Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sağlam Bir Host

Recommended Posts

Arkadaşlar bir site açtım, adını şu anda vermek istemiyorum malum hosting firması ile hergün neredeyse kavga halindeyim gece saat 00/01 saat'leri arası bağlantı tamamen kopuyor nedeni diğer sitelerinde gece konu eklemeleri vs. vs. yani evde hergün elektrikler kesilmesi gibi bir şey

wordpres

linux hosting kullanıyorum

bildiğiniz sağlam ve uygun fiyatlı bir hosting firması varmı sitemi taşıycam buradan işin kötü tarafı alan adı'da aynı yerden bıktırdı valla hergün hergün.

[color="#8b0000"][b]www.egedatacenter.com[/b][/color] [b]& [color="#8b0000"]www.daimihosting.com[/color][/b]

Profilimde yazan sitem daimihosting barınıyor. Kaliteli hizmet için bunları öneririm.

[quote name='DePPoL' date='15 Mart 2011 - 19:43 ' timestamp='1300218822' post='981125']
ö.m atın ne türlü özellikler istiyorsanız ona göre ayarlıyalım..
[/quote]

Biraz açarmısın konuyu nasıl yani?..

eğer paybal ile ödeme imkanın falan varsa www.leaseweb.com öneririm. Hem hiçbir şekilde kısıtlama koyamaz kimse. Tamamen özgür içeriğin olur. Ayrıca hız olarak emin ol adamların sıradan hostging paketleri dedicated gibi hızlı. Tabi çokta zorlamamak gerek :) Dns problemi falan yaşatmaz sana diğer yabancı hostlar gibi.

[quote name='byvistakazim' date='15 Mart 2011 - 23:53 ' timestamp='1300233820' post='981370']
[color="#008000"]@Fatih7998[/color] sen şu an hangi hostu kullanıyorsun
[/quote]
Şimdi adamın adrsini burada vermem yanlış olur şimdi arkadaşlar. Ekmeğiyle oynamış oluruz bi nevi sonuçta paramızı geri alıcaz.

[color="#8B0000"]www.yelhosting.com [/color]adresini tavsiye ederim...destek konusunda sıkıntın olmaz....msn ve bildirim desteği sürekli var..yılbaşında aldım ve hala sitem devam ediyor..1 saat bile kesinti olmadı..şu an linux hosting de kampanya var...gir bi bak uygun gelirse alırsın..

[quote name='fatih7998' date='16 Mart 2011 - 01:59 ' timestamp='1300234153' post='981374']
Şimdi adamın adrsini burada vermem yanlış olur şimdi arkadaşlar. Ekmeğiyle oynamış oluruz bi nevi sonuçta paramızı geri alıcaz.

[/quote]

böyle demişsin kimse istemez ekmeği ile oynamayı ama bazı firmalar illallah ettiriyor..
domain panelime 6 aya yakın giremeidm.. yönlendirme yapamadım.. adam firmayı kapatı giti 100ü geçkin müşteri madur oldu..
gelde bu adama sövme :) parada alamadık :D

[quote name='byvistakazim' date='16 Mart 2011 - 00:20 ' timestamp='1300235447' post='981388']
[color="#8B0000"]www.yelhosting.com [/color]adresini tavsiye ederim...destek konusunda sıkıntın olmaz....msn ve bildirim desteği sürekli var..yılbaşında aldım ve hala sitem devam ediyor..1 saat bile kesinti olmadı..şu an linux hosting de kampanya var...gir bi bak uygun gelirse alırsın..
[/quote]

Değerlendirmeye aldım HERKESE teşekkürler.

[quote name='fatih7998' date='16 Mart 2011 - 02:32 ' timestamp='1300236133' post='981391']
Değerlendirmeye aldım HERKESE teşekkürler.
[/quote]

Burdaki firmalarada bak. Firmalar hakkındaki yorumları oku sıkıntı oluşmasın sonra :)
Kampanyalar mevcut. + itraderlerini takip et :) sağlam firmalara denk gelirsin pozitif yorum alanlar var..

[code]http://www.r10.net/domain-amp-hosting-firmalari/[/code]

• 3 hafta sonra ...

[quote name='galetis' date='15 March 2011 - 02:12 ' timestamp='1300147922' post='980645']
[code]http://www.webadam.com/[/code]

Yazdığım ve benim olan sitelerin hepsi bu şirkette. Adamlar oldukça profesyonel çalışıyor. Bugüne kadarda hiçbir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim ;)
[/quote]

katılıyorum adamlar işin hakkını veriyor.

ixirhost.com öneririm sony,turkcell gibi siteleride bünyesinde barındırıyor aldığınız tüm hizmetlerin irsaliye faturasını adresinize gönderiyor tamamen güvenilir uzun süredir reseller kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım bir kaç kez alan adımla ilgili sorun çıkmıştı ondada anında müdahale ettiler...