Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

arkaşlar ben sp3 kurduğum bir bilgisayarda sub klavyeyi tanıtamadı driverini bulabilirseninz sevinirim.Everest K200 klavyenin driveri hiç bir yerde bulamadıkkkkkkk

usb klavyede tanıtıma gerek yoktur bilgisayarını aç bir kaç dakika bekle otomatik tanıyacaktır... driver bulamaman normal

vallahi arkadasım sadece suan TOSHİBA ASUS F3 J SERİES markasında laptop var arkadasımda ve biz buna xp format attık ve driverlarını bulamadık sana zahmet olmazsa bir yardımcı olurmusun

not:bilgi yeterlimi acaba sadece marka yazdık. ama kendiside bilmiyor bilgilerini :)

Edited by bluejder0007

Belki absürd olacak ama bende airties wus 300 125mb/s kablosuz internet adaptörü var (masaüstü için). elimdeki mevcut driver ile xp'de sorunsuz çalışlıyor ancak vistada kurulumdan sonra sık sık devre dışı kalıyor. Windows 7 ise ayrı bir mesele, o da bluetooth adaptörü olarak görüyor. Bu konuda elinde mevcut dri,ver varsa ya da önerebileceğin bir çözüm varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

mrb arkadaşlar. benim avermedia m150-d tv kartım var. driverini bulamıyorum. bazı sitelerden indiriyorum hiçbiri uymuyor. bana yardımcı olursanız sevinirim. daha önce de birçok sitede sordum ama uyumlu driveri bulamadılar..

driver :

arkadaşım burada driver var ve bunu windows media center üzerinden kullanıyorsun yani kendine özel programı yok....

vallahi arkadasım sadece suan TOSHİBA ASUS F3 J SERİES markasında laptop var arkadasımda ve biz buna xp format attık ve driverlarını bulamadık sana zahmet olmazsa bir yardımcı olurmusun

not:bilgi yeterlimi acaba sadece marka yazdık. ama kendiside bilmiyor bilgilerini :)

maalesef yeterli değil öncelike toshiba farklı asus farklı markalar. Eğer ikiside lazımsa cihazların altında model numaraları vardır onları verirsen yardımcı olabiliriz...

Belki absürd olacak ama bende airties wus 300 125mb/s kablosuz internet adaptörü var (masaüstü için). elimdeki mevcut driver ile xp'de sorunsuz çalışlıyor ancak vistada kurulumdan sonra sık sık devre dışı kalıyor. Windows 7 ise ayrı bir mesele, o da bluetooth adaptörü olarak görüyor. Bu konuda elinde mevcut dri,ver varsa ya da önerebileceğin bir çözüm varsa çok makbule geçer. Şimdiden teşekkürler.

Please register to see this content.

bu sana yardımcı olacaktır ama 7 için birşey diyemeyeceğim :D

Edited by jrblue

Merhaba kardeş ben bu driveri nereye baktıysam bulamadım OHCI Uyumlu İEEE 1394 Ana Denetleyici ve serial diye bi driver var Ohcı için bios dediler ne yaptıysam olmadı notebookumun markası hp pavilion dv6810et Arkadaşım yardımına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar mesajımı aldıran olmadı alacağınız olsun yardım etseydiniz ölürmüydünüz?

elimde olmayan driver hemen hemen yok çözüm arayan arkadaşlarada yardımcı olabilirim müsait oldukca yanlız ;)

hocam şimdiden çok teşekkürler bana gıgabyt S-series anakart GA-945GCM-SL2 driverleri lazım müzait bi zamanınızda iletebilirmisiniz bana tekrar teşekkürler..

Merhaba kardeş ben bu driveri nereye baktıysam bulamadım OHCI Uyumlu İEEE 1394 Ana Denetleyici ve serial diye bi driver var Ohcı için bios dediler ne yaptıysam olmadı notebookumun markası hp pavilion dv6810et Arkadaşım yardımına ihtiyacım var şimdiden teşekkürler...

Arkadaşlar mesajımı aldıran olmadı alacağınız olsun yardım etseydiniz ölürmüydünüz?

bu bilgisayarın üzerinde bulunan firewire kartı bunun için drivere gerek yoktur xp otomatik olarak tanır. tam olarak sorun nedir yazar mısın??

HP PAVILION a6000. a6060.tr masaüstü(desktop) dirverları

işletim sistemi xp şimdiden teşekkürler

sürücüler için gerekli :

chipset :

ethernet :

ses : Driver.rar

wireless : LAN.exe

tv kartı : Tuner.rar

klavye mouse : KeyBoard Mouse.exe

modem : (Did not work for me, worked for friend)

ekran kartı : Card.exe

sm bus controller : Bus Controlerl.rar

bende bunun aynısını arıyorum bitürlü bulamadım

böyle bir anakart mevcut değil ismini tam yazarsan bulabiliriz..

webcam drıver goldmaster V7-0706-0439

tam model ver lütfen o yazdığın üretim kodu ondan bulamayız..

ustat (865GV mıcro 478) 478 pınlı bıostar marka anakartın butun drıverlarını yollarmısın

arkadaşlar bana piyasadaki tüm driverleri bir arada verebilecek bir arkadas varsa cok teşekkür ederim... link verebilecek arkadaşlara teşekkür ederim...

forumda appz bölümünde driver olarak mevcut arkadaşım...

avermedia tv98 capture yazılımı lazım acil mesaj atarsanız sevinirim

ya bu :

ya da bu :

creative SB Live 5.1 digital ses kartı vista driveri lazım bulabilir misiniz

creative SB Live 5.1 digital ses kartı vista driveri lazım bulabilir misiniz

kart üzerinde sb ile başlayan sağ üst köşede model no var onu yazarsan buluruz ve hangi işletim sistemi için...

hocam şimdiden çok teşekkürler bana gıgabyt S-series anakart GA-945GCM-SL2 driverleri lazım müzait bi zamanınızda iletebilirmisiniz bana tekrar teşekkürler..

acil inf usb modem driver i lazım

modemin markası ve modeli nedir...

SELAM KARDEŞ HP Pavilion DV6700 NOTEBOOKA SAHİBİM.FABRİKA ÇIKIŞLI VİSTAYDI FAKAT BEN XPYE ÇEVİRDİM DRİVERLERİM HEPSİ TAMAM YALNIZ BİR SORUNUM VAR

OHCI Uyumlu IEEE 1394 Ana Denetleyici adlı driver olmuyo vista yüklediğim zaman bakıyorum yüklü fakat xp sp3 yüklediğim zaman driver sarı soru işaretli olarak gözüküyor.Yardımcı olursan sevinirim kardeş teşekkürler.....

AYNI SORUN BENDE DE VAR KARDES NASIL YAPACAZ BUNU SEN BULDUN MU YARDIMCI OLURSAN SEWINRIM

kart üzerinde sb ile başlayan sağ üst köşede model no var onu yazarsan buluruz ve hangi işletim sistemi için...

sound blaster live digital 5.1 ses kartı model no:SB0220

vista 32 bit driveri lazım

açık ve net ynı kart bende de mevcut vista ya zorlada olsa kurdum ama kartın kendi özelliği olan bass tiz ayarlarını yaptığın anda hoparlörlerden berbat bir ses geliyor ve bir daha düzeltemiyorsun kartı kaldırıp kurana kadar. creative zaten bu karda destek vermiyor artık. Baya bir araman gerekecek açıkcası. Şahsi fikrim onboard krtı kullanman...

açık ve net ynı kart bende de mevcut vista ya zorlada olsa kurdum ama kartın kendi özelliği olan bass tiz ayarlarını yaptığın anda hoparlörlerden berbat bir ses geliyor ve bir daha düzeltemiyorsun kartı kaldırıp kurana kadar. creative zaten bu karda destek vermiyor artık. Baya bir araman gerekecek açıkcası. Şahsi fikrim onboard krtı kullanman...

arkadaşlar birde bunu denermisiniz sonucu yazarsanız olmazsa yardımcı olmaya çalışırım...

:) linki eklemeyi unutmuşum

düzenleme : link ekleme

Edited by exi23