Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

4in1 $oem$ Activation 7&vista

mephistooo2
 Share

Recommended Posts

• Editor

[quote name='kaplan33' date='13 April 2011 - 16:23 ' timestamp='1302711780' post='992398']
Bunlardan hangisi crack uygulandiktan sonra,PC yi restart yapmiyor?Bana Restartsiz olan lazim onun icin soruyorum...
[/quote]

[b]eğer bilgisayarınızın BIOS'u modlu ise hiçbirisinde otomatik restart yapmaz, ancak BIOS'unuz modlu değil ise mecburen otomatik restat yapar... yapması gerekiyor, yapmak zorunda :whistle: [/b]

• Editor

[b]arkadaşlar konuyu ilk açtığımda belirtmiştim toplamda 5 tane $OEM$ activation uygulaması olacaktı ve bunlardan dördünü hazırlamış ve paylaşmıştım ancak malesef stabil olmadığı (mavi ekran hataları veriyor) ve her makinada çalışmadığı için beşinci olması gereken RETAIL $OEM$ activation çalışmasını iptal etmek zorunda kaldım...:pardon:

artık dördü ile idare edersiniz...:dribble: zaten yeter de artar dört tanesi...:lol:[/b]

Biri bile yeterken üşenmemiş 4 tane hazırlamışsın :))
konuyu ilk açtığın günden beri senin activatörleri
kullanıyorum şimdiye kadar her şey normal sadece bazı
bilisayarlarda "oem driver activation" ve "slic activation"
işe yaramıyor ama mutlaka biri aktivasyon yapıyor...

Takipçinim daha iyisini veya daha yenisini yine sen
paylaşana kadar bu 4in1'lerle devam :))

arkadaşlar indirdiğim dosyanın içindeki notta şu yazılı

KULLANIMI :

$OEM$ Klasörünü Windows 7 & Vista DVD'si içersindeki "sources" klasörü içine kopyalayınız...
bunu formatlamadan önce dvd ya da usb nin içine mi koyacağız yoksa format bittikten sonra mı C: deki windowsun içinde surces arayacağız??? anlayamadım kusura bakmayın...

• Editor

[quote name='archivist' date='26 April 2011 - 20:37 ' timestamp='1303850276' post='1000215']
arkadaşlar indirdiğim dosyanın içindeki notta şu yazılı

KULLANIMI :

$OEM$ Klasörünü Windows 7 & Vista DVD'si içersindeki "sources" klasörü içine kopyalayınız...
bunu formatlamadan önce dvd ya da usb nin içine mi koyacağız yoksa format bittikten sonra mı C: deki windowsun içinde surces arayacağız??? anlayamadım kusura bakmayın...
[/quote]
[b]
kurulu bir Windows 7'de C:\ sürücüsünde "sources" klasörünü bir ara bakalım bulabilecek misin ?

kullanımı kısmında gayet açıklayıcı bir şekilde nasıl kullanılacağını anlattım... sadece dikkatli bir şekilde okuman gerek....[/b]

[quote name='mephistooo2' date='26 April 2011 - 22:45 ' timestamp='1303850716' post='1000227']
[b]
kurulu bir Windows 7'de C:\ sürücüsünde "sources" klasörünü bir ara bakalım bulabilecek misin ?

kullanımı kısmında gayet açıklayıcı bir şekilde nasıl kullanılacağını anlattım... sadece dikkatli bir şekilde okuman gerek....[/b]
[/quote]

iki de tokat atsaydın bari... zaten sen demeden önce de ben de dikkatlice okumuştum.. usb den format için uğraşacağım.. dvd yazmıyor çünkü alet.. dolayısı ile isonun içine o dediğin klasörü nasıl ekleyeceğim? winrar ile açıyorum zaten.. önce usb ye aktarayım anlatıldığı üzere sonra da içindeki sources klasörüne dediğiniz parçayı mı atayım?

Edited by archivist

mephistooo2 ellerine sağlık. Uğraşıyorsun ve bizimlede paylaşıyorsun. Eksik olma. Sana yardımcı olmak için bir geri dönüş yapmak istiyorum. Bazı Asus ve Gigabyte anakartlı PClerde aktivasyonda problem yok ama bilgisayarınız orjinal windows çalıştırmıyor diye bir ekran çıkıyor sadece. KB971033 güncellemesini kaldırınca çıkmıyor. Bu güncellemeyi sisteme yüklüymüş gibi gösteren bir AddOn yapmaya çalışıyorum fakat bu güncellemede mantık biraz farklıymış. UnInstall anahtarından okumuyor. Prisim deploy tonla kayıt buldu.
Böyle bir AddOn yaparsak bu güncellemeyi sistemler yüklü gibi görse senin işin baya kolaylaşır diye düşünüyorum dostum. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa beraber yapalım. Kusura bakmayın biraz karışık yazdım ama bu konuya en yakın başlık budur diye düşündüm. Yeni başlık açmak istemedim. Tekrar teşekkürler mephistooo2...

• 2 hafta sonra ...

arkadaşlar ben bay daz 2.0 logger kullanıyorum yanlız bilgisayar acılış kapanışlarda yavaşltıyor neden ola bili ? seninkide yavaşlatırmı üstadım ? pc i5 işlemci 4 gb ram windows 7 ultimate anti virus nod32 2.7 fix yüklü 2 seneir kullanırım nod32 bu sürümünü

arkadaşlar ben bay daz 2.0 logger kullanıyorum yanlız bilgisayar acılış kapanışlarda yavaşltıyor neden ola bili ? seninkide yavaşlatırmı üstadım ? pc i5 işlemci 4 gb ram windows 7 ultimate anti virus nod32 2.7 fix yüklü 2 seneir kullanırım nod32 bu sürümünü

• 4 hafta sonra ...

mephistooo2 kardes aşagıda vermiş oldugum crack by nefret yazıyor galiba sana ait 2010 yazıyor çok güzel çalışıyor 1000 kişiye kurdum bu crackle oem olarak kullandım win7 de süper update yapıyor başarılı ama benim pc de bir sorun oldu doannımsal oldugu sanmıyorum bütün donanım degiştirek kurdum ama hata düzelmedi anakart hariç bios update yaptım degişmedi sonuç bütün sürümlerin denedim updatenin en sonudna bios system halted hatası verdi açılışta bios çipi gitti büyük ihtimalle garantide anakart sorun win7 kurlum bittginde masasütü klasik geliyor görev çubugunda expoler yok belgerim içeri dosya adları ingilzice gibi sorunalr oluşuyor dvd saglam orjinal mdns win 7 sp1 TR verdigim linkte crack kullanıldı anakart modelim asus m3n78-vm sence sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisin

http://hotfile.com/dl/119760065/772564d/OEM.rar.html

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
  • Editor

[quote name='iso_manyak' date='07 December 2011 - 21:17 ' timestamp='1323292670' post='1125363']
[b]SLIC Activation[/b] Asus K53S serisinde sorun çıkardı. Windows başlatılıyor logosunda kaldı ama windows başlama sesi çıkıyor. masa üstü görünmüyor. diğer bir asus serisinde de olmuştu. öneriniz nedir ?
[/quote]
[b]
Önerim başka bir yöntem denemenizdir... :)

her yöntemin işe yaramadığı PC konfigürasyonları olabilir, bundan dolayı 4 farklı yöntem var zaten :)[/b]

• Editor

[quote name='iso_manyak' date='07 December 2011 - 21:29 ' timestamp='1323293384' post='1125371']
bu durumda format atmadan eski haline alma şansım varmı yoksa illaki format atmam mı gerekiyor
[/quote]

Bilgisayarını Windows 7 DVD'si ile aç, yükleme ekranından Bilgisayarı tamir et seçeneğini seç ve "Komut Satırı" kısmından, sırasıyla şu komutları uygula:

[quote]
bootrec.exe /fixmbr

bootrec.exe /fixboot

bootsect /nt60 ALL[/quote]

eğer bu komutlarda kurtarmıyorsa, sanırım format atman gerek... :(

Edited by mephistooo2

• 4 ay sonra...

[center][img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/580560_259834014114604_100002640220897_511655_502256112_n.jpg[/img][/center]

[center][img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/577401_259834027447936_100002640220897_511656_1230649002_n.jpg[/img][/center]

[center][b][size="3"]By [color="#FF0000"]Daz'ın Kullanmış olduğu Loader virüslüdür[/color][/size][/b][/center]

[center]mephistoo2 nin Loaderi Tertemiz Sorunsuz Bir şekilde Orjinallik doğrulamasından geçiyor ve Bilgisayara Hiç bir zararıda yoktur [/center]

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

Win7 ultimate 32bit sistemi meşhur daz loader ile active ettim..Her saat başı zırt pırt orjinal olmadığını söylüyor işletim sisteminin ama bilgisayarın özellik kısmına baktığım zaman orjinal olarak görünüyor..Bu sisteme paylaşmış oldugun hangi programı önerebilirsin..

[img]http://g1206.hizliresim.com/y/g/7wnv7.png[/img]

Edited by hayatın_içinden

• Editor

[quote name='hayatın_içinden' date='14 June 2012 - 05:42 ' timestamp='1339652525' post='1211883']
Win7 ultimate 32bit sistemi meşhur daz loader ile active ettim..Her saat başı zırt pırt orjinal olmadığını söylüyor işletim sisteminin ama bilgisayarın özellik kısmına baktığım zaman orjinal olarak görünüyor..Bu sisteme paylaşmış oldugun hangi programı önerebilirsin..

[img]http://g1206.hizliresim.com/y/g/7wnv7.png[/img]
[/quote]

[b]kardeş, BOOTMGR yada GRLDR tavsiye ederim...

ama öncesinde sfc /scannow yaparak tüm sistem dosyalarını yenile, ondan sonra crack uygula...[/b]

• 2 hafta sonra ...

win 7 ultimate 64 te mükemmel çalışıyor ama enterprise de maalesef sonuç olumsuz oldu. enterprise için otomatik lisans yapabileceğim program varmı googleda aradım fakat bulamadım. iso içine atıp kurulum yaparken çalışacak bir lisanslama programı tavsiyeniz olursa çok memnun olurum

• 4 ay sonra...

[quote name='emrahayaz' timestamp='1341333722' post='1218335']
win 7 ultimate 64 te mükemmel çalışıyor ama enterprise de maalesef sonuç olumsuz oldu. enterprise için otomatik lisans yapabileceğim program varmı googleda aradım fakat bulamadım. iso içine atıp kurulum yaparken çalışacak bir lisanslama programı tavsiyeniz olursa çok memnun olurum
[/quote]
Beyler arkadaşa yok mu yardımcı olabilecek biri çünkü aynı şey bana da lazım.
Kardeş OEM driver Activation veya GRLDR yöntemlerinden birini deneyebilirsin ama bu yöntem de sıkıntılı oluyor nedense çünkü kullanıcı değiştir ve ebeveyn denetimleri tuşu kayboluyor (ama windows etkinleştirildi yazısı gözüküyor nedense çok garip bi durum işte) nedenini ben de anlayamadım ama ah bill amca varya şimdi enterprise sürümüne de diğerleri gibi bir oem activation desteği koysaydın şimdi çoktan bu mevzu hallolmuştu.
Bu arada yöntemi istersen deneyebilirsin kardeş. Ama inşallah biri çıkıp enterprise nin sorunsuz otomatik aktivasyon dosyalarını verir.

• Editor

Sadece Enterprise ve ThinPc içindir bu sistemlerde daha evvel kullandım sorun çıkmadı diğer sistemler için buradaki aktivasyonları kullanıyorum onlardada sorun yasmadım hiç

http://exoshare.com/download.php?uid=0M8P0DVT
Edited by köylü
  • Like 2

• Editor

[quote name='lavkayoll' timestamp='1352744645' post='1255468']
Beyler arkadaşa yok mu yardımcı olabilecek biri çünkü aynı şey bana da lazım.
Kardeş OEM driver Activation veya GRLDR yöntemlerinden birini deneyebilirsin ama bu yöntem de sıkıntılı oluyor nedense çünkü kullanıcı değiştir ve ebeveyn denetimleri tuşu kayboluyor (ama windows etkinleştirildi yazısı gözüküyor nedense çok garip bi durum işte) nedenini ben de anlayamadım ama ah bill amca varya şimdi enterprise sürümüne de diğerleri gibi bir oem activation desteği koysaydın şimdi çoktan bu mevzu hallolmuştu.
Bu arada yöntemi istersen deneyebilirsin kardeş. Ama inşallah biri çıkıp enterprise nin sorunsuz otomatik aktivasyon dosyalarını verir.
[/quote]

[b]Enterprise sürümünde OEM aktivasyon desteği yoktur... boşuna buradaki seçeneklerden birisini Enterprise sürümünde deneyip, sisteminizin stabilitesini bozmayın...[/b]

[b]ya köylü üstadın bir üstteki postta paylaştığını kullanacaksınız, yada KMS aktivasyon yapacaksınız...[/b]

[b]bir zamanlar bende Ultimate sürümünün aktivasyon dosyalarını Enterprise sürümüne gömen bir aktivasyon hazırlamıştım ama burada paylaşıp paylaşmadığımdan emin değilim... Galiba Xclusive'e özel mesaj olarak yollamıştım... [img]http://www.tnctr.com//public/style_emoticons/default/pleasantry.gif[/img] [/b]

• Like 2