Jump to content

Bilgisayarı Kapatınca Usb'ye Elektirik Gelmiyor

cosmic-visitor
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar kablosuz farenin şarz olabilmesi için sürekli bilgisayarım acık kalıyor. Bilgisayarımı kapatınca USBye elektrik geliyor ama PS2 ye elektrik gelmiyor ve doğal olarakta şarz olmuyor. Farenin adoptörü yok, direk PS2den elektrik alıyor. Acaba bios ayarlarında mı bir ayarlama yapmak gerekir. Power management seçeneğinde güç seçeneklerini hep açık konuma getirdim ama sonuç yine olumsuz.

Bilgisayarım kapalıyken PS2ye nasıl elektrik gelebilir?

Anakart Modeli: ASUS P5G41C-M LX Intel G41 DDR2 / DDR3 1333MHz VGA Anakart

Yardımlarınız için teşekkürler. Edited by cosmic-visitor

[quote name='byvistakazim' date='28 Şubat 2011 - 19:02 ' timestamp='1298913124' post='971650']
normalde kapalı olduğu zaman elektrik gelir..ben telefonu hep böyle şarz ediyorum
[/quote]

İşte ben de senin bilgisayarında olduğu gibi PC kapalıyken bile USB ve PS2 aygıtlara elektrik gitmesini istiyorum. Acaba bunun yolunu biliyor musun?

[quote name='byvistakazim' date='28 Şubat 2011 - 20:05 ' timestamp='1298916922' post='971692']
arka panele benimde elektrik gelmiyor...ön panelde elektrik var....aldığımda böyleydi hiçbir ayar değiştirmedim.SAYGILARIMLA..
[/quote]

Web kamerası takıp denedim az önce. USBye elektrik geliyor fakat PS2ye gelmiyor.

arkadaşım bazı cihazlar farklı akım istiyor yada bilgisayar çalıştığında farklı akım çekiyor power supply çalıştığı zaman malesef power supply çalıştırman lazım.
cihazının isteiği akım ve voltaj farkında olayı böyle oluyor sen eniyisi bilgisayarı kapatma :D

[quote name='edim.7' date='28 Şubat 2011 - 20:47 ' timestamp='1298919479' post='971711']
arkadaşım bazı cihazlar farklı akım istiyor yada bilgisayar çalıştığında farklı akım çekiyor power supply çalıştığı zaman malesef power supply çalıştırman lazım.
cihazının isteiği akım ve voltaj farkında olayı böyle oluyor sen eniyisi bilgisayarı kapatma :D
[/quote]

Öyle Yapacağım artık