Jump to content

Driver Isteklerinizi Yazın

bartucomputer
 Share

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

güzel konuya parmak bastınız.herzaman gereklilere eklenebilicek bir forum diye düşünüyorum.belkide mod arkadaşlar daha iyi bir bölüm bulabilirler.

elimde olmayan driver hemen hemen yok çözüm arayan arkadaşlarada yardımcı olabilirim müsait oldukca yanlız :clapping:

bana msi 8xtreme anakartın ses driveri lazım. bulabilirsen şimdiden teşekkürler

KARDEŞİM AMD Mİİ İNTELMİ ? BİRDE 8 Mİ S Mİ

Bİ CVP GELMEDİ BEKLİYORUM AMA ÖZEL MSJ DA ATTIM

arkadaşlar anakartın tüm bilgilerini sürücü isimlerini bu program ile ögrene bilirsiniz program demo ancak zaten bir kere kullanacagımız için sıkıntı yok sanırım

Please register to see this content.

Bultar : Flood yapmayınız.

Edited by Bultar

güzel konuya parmak bastınız.herzaman gereklilere eklenebilicek bir forum diye düşünüyorum.belkide mod arkadaşlar daha iyi bir bölüm bulabilirler.

Arz Talep meselesi. Talep olduktan sonra arz da varsa oradaki yerini alır. :clapping:

Merhaba. Pixelview (Prolink) Play TV Pak TV kartım var, kameralı olandan.Bt 878 Chipsetli.2000 yılında alındı. XP de ne kamerayı ne de TV kartını calıstırabiliyorum. Kameranın çalışacağından pek ümidim yok ama TV kartını bile çalıstıramıyorum. Donanım yok die uyarı veriyor. Uygun oldugu yorumlanan driver ı bile indirsem çalıştıramadım.Uygun driver ı ve nasıl kurulacağını anlatırsanız çok sevinirim.

Merhaba. Pixelview (Prolink) Play TV Pak TV kartım var, kameralı olandan.Bt 878 Chipsetli.2000 yılında alındı. XP de ne kamerayı ne de TV kartını calıstırabiliyorum. Kameranın çalışacağından pek ümidim yok ama TV kartını bile çalıstıramıyorum. Donanım yok die uyarı veriyor. Uygun oldugu yorumlanan driver ı bile indirsem çalıştıramadım.Uygun driver ı ve nasıl kurulacağını anlatırsanız çok sevinirim.

yukarda vermiş oldugum siteye girin ardından tv kartınızın üzerindeki seri numarasını yazarak sizin tv kartınıza uygun olan driveri indirip kurun zannedersem bu tv kartı hakkında aynı model olmasına ragmen üretici firma farkı ile 5 6 adet farklı driver mevcut en garantilisi siz bu siteden seri numarası ile indirmeyi deneyin ardından bilgisayarınızda kurulu olan tüm tv kartı driverlarını kaldırarak indirmiş oldugunuz driveri kurun benim size tavsiyem program ekle/kaldırdan degil de tuneup 2006-2007 versiyon fark etmez bu programla silerseniz sildikten sonrada register restore derseniz %90 olacaktır tv kartınız aırzalı degil ise

yukarda vermiş oldugum siteye girin ardından tv kartınızın üzerindeki seri numarasını yazarak sizin tv kartınıza uygun olan driveri indirip kurun zannedersem bu tv kartı hakkında aynı model olmasına ragmen üretici firma farkı ile 5 6 adet farklı driver mevcut en garantilisi siz bu siteden seri numarası ile indirmeyi deneyin ardından bilgisayarınızda kurulu olan tüm tv kartı driverlarını kaldırarak indirmiş oldugunuz driveri kurun benim size tavsiyem program ekle/kaldırdan degil de tuneup 2006-2007 versiyon fark etmez bu programla silerseniz sildikten sonrada register restore derseniz %90 olacaktır tv kartınız aırzalı degil ise

Hocam bu kadar cabuk cvp yazdıgın için tesekkur ederim.O siteden doğru olanı (PixelView Play TV pro - ( Model: PV-BT878P+ rev. 4E ) buldum fakat link çalısmıyor su an.ayrıca model numarasına bakarak daha önceden de Pixelview in bir cok sitesinden denemistim fakat olmadı.Tek bi kere makinemi upgrade ettigim zaman bilgisayarcı eleman calıstırabilmisti, ben de yanındaydım ama nasıl kurdugunu hatırlamıyorum. Formatlı makineye kursam bile yine de calısmamıstı dogru driver. SETUP dosyası yerine farklı bi sekilde kurmam gerekiyor sanırım ama nasıl yapacagımı bilmiyorum malesef.

SIK KULLANILAN SES KARTI DRİVERLARI ALINTI DEGİLDİR

REALTEK RTL8139

SOUNDMAX AUDİO V510

ASUS P4M800P2K SES KARTI DRİVER

GÜNCELLENECEKTİR

asus A7UBX-MX

bu anakartın neyi lazım bi acıklama yaparmısın

Hocam bu kadar cabuk cvp yazdıgın için tesekkur ederim.O siteden doğru olanı (PixelView Play TV pro - ( Model: PV-BT878P+ rev. 4E ) buldum fakat link çalısmıyor su an.ayrıca model numarasına bakarak daha önceden de Pixelview in bir cok sitesinden denemistim fakat olmadı.Tek bi kere makinemi upgrade ettigim zaman bilgisayarcı eleman calıstırabilmisti, ben de yanındaydım ama nasıl kurdugunu hatırlamıyorum. Formatlı makineye kursam bile yine de calısmamıstı dogru driver. SETUP dosyası yerine farklı bi sekilde kurmam gerekiyor sanırım ama nasıl yapacagımı bilmiyorum malesef.

kardeşim yükleme şekli degişik olacagını zannetmiyorum sadece dogru driver önemli olan bana kalırsa ama sana şunu tavsiye edebilirim tv kartını deneme imkanın varsa başka bir pc de dene ve eger sorun aynı dewam ediyorsa o zaman senin için derin bi araştırma yaparım

asus A7UBX-MX

SEN ACIKLAMA VE TEŞEKKÜR ETMESENDE BUYUR KARDEŞİM

TÜM AYRINTILARI VE TÜM DRİVERLARI ASUS A7V8X-MX

SENİN ANAKARTINA UYGUN DRİVERLAR LİNKTE

ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN DÜKKANIMI KAPATIYORUM SABAH İSTEDİGİNİZ DRİVERİ BULABİLİRİM WEBCAM DRİVERİ İÇİN SABAHI BEKLİYECEKSİN YANİİ SABAH KESİN BULUNMUŞ BİL

sef ben webcam driveri ariyorum ama yardımcı olursan sevinirim buldugum rar dosyası virüsle dolu oldugu icin kullanamadım olivetti 300S-U pc webcamı

arkadaşım kameranın tüm driverlarını sil kameranı tak aygıt yöneticisinden güncelleştirde ve bu dosyayı göster hepsi bu kadar virüs yoktur avg+eset taramasından geçti kolay gelsin

Edited by Bultar

hp pavilion dv 6500 xp driverları

buda ne xp driverları nerde ? sadece touchpad ivir zivir hadi wireless sound erkan kartı

@merc@nbeyi

detaylı olarak modelini yazarsan yardımcı olunabilir Ör:dv6625ea gibi

bana 6500 yazarsanız bende size bu şekilde yardımcı olabilirim çünkü 6500 serisinin birçok farklı modeli var

HP Pavilion dv6500 CTO

HP Pavilion dv6500er

HP Pavilion dv6500ew

HP Pavilion dv6500t

HP Pavilion dv6500z

umarım anlatabilmişimdir

istediginiz driverı net olarak yazınız model olarak

bana 6500 yazarsanız bende size bu şekilde yardımcı olabilirim çünkü 6500 serisinin birçok farklı modeli var

HP Pavilion dv6500 CTO

HP Pavilion dv6500er

HP Pavilion dv6500ew

HP Pavilion dv6500t

HP Pavilion dv6500z

umarım anlatabilmişimdir

istediginiz driverı net olarak yazınız model olarak

HP Pavillion DV6640ET notebook um var üzerinde vista kurulu ve ben bunu xp ye çevirmek istiyorum!vista driverleri xp uymuyor ve bende sizden bu notebook un xp driverlerini istiyorum.Umarım iice anlatabilmişimdir

HP Pavillion DV6640ET notebook um var üzerinde vista kurulu ve ben bunu xp ye çevirmek istiyorum!vista driverleri xp uymuyor ve bende sizden bu notebook un xp driverlerini istiyorum.Umarım iice anlatabilmişimdir

ANAKART SÜRÜCÜSÜ :

Ekran Kartı Sürücüsü:

KABLOSUZ ETHERNET DRİVER :http://downloadmirror.intel.com/13000/eng/11.5.0.0_xDrivers.zip

ETHERNET KARTI SÜRÜCÜSÜ : ).zip

SES KARTI SÜRÜCÜ LERİ : 1:

2:ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32646.exe (YAMASIDIR)

AÇIKLAMA SES SÜRÜCÜSÜ KURULUMU

İndirdiniz dosyaları bilgisayara kurun

Masaüstünde bilgisayarım a sağ tıklayın

Sırasıyla Donanım -Aygıt yöneticisi'ne tıklayın

Burada sistem aygıtları içinde sarı ünlem işaretiyle pci device göreceksiniz.

Üzerine sağ tıklayıp sürücüyü güncelleştirin bu şekilde kesinlikle olacaktır

Sürücüyü internetten değil bilgisayardan arayın

olmazsa biraz önce kurdugunuz driveri göstermeniz yeterli olacaktır

MODEM DRİVERİ :

KART OKUYUCU :

TOUNC PAD DRİVERİ :

BLUETOOTH DRİVERİ :

WEB CAM DRİVERİ :

PARMAK İZİ OKUYUCU DRİVERİ :

PARMAK İZİNİ KULLANMAK İÇİN GEREKLİ PROGRAM :

YETERLİ OLMUŞTUR SANIRIM ARKADAŞIM ALINTI DEGİLDİR BİLGİLERİNİZE