Jump to content

Kapalı Kalma Sebebi

sk8er_boi
 Share

Recommended Posts

• Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ellerinize saglık. şükür tekrar kavuşturana. mahkeme kararıyla engellendi diye bir yazı çıktı. dns ile ugraştım. fakat açılmayınca da çok korktum. bu alemde bir tnctr miz vardı. onuda mı engellediler. diye düşünüp üzülmüştüm. fakat rabbime şükürler olsun ki sorun başkaymış. Hepinizden Allah razı olsun.

vallahi nediyeyim hani hastalık gibi bu siteye girince kendimi mutlu hissediyorum yani birkaç gündür
siteye girmek istediğimde tamam dedim bizim site gitti neyseki benim düşündüğüm gibi olmamış bizim site
dimdik ayakta bizler için uğraşan bütün yetkililere teşekkür ediyorm saygılar

[quote name='helehoyni' date='23 March 2011 - 13:11 ' timestamp='1300886500' post='982289']
Kaç gündür yemediğim halt kalmadı; dns değiştirmek, host dosyasıyla oynamak, spyware taraması yaptırmak... Bugün de hiç umudum yoktu ama elim gidiverdi bakayım TNC-TR açılacak mı diye; şükür açıldı :) Emeği geçenlere teşekkürler.
[/quote]
Aynı düşüncelere sahiptim.Nihayet açıldı.

[quote name='helehoyni' date='23 March 2011 - 13:11 ' timestamp='1300886500' post='982289']
Kaç gündür yemediğim halt kalmadı; dns değiştirmek, host dosyasıyla oynamak, spyware taraması yaptırmak... Bugün de hiç umudum yoktu ama elim gidiverdi bakayım TNC-TR açılacak mı diye; şükür açıldı :) Emeği geçenlere teşekkürler.
[/quote]
Aynı düşüncelere sahiptim.Nihayet açıldı.

hani internette ne istersen var derler ya, dalıp gidince saatlerin nasıl geçtiğini anlamazsın gibi sözler vs.. TNCTR yoksa hiç bir şey eskisi gibi değil, neyseki kavuştuk. Bundan sonra ayrı kalmamak dileğiyle..

[quote name='helehoyni' date='23 March 2011 - 15:11 ' timestamp='1300886500' post='982289']
Kaç gündür yemediğim halt kalmadı; dns değiştirmek, host dosyasıyla oynamak, spyware taraması yaptırmak... Bugün de hiç umudum yoktu ama elim gidiverdi bakayım TNC-TR açılacak mı diye; şükür açıldı :) Emeği geçenlere teşekkürler.[/quote]

böyle bir durumda :) tnctr facebook sayfasına bakıyorum kapalı mı açık mı şükürler olsun geri geldi :)

açılıyor ama çok yavaş windows servere geçmeden önce oldukça hızlıydı üstelik online üye fazlalaştıkça girebilmek ölüm, bence tnctr eski serverine geri dönsün sanırım eskisi php sunucuydu haliyle php site oldukça hızlı çalışıyordu

[quote name='sk8er_boi' date='23 March 2011 - 12:20 ' timestamp='1300883431' post='982243']
Bir kaç gündür forumumuz kapalıydı. Windows sunucuya geçiş esansında kurulum aşamasında kestiremediğimiz bazı sorunlar oldu. Defalarca baştan kurmak zorunda kaldık. Bunun üstünde dns sorunlar da eklenince bizim için bir kaç gece uykusuz geçti.

Ama sonunda geri geldik. Tüm üyelerimizden özür dileriz.

Tnc Team
[/quote]

Kavuşmak güzel. Tekrar Hoş Geldiniz..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...