Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Elektrik Hattı Üzerinden: İnternet

mucit41
 Share

Recommended Posts

Buna benzer bir ürünü konutlarda kullanma ihtiyacınız varsa aşağıdaki konudan 10. ve 15. postlara bakmanızı öneririm.
[code]http://www.tnctr.com/topic/130532-internet-download-manager-v607-build-16-final/page__st__340[/code]

Edited by kalelibilişim

• 1 ay sonra...

metronet kullanan birisi olarak indirme ve yükleme simetri limitsiz olması hız oldukça iyi fiyatlar ttnete göre uygun fakat yükleme sitelerinde(rapid vb) sıkıntı var çünkü bu şirket tek bir ıp adresini çoğaltarak satıyorlar bir indirme yapmak istediğinizde "şu an bir dosya indirmektesiniz" uyarısı ile karşılaşıyorsunuz indirme yapmadığınız halde statik ıp vermişler ıp değiştirme programları işe yaramıyor. bunuda torentlerle çözmeye çalışıyorum şimdilik bu şekilde

metronet kullanan birisi olarak indirme ve yükleme simetri limitsiz olması hız oldukça iyi fiyatlar ttnete göre uygun fakat yükleme sitelerinde(rapid vb) sıkıntı var çünkü bu şirket tek bir ıp adresini çoğaltarak satıyorlar bir indirme yapmak istediğinizde "şu an bir dosya indirmektesiniz" uyarısı ile karşılaşıyorsunuz indirme yapmadığınız halde statik ıp vermişler ıp değiştirme programları işe yaramıyor. bunuda torentlerle çözmeye çalışıyorum şimdilik bu şekilde

[quote name='bates54']

[quote]
Bir latife yapayım Elektrik kesilince interneti nasıl kullanacaksınız,elk.yok pc açılmıyor neti karanlıktamı kullanmayı planlıyorsunuz.
[/quote]

dizüstü kullananlar için sorun teşkil etmez :shifty:
[/quote]
modemin dizüstüye bağlı olamayacağına göre bence sorun teşkil eder.
şöyle ki şehir şebekesi kesilip de jeneratör falan devreye girip binanın elektriği yerine gelse bile ben internetin çalışacağını sanmıyorum. sonuçta elektrik gitti mi hat da gider diye düşünüyorum.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...