Jump to content

4in1 $oem$ Activation 7&vista

mephistooo2
 Share

Recommended Posts

Köylü kardeş enterprise için bütün otomatik lisansların hepsi sorunluydu ancak bu kms activator aktivasyonu sorunsuz yaptı üstelik o dediğim tuşlar da kaybolmadı bu chew wga harika birşeymiş araştırdım enterpriseyi desteklemesinden ziyade wat uyumlu imiş siyah ekran uyarısına bile çözüm getirdi yani, benim için en güzel ve en olumlu tarafı da ürün anahtarı değiştirmesine tıkladığımda izin vermiyor yani ömür boyu lisanslı gibi gözüyüyor üstelik süre sınırlaması da yok, şimdi teşekkür etsem bu kural ihlali olur çünkü teşekkür butonunu kullanmam gerekiyor (merak etmeyin mephistooo2 kardeşle sana ayrı ayrı teşekkür ettim) Bu arada mephistooo2 seni de tebrik ederim çünkü tıpkı bir bağımlıymış gibi aynı şeyle uğraştım, defalarca ikinize de Ö.M'ler yolladım, ve sağda solda yarım yamalak bilgimle artislik yaptım halbuki yine de sen sabırla ve emekle bana yardım ettin (duygusal konuşuyorum bağışlayın). Neyse bu enterprise için nihai bir aktivsyon aracıydı birdaha da enterprise ile uğraşmam artık arkadaş. Bakın buraya yazıyorum.

• 1 ay sonra...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Editor
cannot be installed on an EFI based computer

Efi tabanlı laptopa slic çalışmıyor diğerlerinden hangisi çalışır bilginiz varmı?

EFI tabanlı disklerde MBR (Master Boot Record) yoktur, onun yerine GPT vardır... bu sebeple bootloader kaynaklı crackler GPT disklerde çalışmaz...

4In1 $Oem$ Activation 7&Vista çalışmalarından hiçbirisi GPT disklerde çalışmaz...

Edited by mephistooo2
  • Like 1

cango loader ile ugraşma tavsiye etmem çünkü mbr de bir bakıma sanala bios oluşturuyor bu durum geçici microsoft yeni yamada updatelerle yakalanabilir  bios modlama daha saglıklı lattop marka model bilgilerini verebilirmsini slic tablosu vardır EFI bioslarda  sertifika key ile aktivasyon yapabilirsin 

Edited by lamont

BIOS modlu windows7 yi aktive ettim, epeydir sorunsuz kullandım. Dün ''Windows 7 x64 Edition Platform Güncelleştirmesi (KB2670838)'' güncelleştirmesini yükledikten sonra, bugün '' Bu windows kopyası orjinal değil'' uyarısı almaya başladım.
SLIC ve OEM driver aktivasyon yöntemlerini de denedim, şimdi de binbir güçlükle açılıyor(can çekişiyor).

Ne yapabilirim? Sistemi ölmeden kurtarabilir miyim?

Edited by luzumsuz00

• 2 hafta sonra ...

Sn mephisto slic activation dosyasının reset atmayanını verebilirmisiniz ...Setupcopmpletede sorun çıkıyor başka şeylerde kurduruyorum dosyaların silimesini engelliyor..

Edited by C@NgO

• 4 ay sonra...

Eyvallah üstat teşekkür ederim son bir soru daha soracağım kusuruma bakma uğraştırdım seni.

Yukarıdaki programımı kullanayım mephistooo2 üstadım KMS Aktivasyon v4.6 işini görür dedi enterprise için KMS'yi mi kullanayım?

Bir de KMS Aktivasyon v4.6 programı win7'nin ultimate gibi diğer sürümlerinde de işe yarar mı OEM şekli bulunmakta programın.

• 10 ay sonra...

usta bu sources klasörüne attığımız oem aktivasyon klasörüne elimizde bulunan oem keyimizi script dosyasına kaydedebilirmiyiz. belki bu sayede cd siz gelen bilgisayarımıza kurulu gelen sisitemimizden bulduğumuz keyi yeniden format attığımızda kullanalım .yani senin oem klasörüne kendi keyimizi atabilirsek belki kendi format cd mizi oluşturabilirmiyiz diye düşünüyorum. anlatım biraz bızuk oldu kusura bakmayın 

usta bu sources klasörüne attığımız oem aktivasyon klasörüne elimizde bulunan oem keyimizi script dosyasına kaydedebilirmiyiz. belki bu sayede cd siz gelen bilgisayarımıza kurulu gelen sisitemimizden bulduğumuz keyi yeniden format attığımızda kullanalım .yani senin oem klasörüne kendi keyimizi atabilirsek belki kendi format cd mizi oluşturabilirmiyiz diye düşünüyorum. anlatım biraz bızuk oldu kusura bakmayın 

oluşturulabilir

http://www.tnctr.com/topic/199106-loader-lisanslama/

Edited by casper0007

• 3 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • Editor

SLIC Activation      yönteminin tamamen katılımsız yapabilirmiyiz .yada yapılmışı varmıdır .

activasyon  evet hayır ekranında ne kadar bekler .saygılar

Zaten bu konudaki aktivasyonların tamamı katılımsızdır... Aktivasyon seçim ekranı yoktur...

uefi bios lu sistemi nasıl lisanslıycaz bilgisi olan var mı

Bu konudaki aktivasyonlar UEFI anakartlarda işe yaramaz... DAZ Loader'da yaramaz...

şuana kadar UEFI anakartlı Windows 7'lerde aktivasyonu atlatabilen sadece MDL'den nononsence'dir, ancak onun çalışması da her anaakartta işe yaramıyor.

http://forums.mydigitallife.info/threads/29740-WindSLIC-UEFI-SLIC-injector

• 1 yıl yıl...
  • Editor

Güzel çalışma yanlız hangi çalışma hangi bilgisayara uyumlu olur. bu kısmı zor değil mi? Tek dosya olarak paylaşsanız ve tıklandığında bilgisayarımıza  uygun olanı uygulasa daha  iyi olur diye düşünüyorum

hepsi her türlü sisteme genelde uyumludur... hangisini seçeceğiniz sadece sizin tercihinize kalmıştır...

• 1 yıl yıl...
8 dakika önce, PisiLinux yazdı:

Bütün linkler sağlam  sadece konunun düzenlenmesi gerekiyor.

Forum yeni görsel ile birçok eski konu bu duruma düştü.

tüm sistemlerin lisanslamasını defalarca verdım yada verdık :D bakıp bulmak maharet ister

• Like 2