Jump to content

HP 3104et Hakkında

oracle11g
 Share

Recommended Posts

[quote name='oracle11g' date='26 Şubat 2011 - 03:07 ' timestamp='1298683036' post='970039']
Peki hocam bu makinanın özellikleri nasıl?Çok fazla ısınma oluyor da,üst düzey denilebilir mi yoksa normal ev kullanıcısı için mi?bana üst düzey diye sattılar
[/quote]

ne kadara aldığın önemli evet üst düzey bi pc güle güle kullan :)

ürünü 1.800 TL ye 12 Taksit olarak aldım(100.00 TL si 4GB DDR3 Ram için verdim.)Normalde 4GB RAM vardı 100 TL fark ile 8GB Ram olarak teslim aldım.
Sitedeki ilk mesajım yanlış ise ozur dilerim ama antivus ne onerirsiniz?
sitede arastirdim bir suru var karar veremedim bu makinaya hangi antivirus programini kurayim

[quote name='oracle11g' date='26 Şubat 2011 - 03:19 ' timestamp='1298683753' post='970046']
ürünü 1.800 TL ye 12 Taksit olarak aldım(100.00 TL si 4GB DDR3 Ram için verdim.)Normalde 4GB RAM vardı 100 TL fark ile 8GB Ram olarak teslim aldım.
Sitedeki ilk mesajım yanlış ise ozur dilerim ama antivus ne onerirsiniz?
sitede arastirdim bir suru var karar veremedim bu makinaya hangi antivirus programini kurayim
[/quote]

o makinaya kasper iyi gider lisanslı kullan kafan rahat olsun ama yok lisanslı kullanmcksan esete talim :)

[quote name='ramazan35' date='26 Şubat 2011 - 03:23 ' timestamp='1298684006' post='970048']
o makinaya kasper iyi gider lisanslı kullan kafan rahat olsun ama yok lisanslı kullanmcksan esete talim :)
[/quote]
bende kaspersky yi düşündüm ilk ama lisans problemi var :)

[quote name='oracle11g' date='26 Şubat 2011 - 03:27 ' timestamp='1298684223' post='970050']
sitede 2048 günlük cracklisi var o işimi görmez mi yoksa lisansli bir tane alayım mı hocam?
[/quote]
bende tam sana onu dicektim oda uyar istersen onuda kurabilirsin :)

teşekkür ederim hocam gecenin bu saatinde yardımcı oldunuz,bende avira premium var suan onuda buradan indirip kurmustum key üretici gibi birşey var 3 aylık kullanım sonra yeniliyor,onu kaldirip 2048 gunluk kuruyorum uygun mudur?
yardımlarınız için teşekkürler,kusuruma bakmayın lütfen....

yok estafurullah problem değil bende sıkılıyodum hiç değilse yardım ediyim birilerine :) onu kurabilirsin ama onda bi kaç adım birşeyler yapılması lazımdı diye hatırlıyorum onlarıda yaptınmı oluyodu lisans. onu kur eğer kasma vs. bişey yaparsa eset nod 32 öneririm 2.seçenek olarak :)