Jump to content

Msdn Üyeliği Almak İsteyenler İçeri

Sirius
 Share

Recommended Posts

[quote]ücretsiz olarak MSDN üyeliği alınabiliyor. Bunun için bilişim üzerine bir şirket sahibi olmanız gerekmekte. Microsoft özellikle yazılım vs. yapan firmaları daha çok tutuyor. Eğer yukarıdaki özelliklerde bir şirketiniz var ise www.bizspark.com adresine üye oluyorsunuz. Şirket profilinizi giriyorsunuz. Yaklaşık 48 saat içerisinde onaylanması durumunda MSDN üyeliğiniz geliyor. Her MSDN üyeliğinin 2 şer adet key alma hakkı var. Ancak siz kendi şirketiniz üzerine kullanıcılar ekleyerek bu sayıyı artırabilirsiniz.

Lisanslarla ilgili olarak kesinlikle ama kesinlikle dağıtmayınız. Hem tüm lisanslarınız iptal edilir hemde konuyla ilgili yasal olarak suç işlemiş sayılırsınız.

%100 onaylanırsınız diyemiyorum ancak bugüne kadar başvurupta onay alamadığım olmadı. Yine söylüyorum 1 yıllık MSDN üyeliği vermektedir.

MSDN Nedir?

Microsoft'un tüm ürünlerine ve ürün anahtarlarına erişebileceğiniz sitedir. http://msdn.microsoft.com[/quote]

buyrun açıklamasıdır.

arkadaş çalıştığım yer adına aldım.yhaw olmazmı yani olmamazmı?14 yaşındaki çocuun elinde iphone 4 var biz msdn üyesi olamazmıyız.sırf bu yüzden msdnden birşey paylaşmıyorum.paylaşırsın sonrada hemen aa bu gerçek değil yok böle yok şöle.işin yoksa uğraş dur

http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/buy.aspx

buradan 6.seçeneği seç $699 ($499 Renewal) ver msdn üyesi ol

arkadaşım md5 sha1 değerleri var paylaşımının orjinal mi değil mi oldugunu anlarız merak etme sen.yeterki paylaşmak iste :lol:

Edited by grasp

grasp senin gibiler varken paylaşmakmı heralde aklımızı peynir ekmekle yemedik.senin gibiler yüzünden bir çok insan paylaşmak istiyorsa şunu söylüyor:nasıl olsa mutlaka çamur atıorlar.ne diye paylaşayım yaşadığım yerde 12 bilgisayarcı vr 6sı msdn üyesi aynen bunları söylüyor.neden yapayım böyle birşeyi kardeşim uğraş dök sonrada çamur atsınlar bbe hiç uğraşamam diyor hepside.

Bu tür tartışmaya gerek yok..
[b]torko26[/b] gerekli insanlığı bize yaptı.
Çıktığı ilk gün ilk 3 de türkçe desteğini verdi..

[img]http://i.imgur.com/quXg1.gif[/img]

[code]http://forums.mydigitallife.info/threads/24930-Windows-7-Ultimate-with-SP1-en-de-fr-es-it-nl-tr-pt-pl-sk-ro-tw-cs-sv...-x86-amp-x64-MSDN[/code]

Edited by by_bozkurt

[quote name='ahmetcanars' date='25 Şubat 2011 - 15:42 ' timestamp='1298641968' post='969546']
arkadaş çalıştığım yer adına aldım.yhaw olmazmı yani olmamazmı?14 yaşındaki çocuun elinde iphone 4 var biz msdn üyesi olamazmıyız.sırf bu yüzden msdnden birşey paylaşmıyorum.paylaşırsın sonrada hemen aa bu gerçek değil yok böle yok şöle.işin yoksa uğraş dur
[/quote]

Burdan bi soru soracağım sana.

-"sırf bu yüzden msdnden birşey paylaşmıyorum.paylaşırsın sonrada hemen aa bu gerçek değil yok böle yok şöle" demişsin.Peki senin MD5, SHA1 ve CRC değerlerinden haberin yokmuydu ? Gerçek değil gibi bi yorum yapanlara md5 değeri yapıştırmak zor bi iş değil...Neyse sen paylaşma biz paylaşıyoruz zaten :)

[quote name='detay' date='25 Şubat 2011 - 15:16 ' timestamp='1298647602' post='969616']
bunun office 2010 için olanı var mı
[/quote]

Normalde üyelik varsa indirebiliyorsun :))

Ama ararsan forumda Officenin yeni sürümü var x64 x86 olarak ayrı ayrı eklenmiş..
Ben indirdim taş gibi çalışıyor + güncellemede yapıyor

[quote name='by_bozkurt' date='25 Şubat 2011 - 15:23 ' timestamp='1298647981' post='969620']
Normalde üyelik varsa indirebiliyorsun :))

Ama ararsan forumda Officenin yeni sürümü var x64 x86 olarak ayrı ayrı eklenmiş..
Ben indirdim taş gibi çalışıyor + güncellemede yapıyor
[/quote]

vallahi verdiğin linkten msdn yi torrent ten çekiyorum. açıkcası office inde msdn olmasını isterim.

[quote name='istanbul82' date='25 Şubat 2011 - 15:34 ' timestamp='1298648647' post='969625']
şirket profilini kafadan uydurusun nevarki onnda yeditepede ünide. burs. arkdaşım üye zırt pırt istediğini o bile indiremiyo oğrencilere daha düşük sürümler açık filan ama microfottta çalışan ve torpiile ucuza almış gördüğüm insanlar var..
[/quote]
bu konuda katılıyorum benimde üniversitenin vermiş olduğu üyeliğim var ama kısıtlı.Herşeyi indiremiyorsun örneğin win 7 ultimate sp1 daha verilmedi verilmezde...