Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

asus M51Sseries xp drivereleri laım acil tşklr

buyur kardeşim tüm driverların aşagıdadır

ATK 0100

ATK Hotkey

ATK OSD

ATK Media

Inf Update

Finger Print

EATA

Modem

Ricoh (card reader)

Touchpad

Wconsole (Wireless Console)

kardeşim linkleeri tekrar koyacagım bi sorun var sanırım

Edited by bartucomputer

Merhaba sitenize yeni üyeyim. Ben ATI 9200Se FAMİLY 256 Mb Ekran kartının driverini arıyorum.fakat direkt link olursa memnun olurum.Rapid de olabilir yönlendirmeli adres istemiyorum...Herkese şimdiden teşekkürler.....lütfen en kısa zmn da bulursanız memnun olurum...Çok acil lazım...

KONUYU AÇAN VE CEVAP VEREN ARKADAŞLARIMA ÖNCELİKLE TEŞEKKÜR EDERİM.

BENİMDE DRİVER SORUNUM VAR ŞAYET YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. ŞİMDİDEN İLGİLENECEK ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRÜ BORÇBİLİRİM.

YURT DIŞINDAN HEDİYE GELEN HPPAVİLİON DV6000 SERİSİ OLUP DV6405EF MODELİ LEPTOPUMUN SİSTEMİ ÇÖKTÜ YENİDEN WİNDOWS XP Yİ KURDUM FAKAT NETTE ÇOK ARAMAMA RAĞMEN XP DRİVERLARINI BULMAADIM HP NİN SİTESİNDE BİLE YOK MAALESEFV :closedeyes:

BU KONUDA YARDIMLARINIZI VE CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM. MAKİNA İLK GELDİĞİNDE VİSTA YÜKLÜYDÜ VİSTA DRİVER İ VAR AMA BENDE VİSTA KURULUM CD Sİ YOK OYÜZDEN XP KURDUM.

SAĞLICAKLA KALIN....

slm arkadaşlar. ben bilgisayarıma format attım ama internete bağlanamıyorum sanırım ethernet driverinden kaynaklı. Anakartın üzerinde ABİT AN7 yazıyo ethernet anakartla bütün ufacık bişey :D üzerindede p35-152-11z9 yazıyor. driver ını bulamadım yardımınız olursa çok sevinicem. şimdiden teşekkür ederim.

hp pavilion dv 6500 xp driverları

Please register to see this content.

kardeş senden bi ricam olucakk benim pıranha tarantula z type 10.0 Mp webcam var ve bana bubun acil dirveri lazım lütfen yardımcı olur musun msn:ramil_89Forumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

matsonic ms915gv-m anakart driverları aşagıdadır

VIA Service Pack

Sound Driver

USB2.0 Driver

LAN Driver

Please register to see this content.

Üstad bu linkler çalışıyor çok lanet bir board ve driverlarını bulamıyorum yardımcı olursan seviniriim

sana yukardada oldugu gibi soru sormuşum ancak cevap yazmamızşın ku150ea mı demiştim ama asıl ilgilenmeyen sensin arkadaşım

hocam belki haklı olabilirsiniz kısabi süredir netim yoktur il dışındaydım. fakat benim ilk isteme tarihime bakarsanız memnun olurum. yinede size hak veriyorum sadece benimle ilgilenmiyorsunuz.

ben pc ye baktım ku150ea oldugunu zannetmiyorum verdiğim model HP Compaq Presario V6343EA başka birşey bulamadım pc de. kısacası değil heralde sizin dediğiniz.

kolay gelsin bekliyorum

Arkadaşlar çok acil olmak üzere bana

Elixir ( kart üzerindeki entegrelerde elixir yazdıgı için sanırım markası elixir) FX 5200 Ekran kartı Driver i

lazım yada ben size sorunumu belirteyim Cally of Duty 1 i kurdum oyunu crack ledikten sonra oyunu

oynayım dedim ve açmak istediğimde oyun açılır gibi oldu ama sonra hata verip Open GL hatası verdi

sanırım Open GL Driveri yüklü değil diyor bana yardımcı olurmusunuz bu oyunu nasıl çalıştıracagım

Not : Ekran kartının CD olmadıgından bişey yapamıyorum Windows otomatik tanıdı kurulum yaptı ama Open GL yok diyor oyun açılmıyor.

Yardımlarınızı bekliyorum ve ilgilenenler için şimdiden teşekkürler.