Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Yok Bizim Millete Yaranılmaz !

omenra
 Share

Recommended Posts

Bir konu açtık crysis 2 ile ilgili güzel ttnet taksitle satıyor dedik yolunu yazdık, sk8er_boi de msg attık gel şu kapmanyaya destek ol Türkçe oyun yapımcılarının önü açılsın hemde diğer firmalar görüp örnek alsın ama sk8er_boi "ben bile indirdim oynadım" diye msg atmış.

Oynamış olabilirsin. Günümüzde oyunun single playerı kadar multiside önemli. Alırsın oynarsın internetten veya koyarsın kenara durur. Kimsenin alma mecburiyeti tabiki yok ama eğer elinde imkan varsa herkese duyurki isteyenler duymayanlar öğrensin.

Diğeride konuya destek olacağına çöp kutusuna taşımış. Ben full oyunlar kısmına yazdım konuyu vede oyunda full zaten. Tabi satın aldıktan sonra :p.

Benim bu işten bir kazancım yok tabiki. Tek istediğim adamların bizim için yaptığı seyin değerini bilmek....

Konuda söyle...

Arkadaşlar yeni çıkan ve Cevat Yerli "nin büyük emekleri sayesinde Türkçe olarak oynayabildiğimiz Crysis 2 yi duymayan yoktur sanırım. Çoğu kimse parasının olmadığını veya pahalı olduğu için oyunu alamıyordu veya almıyordu.

Şimdi ttnet Türk oyun severler ve oyun yapımcıları için öyle bir güzellik yapmışki süper !!! Ayda sadece 4,99 a crysis 2 oyununu alabiliyorsunuz ve ödemeyide internet faturanız ile birlikte yapıyorsunuz. Yani oyun bedavaya geliyor desek yalan olmaz .

Yapmanız gereken çook basit bir işlem. Yani hat sahibi felan olmanız gerekmiyor. Sadece online işlemler için kullandığınız tek şifre size yeter. https://onlineislemmerkezi.ttnet.com.tr/ttnetwsci/login.do Eğer ttnet tek şifreniz yoksa hemen alabilirsiniz. Sadece sabit kullandığınız bir e-mail adresi ve ttnet bilgileriniz yeterli.

Öncelikle http://crysis.playstore.com/ adresine gidiyoruz ve ordaki satın al butonuna tıklıyoruz ve sistem sizin ne şekilde ödemek istediğinizi soruyor. Bunlar ttnet faturanız ile ödeme, kredi kartı ile ödeme ve cep telefonu üzerinden ödeme. TTnet ile ödeme şu şekilde gerçekleşiyor :

ADSL Faturası
ile ödeme

[b]Satın almış olduğunuz oyunun cd key ve download linki, aldığınız andan itibaren 1 saat içerisinde e-mail adresinize gönderilecektir.

1 Tek Şifrenizi kullanarak siteye giriş yapmalısınız.

2 Eğer tek şifreniz yoksa https://teksifre.ttnet.com.tr adresindeki yönlendirmeleri takip ederek kolayca tek şifrenizi edinebilirsiniz.

3 Tercih ettiğiniz satın alma şeklini (Tek ödeme veye 12 ay taksit) seçin

4 Kayıt olurken vermiş olduğunuz elektronik posta adresine bir ön bilgilendirme formu gönderilir. Lütfen elektronik posta adresinize ulaşıp size gelen Ön bilgilendirme Formunu okuyun ve Online İşlem Merkezi’nde satış onay kısmında “Mesafeli Satış Sözleşmesini okudumi kabul ediyorum” ve “Ön Bilgilendirme formunu okudum, kabul ediyorum” bölümlerini işaretleyin. (Kutucuklar işaretlenmeden “Onay” tuşu aktif olmaz.)

5 Onay tuşuna bastığınız andan itibaren Crysis 2 oyununu satın almış olursunuz.

6 Elektronik posta adresinize bir adet Mesafeli satış sözleşmesi ile birlikte satın almış olduğunuz Crysis 2 oyununu aktif edebileceğiniz "key code" vede oyunu indireceğiniz download linki gönderilecektir[/b].

Hadi arkadaşlar Türk oyun severler olarak destek olalım ve eğer bizim için türkçe oyun çıkarırlarsa pişman olmayacaklarını gösterelim .....

[quote name='Nash' date='31 March 2011 - 10:15 ' timestamp='1301566515' post='985214']
Ne demek istedin anlayamadım?

Sk8er boi Ttnet e destek vermedi mi? :wtf:
[/quote]

"Merhaba. Senden isteğim crysis 2 yi ttnet satışa sunmuş vede çook uygun şekillerde satıyor. Konusunuda full oyunlara açtım zaten. Eğer bu konuyu veya senin yapacağın bir iletiyi ana sayfaya sabitleyebilirmisin veya herkese göderebilirmisin? Bizim için Cevat Yerli uğraşmış oyun yapmış bizde ona destek olalım. Teşekkürler" Ben şu msgyi attım kendisine.

"Oyunu oynamayan kaldı mı? Ben bile torrentten indirdim valla."
Sk8er boi de bu msgyi bana göderdi. budur olay

burası genel olarak bi warez forumu tr deki forum yaş ort düşük baba parası yiyen kısmdan ne desteği boş ozellikle ttnete günahımı vermem diyenlerdenim :) tr oyuna gelirsek 1 kaç kişi satın aldı tr çıkarcak mantığı saçma oyun firmları turkish e çevirim için para bayılmak istemiyo olay o 17 ci konuşma sırasında olduğumuz için gerek gormuyolar.

Edited by istanbul82

Şimdi sıkıntı ettiğin yer neresi? Konun silinmesi mi? Çağrına destek verilmemesi mi?

Full oyunlar bölümünde oyun paylaşımı yapılır sadece. Seninki bir kampanyanın duyurusunu yapmak. Büyük ihtimalle yanlış yere konu açtığın için silindi. Diğer durumda da kendi belirttiğiniz gibi kimsenin alma mecburiyeti yok ki zaten warez bir forumdayız. Böyle çağrıların pek dikkate alınacağını sanmıyorum :)

Zaten ttnete kazandırmak veya onların işini arttırmak gibi niyetim yok.

Adamlar güzellik yapmışlar ve demişler kardeşim eğer sen crysis 2 oyununu almak istiyorsan ama hemen verecek paran yoksa gel sana 12 taksit yapalım ayda 4,99 da öde demişler.

Zaten bununda ttnetle ilgisi yok. Benim amacım daha çok kişinin oyunu almasını sağlayıp Türkiyeyi bir oyun çöplüğünden çok pazara dönüşümüne katkı sağlamak. Hadi onuda geçtim adam bizim için dünyada yapılmamış bir şey yapıp yüksek reytingli bir oyunu Türkçe çıkardı. Yani emeğe saygı....

[quote name='TugruL' date='31 March 2011 - 10:40 ' timestamp='1301568003' post='985229']
Şimdi sıkıntı ettiğin yer neresi? Konun silinmesi mi? Çağrına destek verilmemesi mi?

Full oyunlar bölümünde oyun paylaşımı yapılır sadece. Seninki bir kampanyanın duyurusunu yapmak. Büyük ihtimalle yanlış yere konu açtığın için silindi. Diğer durumda da kendi belirttiğiniz gibi kimsenin alma mecburiyeti yok ki zaten warez bir forumdayız. Böyle çağrıların pek dikkate alınacağını sanmıyorum :)
[/quote]

Tamam warez bir forum ama forumun popularitesini düşünürsek doğru bir çağrı alanı gibi görünüyor :). Silmelerinede kızmamın nedeni içeriği okuyupta bunun sadece türk oyunlarına destek vermek amaçlı olduğunu anlasaydı konuyu kapatmazdı veya doğru yere taşırdı diye düşünüyorum.

[quote name='taylanv' date='31 March 2011 - 10:47 ' timestamp='1301568471' post='985233']
konuyu başlatanın warezcinin önde geleni olduna her iddasına varım :whistle:
[/quote]

Kardeş konuyu acan benim ve inan benim oyunlara harçadığım parayla bir araba rahat alırdım(tabi max 7-8 bin liralık son model değil :p). Elimden geldiğince bu tip forumlarada bağış yapıyorum. ++ sürekli kullandığım programlarında orjinalini alıyorum..

+++ Crysis satışlarındanda cebime para girmiyor..

elimde 5 tane orjinal vindovs keyi var 3 vistra ikisi win7 starter keyleri geri versem microsoft babalık yaparmı:D :whistle:
Oyun oynamıoyrum pc de tek ilegal microsft 5 keyime karşılık ultimete lite kullasnıyorum helal et microsoft :rofl:

Counter 1.6 devam online kralıdır :lol:

Ruslar 35 liraya key satıyor. Madem illa hesaplı olsun istiyorsun git onlardan al , bu arada kimsenin tercihi/seçimi seni yada beni ilgilendirmez.

Kullandığın herşey orjinal mi ki eleştiriyorsun korsan crysis oynayanları.Oyun türkçe diye alınsın istiyorsun peki tamam iyi programlarda türkçe onlarıda alalım, işletim sistemide türkçe onları da alalım.
600-700 lira maaş alan çalışanlarımız için nedir ki 2 oyun - 3-5 program parası dimi ?

Her bireyin seçimi kendine crytek şikayetçiyse yasal işlem başlatmayı denesin. Yada izin vermesin korsan oynanışa.

Edited by unchange

Ben tam anlamadım senin konunmu silindi ?
Skber boi destek çıkmak zorundamı ki ?
Ayrıca ttnetin bu işten kar sağlıyacağını düşünerekten şahsen kendi adıma konuşayım günahımı vermem.Bir kere çok düşünselerdi oyunların normal fiyatlarını düşürürlerdi.5 tl 5 tldir bedava söz konusu değildir binevi taksit gibi.
Ve evet Cevat Yerli'nin yaptığı iş kesinlikle saygı duyulacak bir iş ("Tr" oyun keyfi).Ancak bu destek konusuna fazla takılmamanı öneririm.Zorla güzellik olmaz [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/acute.gif[/img]

[quote name='unchange' date='31 March 2011 - 11:11 ' timestamp='1301569889' post='985251']
Ruslar 35 liraya key satıyor. Madem illa hesaplı olsun istiyorsun git onlardan al , bu arada kimsenin tercihi/seçimi seni yada beni ilgilendirmez.

Kullandığın herşey orjinal mi ki eleştiriyorsun korsan crysis oynayanları.Oyun türkçe diye alınsın istiyorsun peki tamam iyi programlarda türkçe onlarıda alalım, işletim sistemide türkçe onları da alalım.
600-700 lira maaş alan çalışanlarımız için nedir ki 2 oyun - 3-5 program parası dimi ?

Her bireyin seçimi kendine crytek şikayetçiyse yasal işlem başlatmayı denesin. Yada izin vermesin korsan oynanışa.
[/quote]

Ya ben anlatamıyorum yada siz anlamıyorsunuz. Her ay internet faturası ödeyebilen bir kişi ayda 4,99 da veririr. Ama çıkarıpta 35 dolar veremez vede adamın kredi kartı yoktur online olarak alamaz.

Ben kimseyi eleştirmiyorum isteyen istediğini kullanır. Ama piyasaki bütün programların, isletim sistemlerinin hatta elektronik cıhazların Türkçesini bulabilirsin.

Ama bana bulsana istediğim oyunun Türkçesini. Veya ondanda geçtim bana tamamiyle orjinal olupta Türkçe olan 5 tane oyun saysana.

Sayamassın tabi, saysanda bana kıytırık oyunları sayarsın.

Benim amacımda bizim için yapılmış (bunun içine sende giriyorsun vede bütün oyunseverler) ve dünyada eşi olmayan bir olayın hakkını vermek.

Ben üstüme düşeni yapıyorum herkesi konuyla ilgili bilgilendiriyorum. Almak almamak tamamen kişilerin zevkine kalmış birşey...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...