Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Adobe Photoshop CS5 / CS6 / CC 2019/2020/2021/2022

Xeon
 Share

Recommended Posts

şimdi benim merak ettiğim bişey var,, bu dvd ile taşınabilir arasında kullanım açısından ne gibi farklar var,, dvd neden bu kadar büyükte portable onun çeyreği bile değil ??

Buyrun içerisinde virus olmayan tek crack+ activate [Crack tüm adobe ürünleri için, activate adobe photoshop cs4 extended x86 ve x64 içindir]

http://rapidshare.com/files/233595447/Adobe_Photoshop_CS4_Extended_x32_64_Crack_By_Neffeno.rar[/CODE]

portable linki gitmiş. Diğerinin de 1'inci ve 4'üncü partları defalarca indirmeme rağmen sorunlu çıktı. hep bozuk cilt hatası veriyor. Paylaşım için sağol ama ben yukarıdaki sebeplerden kuramadım.

İçerik Bilinçli Ölçekleme

inline.jpg

Yeni ve devrimci İçerik Bilinçli Ölçekleme özelliğini, yeniden boyutlandırdığınız sırada görüntü yeni boyutlarına uyum sağlarken önemli alanları akıllıca koruyarak görüntünün otomatik olarak yeniden oluşması için kullanın. Zaman yoğun kırpma ve rötuş olmadan tek adımda kusursuz görüntü elde edin.

bunun nasıl yapıldığını bilen var mı arkadaşlar resime bakılırsa ctrl t ye benziyor ama o şekilde bişey değişmiyor.

portable linki gitmiş. Diğerinin de 1'inci ve 4'üncü partları defalarca indirmeme rağmen sorunlu çıktı. hep bozuk cilt hatası veriyor. Paylaşım için sağol ama ben yukarıdaki sebeplerden kuramadım.

26 mayıs 2009 günü indirdim partlarda sorun yok çalışıyor.

neffeno dostum verdiğin crakta norton virüs buldu ve sildi.

Edited by yilmaz02

• 2 hafta sonra ...
Hem dreamweaver hem photoshop. ikisite sistem katili :). 2GB ram aşağısı paklamaz photoshopu hele.

kardeş photoshopta çok ram yiyor ama ulead photo impact gibi ram yiyeni daha görmedim. 2 gb ramı biraz uğraştan sonra doldurup uyarı veriyor çerçeve ekleme seçeneklerinde. :p

portable linki yenileyebilirmisiniz ?
hoca portable yi yenilesen çok süper olacak yaw zahmet olmazsa?

hatta

Please register to see this content.
a upload edrsen daha kolay ve süper olur :D

26 mayıs 2009 günü indirdim partlarda sorun yok çalışıyor.

neffeno dostum verdiğin crakta norton virüs buldu ve sildi.

Doğrulama için çok teşekkür ederim...

Arkadaşlar portable sürüm linki yenilenmiştir..

aşağıdan da indirebilirsiniz...

http://rapidshare.com/files/243736829/Adobe_Photoshop_CS4-mikro-BaturayMavi.rar[/CODE]

[center]***

[/center]

• 3 hafta sonra ...

Herkes büyük boyutluları vermiş bende küçüğünü veriyim B)

==============================================

Adobe Photoshop cs4 Micro sadece 54 MB dır. Activasyon crack gerekmez.

Kotalı kullanıcıların kaçırmamasını öneririm. Photoshop hakkında biraz bilgi verecek olursak piyasadaki en iyi resim düzenleme programıdır. Fotograflarla ilgili aklınıza ne geliyorsa bu programla yapabilirsiniz. Program ingilizcedir.

AdobePhotoShopCS4Micro01.png

AdobePhotoShopCS4Micro02.png

AdobePhotoShopCS4Micro03.png

AdobePhotoShopCS4Micro04.png

AdobePhotoShopCS4Micro06.png

Download_Logo_02.png

http://rapidshare.com/files/236265041/Adobe_Photoshop_CS4_Micro_Eng_By_Neffeno.rar[/CODE]

Lütfen bir teşekkürü çok görmeyiniz.

Edit: Yazım Hatası

Edited by neffeno

• semsibey changed the title to Adobe Photoshop CS5 / CS6 / CC 2019/2020/2021/2022