Jump to content

Hotfile'de Birikmiş Dolarımı Nasıl Çekebilirim.?

gozyası
 Share

Recommended Posts

[size="3"]Merhaba arkadaşlar 'Hotfile' Hesabımda Param Birikti Tabi Birikincede Parayı Çekmek istiyorum Nasıl Parayı Çekebilirim?Banka Hesab'ımmı olcak Fazla bişi Anlamadım,Yardım edermisiniz?,Şimdiden teşekkürler..[/size][size="3"][/size]

[quote name='byvistakazim' date='07 Mart 2011 - 20:10 ' timestamp='1299522025' post='976023']
paypal hesabının email adresini girdiysen 15 doları geçnce pazartesi günler i otomatik olarak gelir...
[/quote]

-Şimdi Paypal Hesabını Nerden Açıyoruz Ücretlimi? ,Otamatik olarak Bankadaki Hesabımamı gelir? 15 doları geçdikden sonra...

Edited by gozyası

www.paypal.com adresinden alabilirsin...ücretsizdir...ödemelerinde kendine belli bir yüzde kesiyor..

paypalı hiç banka hesabına yönendirmediğim için bilmiyorm....

Edited by byvistakazim

[quote name='byvistakazim' date='07 Mart 2011 - 20:15 ' timestamp='1299522345' post='976034']
www.paypal.com adresinden alabilirsin...ücretsizdir...ödemelerinde kendine belli bir yüzde kesiyor..

paypalı hiç banka hesabına yönendirmediğim için bilmiyorm....
[/quote]

Tamam Bireysel Olarak Kayıt oluyorum.Yönlendirme Olmadan
Direk Paypaldan nasıl çekebilirim peki?

Edited by gozyası

[quote name='byvistakazim' date='07 Mart 2011 - 20:23 ' timestamp='1299522784' post='976044']
paypal ile de harcayabilirsin...

ama banka hesabına yönlendirmen lazım çekmen için
[/quote]

Nasıl Yönlendircem?[Tnctr]Sanırım Sizde Bilmiyorsunuz.

[quote name='gozyası' date='07 Mart 2011 - 19:28 ' timestamp='1299523086' post='976046']
Nasıl Yönlendircem?[Tnctr]Sanırım Sizde Bilmiyorsunuz.
[/quote]

ben pek internette banka hesabı kullanılmasını sağlıklı bulmuyorum...bu nedenle bilmiyorum...Bİlen biri çıkacaktır...Sabırlı olun.. :)

[quote name='PoweredByAbdullah' date='07 Mart 2011 - 20:44 ' timestamp='1299524087' post='976060']
arkadasım ıban nonu ver paypala gir profilinden
[/quote]

Arkadaşım [color="#FF0000"]Hiç Bir Bilgi Yok ıban Hakkında[/color].Daha Açık Konuşsan?

Hiç hesap açtırmanıza falan gerek yok. Çevrenizde hesabı olan bir arkadaşınız vardır. elbet. Paypal bozan adamlar var r10 sitesinde. Üyeliğiniz varsa girin kur olarak 1,50den bozarlar paranızı. Anında da hesabınıza geçmiş olur. Tabi öncelikle hotfile hesabınızdan paypalınıza para gelmesi lazım, o da pazartesiye kadar bekleyecek.