluyor.

Eski Adres:

Yeni Adres:

Kaynak site www.notebook.gen.tr Buradan tüm dizüstü bilgisayarların driverlerini bulabiliriz.+

Edited by tuncerhan

Ses sürücüsü:

kardeşim oralardan indirebilsek burda işimiz ne aylardır seni bekliyorum sadece ses ve ekran yüzünden...

vermiceksen bizde bilelim, senden 2. bi bilgisayarın xp driverlarını istedik ama bari onu baştan söle bana tam adres vericeksen bekleyeyim kusura bakma biraz açık konuşuyorum...

HP Pavilion dv6750et ( KM020EA ) notebook xp kurulumu ve xp sürücüleri.

Anakart, smbus ve ethernet kartı sürücüsü: NVIDIA nForce Chipset Driver

Ekran Kartı Sürücüsü:(nvidia)

Ses kartı sürücüleri

Ses yaması: Microsoft Universal Audio Architecture (UAA) Bus Driver for High Definition Audio

Ses sürücüsü: Conexant High-Definition Audio Driver şifre="www.notebook.gen.tr"

Ses Kartı kurulumu:

+ sp32646.exe isimli ses yamasını kurun ve bilgisayarı yeniden başlatın.

+ Ses kartı sürücününü bir yere açın.

a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.

b- Audio device on High Definition Audio Bus ya da Conexant High Definiton Audio seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.

c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.

d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.

e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.

f- Gelen listeden Ses oyun kontrollerini seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.

g - Sürücü adresi olarak zipi açtığınız yeri gösterin ve tamam deyin.

h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Yeniden başlatınSes kartınız hayırlı olsun.

.

Modem Sürücüsü: Conexant HDAUDIO Soft Data Fax Modem with SmartCP Driver isimli dosyasını indirin ve kurun. Bu dosyayı kurarken hata mesajı alabilirsiniz. Bu durumda;

Link :

a- Bilgisayarıma sağ tıklayın > özellikler > donanım > aygıt yöneticisi ekranına gelin.

b- Audio device on High Definition Audio Bus seçeneğine sağ tıklayın ve Sürücüyü güncelleştiri seçin.

c- internetten aramaya hayır deyip devam ediyoruz.

d- Listeden ya da belirli bir konumdan yükle (Gelişmiş) seçeneğini seçip devam ediyoruz.

e- Arama. Yüklenecek sürücüyü ben seçeceğim diyoruz ve devam ediyoruz.

f- Gelen listeden Modem'i seçip ardından gelen ekrandan da disketi var seçeneğini seçiyoruz.

g- sp33742.exe dosyası, herhangi bir değişiklik yapmazsanız içindekileri C:\swsetup\sp33742 klasörüne genişletir. Buraya açtıysanız disketi var seçeneğinde hedef olarak burayı gösterin ve tamam deyin.

h- Gelen uyarıya evet diyerek devam edin. Ses kartınız hayırlı olsun. Denetim masasından sessizi iptal edin eğer hâlâ simgesi yoksa, halledersiniz artık..

Kablosuz ethernet sürücüsü: Bu sürücünün tam olarak hangisi olduğundan emin değilim. Bu notebooku kullanan bir arkadaş kablosuz ethernet üreticisini söylerse seviniriz. O zamana kadar şu ikisini deneyebilirsiniz.

- Broadcom Wireless LAN Driver;

- Atheros AR5007 802.11b/g Wireless LAN Driver

Kart okuyucu sürücüsü: Ricoh 5-1 Card Reader Driver;

Touchpad sürücüsü: Synaptics Touchpad driver ;

Bluetooth: hp bluetooth driver:

Parmak izi okuyucusunun kurulumu:

Gerekli sürücü; Finger print driver,

Parmak izini kullanmak için gereken program; Bioscrypt VeriSoft Access Managerftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp35501-36000/sp35640.exe

Diğer yardımcı hp araçları

HP Quick Launch Buttons

HP Wireless Assistant:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp34501-35000/sp34510.exe

ARKADAŞLAR HAFTALARDIR BEKLİYORUM AYLARDIR BEKLİYORUM DİYORSUNUZ EYVALLAH OK AMA KONUNUNDA EN BAŞINDA YAZDIGIM GİBİ MÜSAİT OLDUKCA ELİMDEN GELDİGİNCE SİZLERE YARDIMCI OLMAK İSTERİM DİYE BELİRTTİM GERCEKTEN ÇOK YOGUN Bİ TEMPO İLE CALIŞIYORUM O NEDENLE SİZLERE ADRES VERDİM

HP Pavilion dv6750et ( KM020EA ) notebook xp kurulumu ve xp sürücüleri.

Ekran Kartı Sürücüsü:(nvidia)

Kardeş çok saol emeğin için fakat sende bi önceki arkadaşın verdiğinin aynısını vermişsin.

Verdiğim linkten bn indiremiyorum bana yardımcı olursan sevinirim. mümkünse direkt adresi olursa daha ii olur....

Sağolsun bartu arkadaşda aynını vermişti onuda tam halledememiştik...

kolay gelsin

Edited by clborty

inca conexant fusion 878A fm tv kartı driver ve software lazım arakdaşlar

Model

Fusion 878a

Studio WDM Video Capture

Studio Temic WDM TvTuner

Studio Philips WDM TvTuner

Studio Philips WDM TvTuner (PAL BG)

Studio Philips WDM TvTuner (PAL I)

Studio Alps WDM TvTuner

Studio WDM Crossbar

Manufacturer

Conexant

LifeView

Device Type

Video

MEDIA

Operating Systems

WinXP

bunu bi deneyin

tnctr.gif

http://rapidshare.com/files/134097233/Fusion_878awww.tnctr.com_appz_team.zip[/CODE]

Kardeş çok saol emeğin için fakat sende bi önceki arkadaşın verdiğinin aynısını vermişsin.

Verdiğim linkten bn indiremiyorum bana yardımcı olursan sevinirim. mümkünse direkt adresi olursa daha ii olur....

Sağolsun bartu arkadaşda aynını vermişti onuda tam halledememiştik...

kolay gelsin

Bu adrese gir.

Softpedia Mirror (RO) Linkini tıkla. Aynı link ancak download koruması var. Siteye giriş yapmadan direkt indiremiyorsun.

Bu adrese gir.

Softpedia Mirror (RO) Linkini tıkla. Aynı link ancak download koruması var. Siteye giriş yapmadan direkt indiremiyorsun.

teşekkür ederim kardeş bu şimdi ekran kartının sürücüsümü oluyor????

HP Compaq Presario V6343EA Notebook PC kullanıyorum ve bunu XP ye çevirmek istiyorum, XP sürücülerini ayarlayabilirmisin?

BU VERDİĞİM BİLGİSAYARI XP YE ÇEVİRMEK İSTİYORUM SÜRÜCÜLERDE BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

Mrb arkadaşım. Çok güzel bir hizmet yapıyorsun. Çok teşekkürler. Benim isteğim ben bilgisayarıma vista kurdum. yazıcım da hp laserjet 1600. usbyi takınca sistem otomatik olarak görüyor. ama ben yazıcılar klasöründe yazıcımı göremiyorum. ayrıca hpnin sitesinden vistayla ilgili dosyalaları indirdim. gene de olmadı. bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim.

hizmetlerin için şimdiden teşekkürler.

:D

Selam ve Saygilar, Arkdasim ben Fujitsu Siemens Celsius M450 aldim Windows yüklü degildi XP yükledim bütün driverlerim tamam ama Ethernet Kontroller diyor ve ! isareti var siemensin kendi sitesinden driver indirdim yine olmuyor ne yapmam lazim veya nasil bir driver lazim, Simdiden tesekkür ederim, ALLAH(c.c) Yar ve Yardimcin Olsun.

HP Compaq Presario V6343EA Notebook PC nin formatı atılıp wista silinip XP kurulacak 3. kez istekte bulundum ama gören olmadığı heralde diye düşünüyorum bana bu pc nin XP SÜRÜCÜLERİNİ ayarlayabilirseniz memnun olurum. bekliyorum teşekkürler...