Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Outlook Express Yardım

2parmak
 Share

Recommended Posts

Şirkette 6-7 makine var benim kullandığımda outlook var patronun makinesine kurmak için ne yapmam gerekiyor :(
denemek için yan makineye thundarbird kurdum verim alamadım outlook u patronun makinesine nasıl kurarım ki adam gelip benim makineme oturmasın:)

[quote name='2parmak' date='31 March 2011 - 10:26 ' timestamp='1301567169' post='985219']
Şirkette 6-7 makine var benim kullandığımda outlook var patronun makinesine kurmak için ne yapmam gerekiyor :(
denemek için yan makineye thundarbird kurdum verim alamadım outlook u patronun makinesine nasıl kurarım ki adam gelip benim makineme oturmasın:)
[/quote]

Outlook Ex makinelerdeki sistem windows xp ise onunla birlikte geliyor sistemde kurulu olur. windows 7 ise windows live kurman lazım paket halinde messenger ile birlikte kurulur. MS outlook kuracaksan ms ofis paketlerinden birini kurman lazım 2007 yada 2010 versiyonları.

derdimi anlatamadı özür dilerim 2 makinede de xp var 2sinde de office 2003 yüklü windowsun outlook expresini kullanıyoruz aynı ağda aynı IP de 2 tane aynı eposta adresine kurulum yapamıyoruz çaresi var mı diye sormuştum..

[quote name='tnc_tr' date='02 April 2011 - 22:32 ' timestamp='1301783546' post='986658']
var ama verdiğin bilgilerle acıklama yapılamaz pop3 mu kullanıyorsun exchagemi yoksa linux tabanlı bir mail server mı onları yaz yada en guzeli mail hizmetini aldıgın yerden destek alman
[/quote]
istanbul bilgi işlem asla olmaz dedi ben thunderbird le olayın bir kısmını çözdüm (hatta kızdılar sisteme müdahale etme diye) benim derdim ayrı makinelere kurayımda patron ikide birde gelip makineme oturmasın
gelen eposta : posta.gazeteadı.com.tr

yanı benım anladıgım su sekılde bısemı mesela [email="info@gazeteadı.com.tr"]info@gazeteadı.com.tr[/email] sımdı bu adrese gonderılen maıllerı bırden fazla bılgısayardakı outlook a mı gelsın dıorsun eger boyle bıse dıorsan oyle bıse dıorsan outlook dan e-posta hesaplarına gır ordan ordan gelısmıs ayarlardan gelısmıse gır orda iletinin bir kopyasını sunucuda bırak var onu sec bı denesene buyuk bır ıhtımal olacaktır eger yapamazsan resımlı anlatım yaparım

arkadaşında deiği gibi maillerin kopysaını serverda bırakırsan istediğin istemciyle maillerine bakabilirsin ki ben maillere hem işden hem evden hem telden bakıyorum. Bilgi işlemciler karıştırıp sorun yaratmaman için oyle soylemiş ki madem bilgi işlemcin var rica et yapsın