Jump to content

Profosyonel Slayt Hazırlama

katil006
 Share

Recommended Posts

İyi günler.Ben 9.sınıf sağlık meslek lisesi öğrencisiyim.Anotomi ve Fizyoloji dersinden proje ödevim var.Öğretmen slayt hazırlayın dedi.Ama öğretmen bilgisayarı iyi biliyor.O yüzden powerpointle basit slayt değilde daha profosyonel bir program ile slayt hazırlamak istiyorum.Ayrıca program türkçe olsa güzel olur.Şimdiden teşekkürler. Edited by katil006

[quote name='by_amar' date='08 Mart 2011 - 17:34 ' timestamp='1299606270' post='976591']
[u][b]powerpointle basit slayt değilde daha profosyonel bir program[/b][/u]
arkadaşım powerpoint belkide en gelişmiş slayt programıdır.Sen slaytının en güzel olmasını istiyorsan bu sana bağlıdır.
[/quote]

[quote name='ali_63kal' date='08 Mart 2011 - 17:42 ' timestamp='1299606732' post='976598']
ayrıca program Türkçe'dir
[/quote]

:good:

kardeşim ben bir sağlık memuruyum senin geçtiğin yollardan bizde geçtik lakin böyle bilgisayar yoktu o zamanlar yapacağın şey konun ne ise iyice araştırmak sonra powerpointle görsel ekliyerek güzel bir sunum hazırlamak. eğer mümkünse office 2007 de hazırla cok güzel efeklerle slaytı süsle sağlık meslek lisesi öğretmenleri gösterişli şeylere bayılır ama office 2010 powerpoint olsa daha iyi ondaki efekler daha güzel çok süper slaytlar hazırlıyabilirsin gecen kaymakamlığa hazırladım aşılarla ilgili slaytı cok süper oldu.

• 1 ay sonra...

[quote name='saglikci_salih' date='08 March 2011 - 19:35 ' timestamp='1299612944' post='976652']
kardeşim ben bir sağlık memuruyum senin geçtiğin yollardan bizde geçtik lakin böyle bilgisayar yoktu o zamanlar yapacağın şey konun ne ise iyice araştırmak sonra powerpointle görsel ekliyerek güzel bir sunum hazırlamak. eğer mümkünse office 2007 de hazırla cok güzel efeklerle slaytı süsle sağlık meslek lisesi öğretmenleri gösterişli şeylere bayılır ama office 2010 powerpoint olsa daha iyi ondaki efekler daha güzel çok süper slaytlar hazırlıyabilirsin gecen kaymakamlığa hazırladım aşılarla ilgili slaytı cok süper oldu.
[/quote]

[size="3"]Ooooo salih kardeş siz buralardamıydınız yaaa. Sizi buralarda görmek çok güzel.

Arkadaşım önemli olan program değildir. Önemli olan yaratıcı olmaktır. Hayal gücünüz ne kadar güçlüyse en basit program ile bile çok iyi işler çıkartırsınız. Ama o yoksa En kaliteli program olsa ne yazar. Sonuç ta işin yaratıcılığı sizin hayal gücünüzde. Program sadece bir araç.
[/size]

[quote name='Kanun-i' date='08 March 2011 - 19:39 ' timestamp='1299613169' post='976654']
[b]Pro Show Gold[/b] ile de hazırlayabilirsiniz. Resim video yazı her şeyi yüzlerce efektle sunabilirsiniz.. Tabii materyal ve sunuş önemli..
iyi çalışmalar.
[/quote]
Tr versiyonu mevcut full var istersen pm at upload ediyim :)

amacına bağlı olarak film tadında istiyorsan önce Pro Show Gold da belli bir şablon oluşturusun sonra orda oluşturduğun videoyu sony vegas ile bir film fragmanı havasında hazırlayabilirsin.

yok sadece bilgilendirme amaçlı olacak diyorsan arkadaşların dediği gibi p.point çok fazla bile gelir. bu amaç için yeterlidir.