Jump to content

Ayrılık Çok Kötü Bir Zamanda Geldi...

Bırak Gitsin...
 Share

Recommended Posts

arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler bugün gittim okula hiç konuşmadım yüz vermedim hiçbirşey olmamış gibi davrandım öğlen vakti geldi işte ben sensiz yapamam dedi biraz konuşalım felan dedi barıştık işte şu an çok mutluyum hatta ailemle felanda tanıştırdım akşamüstü :)

[quote name='Bırak Gitsin...' date='01 April 2011 - 19:14 ' timestamp='1301685257' post='986031']
arkadaşlar tavsiyeleriniz için teşekkürler bugün gittim okula hiç konuşmadım yüz vermedim hiçbirşey olmamış gibi davrandım öğlen vakti geldi işte ben sensiz yapamam dedi biraz konuşalım felan dedi barıştık işte şu an çok mutluyum hatta ailemle felanda tanıştırdım akşamüstü :)
[/quote]
afrim sana birinci dersten pekiyi aldın benden

[quote name='Bırak Gitsin...' date='01 April 2011 - 22:14 ' timestamp='1301685257' post='986031']
[/quote]

yemin ederim neredeyse aynısı bende oldu :D

[quote name='Bırak Gitsin...' date='01 April 2011 - 19:14 ' timestamp='1301685257' post='986031']
[/quote]
Her zaman işe yarar [img]http://www.tnctr.com/public/style_emoticons/default/punk.gif[/img]

[quote name='yakoko' date='31 March 2011 - 19:56 ' timestamp='1301594160' post='985433']
tecrübe konuşuyor
sakın yalvarim falan deme
kesinlikle takma sınıfta görsen ufak bir imik ve dünden ayrılmaya razıymışsın
gibi davran onun seni görebildiği yerlerde arkadaşlarınla sohbet edip etrafına gülücükler at
eğer seni seviyorsa 3 veya 4 günsonra sana döner % 100 bana teşekür edeceksin
[/quote]

Ayakta alkışlanacak bir cevap :) insan bunu yapabildiği zaman geriye dönüp yaptığı eşşekliklere gülüyor..

[color="#0000FF"][size="3"][font="Arial Black"]Bende kız arkadaşımdan ayrıldım 5.gün oldu biz onunla aynı bilgisayar kursuna gidiyorduk bi gün buluşmaya karar verdik kursa gelmeden önce herşey yolundaydı kursa gelince bugün gidemeyecez annem eve çağırıyor dedi kurstan sonra bende üzülerek tamam demek zorunda kaldım.kurs bittikten sonra o gitti..o günün akşamı onun facesini açtım allahın hikmedi ya arkadaşıyla konuşuyordu bugün 4 kişi gezmeye gittik diye dedi arkadaşına ben o yazıyı okur okumaz üzerimden aşağı sanki kaynar sular döküldü anladım ki o gün eve gitmemiş 2 kız 2 erkek gezmeye gitmiş ... neden bana yalan söyledin dediğimde suçlu ben oldum ona güvenmiyor muşum onun daha önce ufak defek yalanlarını yakaladım ama sırf üzülmesin diye söylemedim...size soruyorum arkadaşlar siz böle birisine güvenir misiniz onu gördükçe içim acıyor ama bana yalan söylemesi çok gururuma dokundu benden sana tavsiye severse geri döner sakın ola yalvarma ben hep şunu bildim şunu söylerim seven insan ne olursa olsun terketmez terkediyorsa sevmemiş demektir [/font][/size][/color]

[quote name='69sihirbaz69' date='31 March 2011 - 21:16 ' timestamp='1301606206' post='985517']
Haha herkesin yorumunu okudum herkes farklı bir telden çalmayı tercih etmiş yine iş sende bitecek gibi dosutm. Şimdi benim tavsiyem hiç takma 1 hafta boyunca hayatının en güzel günüymüş gibi geçir o da baksınçatlasın... diyicem ama dediğim gibi sen yine kendince karar vermelisin burada ki hiç kimse sana yardımcı olamaz :D
[/quote]

arkadaş haklı. En iyisi içindeki ses'i dinle o sana yol gösterecektir.