Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

herkese tesekkurler....acer 5920g t7100 1.8' ye xpsp 'yi sorunsuzca yukledim.. tum driverleri girdim lakin kizil otesi bir turlu calismamakta...ayrica klavyede de bazi sikintilar var...aygit yoneticisinde bir bilinmeyen aygit var sanirim kizil otesi...kizil otesi ve kavye duzeni ile ilgili driver....simdiden tesekkurler...

Edited by malko

BUYUR KAMERANIN DRİVERI BURADA

Please register to see this content.

buradan daha önce indirmiştim ancak hem şimdi rar çıkarırken ısrarla hata veriyor hemde sitx uzantılı olduğunda sorunum çözülmedi yine ..... cevap verdiğinizi görünce çok sevindim ancak hevesim şeyimde kaldı... yardımcı olursanız sesime ses verirseniz çok ama çok sevineceğim

"Vestel Promega PM1.6 D15G" marka ve model bilgisayarım için bütün donanım için Windows XP driverlarına ihtiyacım var?? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

akrdeşim driverlarını bu siteden güvenli olarak indirebilirsin

hp compaq ku150 ea modelimi ?

Anakart Adı Gigabyte GA-8IPE1000MK

Ekran Kartı ATI Radeon 9200 SE (RV280) (Asus A9200SE)

Cipset Intel Springdale i865PE

WebCam İnfotek

bu sistemin vista driverini bulamadım. mümkünse vista driver paylaşırsanız çok işe yarıyacak. teşekkürler.

yardımcı olabilecek kimse yokmu ? :(

Selam Arkadaşlar İngilizce Vista Ultimate kurdum ve ses driverini bulamadım bir türlü bilgisayarım orjinal dell optiplex gx 270 ana kart dell everestten baktıgımda ses driveri bu yazıyordu ;

Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

yardımcı olursanız sevinirim.

ARÇELİK ANT24 NOTEBOOK DRİVERLERİnı bul kardes suana kadar bunun DİREVERLERİNİ veren hıc bır kımseyı tanımıyorum yokta galıba

HP Compaq Presario V6343EA Notebook XP driverleri lazım

bu kaçıncı istekte bulunuşum bilemiyorum bnde şikayetçi arkadaşlardan biriyim. bulunamıyrsa bulamadım veya bekle vericem gibi cevap gelirse memnun olurum.....

sana yukardada oldugu gibi soru sormuşum ancak cevap yazmamızşın ku150ea mı demiştim ama asıl ilgilenmeyen sensin arkadaşım

yardımcı olabilecek kimse yokmu ? :rolleyes:

kardeşim anakartın driverı vista olarak yok desteklemiyor sanırım yada 478 pin oldugu için ancak sitesinde senin anakartın için driverlar var bunları bi incele istersen

ekran kartı driverın aşagıdadır

webcameranın tam olarak modelini yazarsan benim için daha kolay olur

Selam Arkadaşlar İngilizce Vista Ultimate kurdum ve ses driverini bulamadım bir türlü bilgisayarım orjinal dell optiplex gx 270 ana kart dell everestten baktıgımda ses driveri bu yazıyordu ;

Analog Devices AD1981B(L) @ Intel 82801EB ICH5 - AC'97 Audio Controller [A-2/A-3]

yardımcı olursanız sevinirim.

buyur arkadaşım driverın burada

yada bu

Edited by bartucomputer

ARÇELİK ANT24 NOTEBOOK DRİVERLERİnı bul kardes suana kadar bunun DİREVERLERİNİ veren hıc bır kımseyı tanımıyorum yokta galıba

kardeşim arçeliklerde bi sıkıntı var oda şu driverlarını hiç bir adresde bulamıyoruz yanlızca şunu yapabilirsin arçelik müşteri hizmetlerini ara ve kişiye özel upload secenegi var müşteri temsilcisi sana tek tek link veriyor oradan indirebiliyorsun daha öncede yaşamıştım böle bi sorun ama cözümü sadece müşteri hizmetleri kusura bakma yardımcı olamadım

seLam yaa bana nvidia geforce go 6200 with turbocache supporting 128 MB/Mo lazim buldum ama benim pc tanımıyo ne yapabilirim ilginize şimdiden tskler

aygıt yöneticisinden yüklemeyi dene yada ne gibi bi sorun alıyorsun onu yaz ona göre cözüm üretelim

yada buradan yeniden driverı indir vista veriyorum ama hangi işletim sistemi içinse onuda yazmamışsın ama vista sanırım

Edited by bartucomputer

buradan daha önce indirmiştim ancak hem şimdi rar çıkarırken ısrarla hata veriyor hemde sitx uzantılı olduğunda sorunum çözülmedi yine ..... cevap verdiğinizi görünce çok sevindim ancak hevesim şeyimde kaldı... yardımcı olursanız sesime ses verirseniz çok ama çok sevineceğim

kardeşim araştırdım ancak gercekten yok yapabilecegim tek şey şu profilimden msn adresimi al ve bana uzaktan yardım göndermeyi dene birde ben deneyeyim bakalım elimden başka bi şey gelmiyo