Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Yurt Dışı İphone 4

ZENCO
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba

Almanyadan İphone 4 geldi Vodafone ürünüymüş ime kayıt yaptırmadım yaptırmam için ne yapmam lazım

şuan telefonu açıyorum acil arama yada koblo ve itunes resmi çıkıyor

ben şuan nokia mini 97 kullanıyorum hattım Turkcell

1. sim kilidini nasıl kırarım
2. versiyonunu göremiyorum nasıl jalbreak yapabilirim
3. mini deki rehberimi nasıl alırım

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
teşekkürler

[quote name='sk8er_boi' date='30 March 2011 - 14:03 ' timestamp='1301493806' post='984838']
Almanyadan gelen telefonlarda sim kilidi olmuyor diye biliyorum. Telefonunu açmak için bilgisayarına itunes yükleyip, telefonunu bilgisayara bağla.
[/quote]

telefonu açtım sadece acil arama ve kablo ve itune işareti var
pc ye itunes kurdum iphone bağladım
bu resimdeki gibi kaldı

acaba hattımı takmam gerekiyormu turkcell olanı

[img]http://i1103.hizliresim.com/2011/3/30/7384.jpg[/img]

İstersen Sen Kes Sim kartını:D Ayrıca iphone u kırmanı tavsiye etmem...

[img]http://e.imagehost.org/0098/1000px-GSM_Micro_SIM_Card_vs_GSM_Mini_Sim_Card_svg.jpg[/img]

[img]http://apcmag.com/images/3ffcard-template.png[/img]

Edited by by_mehmet_emin

Arkadaşlar türkcell olan sim kartı kestim taktım kabul etmedi geçersiz sim kart dedi
almanyada vodafon shop tan alındı telefon ordaki satan kişi vodafon
hattı takarsa çalışır demiş bunun üzerine gittim vodofone aldım ona da aynısı dedi
vodafon müşteri hizmetini aradım o da yardımcı olamayız dedi almanya vodafonu ara dedi :whistle:

bu durumda ne yapabilirim :mellow:
itunes bağlanıyor ama yukardaki resimin aynısı kalıyo
bunun versiyonunu nasıl öğrenebilirim

kısa ve öz anlatım cihaz sl simlock modem surumu tam olarak ne bılmıyorum ama suan gevey turbosım var ondan alıcaksınız tr her yerınde satılıyor 110 tl ve hattınız hangısı ise tim yada vado ya gidip mıcro sim alıcaksınız mıcrosım ve geveye takıp mutlu mesut temız sekılde kullanıcaksınız hayırlı olsun

[quote name='By_EKReM' date='03 April 2011 - 15:03 ' timestamp='1301843037' post='986967']
hocam şakamı yapıyosun, hattı kestim derken ?
[/quote]
evet kestim oldu

[quote]kısa ve öz anlatım cihaz sl simlock modem surumu tam olarak ne bılmıyorum ama suan gevey turbosım var ondan alıcaksınız tr her yerınde satılıyor 110 tl ve hattınız hangısı ise tim yada vado ya gidip mıcro sim alıcaksınız mıcrosım ve geveye takıp mutlu mesut temız sekılde kullanıcaksınız hayırlı olsun[/quote]

dediğiniz aparatı araştırdım fakat pek sağlıklı değilmiş
ulaşılmadığında yada kapattığın zaman sürekli 112 yi aramak gerekiyormuş aradığın zaman problem miş
gibi şeyler anlatıyorlar

unlock yok muş mecburen bekleyeceğiz

ilginiz için hepinize teşekkür ederim

bu sitede
http://www.cepteknik.net/page7/page7.html

iPhone Factory Unlock...!
Yurt dışından gelen iPhone cihazlarınızı Türkiye’de kullanabilmek için bizimle temasa geçiniz.
Operatörlerden alınan kod ile bundan sonra cihazınızı güncelleme(UPDATE) sorunu olmadan dilediğiniz
gibi kullanabileceksiziniz.

burası ile görüştüm ingiltere - ispanya - amerika dan gelen cihazları açıyorlarmış
almanya daha factory unlock içerisinde yokmuş

bunlar gsm şirketi ile iletişime geçip ücret karşılığı imei numarasına göre sim kiliti açtırıyorlarmış
ömürlük oluyormuş masrafı 100-250 tl arası yaptırmak isteyene bilgi amaçlı yazıyorum