Jump to content

Moderator Ve Editor Alımı Hakkında...

KintaRo
 Share

Recommended Posts

Suanda vatanı görevımı yapıyorum görevden dolayı pek sık sık gıremıyorum ama yıllardın forumdan cok şey ögrendım ve kendımı gelıştırdım bu yuzden forumda anlatım yapan arkdaslara cok teşekkür ediyorum suanda vatan borcumu yaptıgım ıcın belkı aday yapmazsınız ama vatanı görevım bıttıkden sonra gunun buyuk kısmını forumda harcıyorum cunku vatanı göreve gelmeden öncede burdaydım [b]Esaka ve Bilirsinya Abimi yakından tanırım onlarda cok yardımcı oldular aynı yerdeyız cunku Eger Sizin içinde uygunsa aday olmak istiyorum İyiki warsın TNCTR atarsa 90 =) abilerim [/b]

• Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

[quote name='tmc200505' date='01 April 2011 - 18:24 ' timestamp='1301675045' post='985886']
Şaka değilse neden olmasın...Sicilim biraz bozuk olsada özümde iyi bir insanım :)
[/quote]
Senin teşkilat sakıncalı. Yönetimdeki arkadaşları riske atamayız :D

[quote name='TugruL' date='01 April 2011 - 17:43 ' timestamp='1301676188' post='985906']
Senin teşkilat sakıncalı. Yönetimdeki arkadaşları riske atamayız :D
[/quote]

Canın sağolsun kardeş :) Keşke bazı olumsuzluklar olmasaydı da sen de aramızda olsaydın....

Edited by tmc200505

Şereftir.Bende aday olmak isterim...Aslında burda yayınlayacağım bir sürü döküman (özelikle grafik üzerine wallpaper, program, işletim sistemleri, yararlı linkler) var ama bu ygs yüzünden yayınlamaya pek zaman bulamadım eğer seçilirsem bunları yayınlamak dileğiyle bu göreve talibim..Tabi seçilmezsemde yine yayınlayacam inşallah sağlık olsun :)

Edited by SimpsoN_Bart

[quote name='Nash' date='01 April 2011 - 17:44 ' timestamp='1301679867' post='985945']
Ben Admin olmak istiyorum koordinatörlük felanda kesmez beni. Cumman a ayar oluyorum banlamak isterim her zaman. :) Şu an yetkim yok ama olacak tabi. Yönetimden tanıdığım da var oh gel keyfim gel :whistle:
[/quote]
gözün doysun biraz gençlere yol ver yerin iyi senin :D
Aramızda kalsın MOD olayını ciddi anlamda istiyorum ama sen yinede boi nin kulağına çınlat ,herşeyi 1 nisana bağlamayın,TNC de banada bu yakışır sanırım :)

[b][center]Kendisi az evvel bana telefonla ulaştı ve adaylıgını açıklamamı rica etti çekimlerde oldugu için siteye ulaşamıyormuş şöyle bir atıfta bulundu bilmem adminler ne der kendi azından iletiyorum.[/center][/b]

[center][img]http://www.dizifilmbook.com/wp-content/uploads/2011/01/seyyartayyar.jpg[/img][/center]

[color="#FF0000"][center][b]Bu siteyi ben buldum birgün çengelköyde soyulmuş hıyar saterken bu insanlar internet aleminde her aradıklarını bulamıyorlar diye aklıma geldi oturdum dede yadigarı coputerin başına bu siteyi kurdum adınıda Tayyar Network Community TR koydum Tayyar Network Community,Tayyar Network Community sana TNCTR oldu sonra patladı gitti[/b][/center][/color]

Bu neşeli günde geçen senekinden farklı olarak 1 değil 2 şaka yapalım dedik vede beklediğimizde büyük ilgi gördü. Bu bir şakaydı ama yönetim kadromuzdaki açık konusunda ciddiyiz ve forumdaki üyelerimizi sürekli takip ediyoruz. Hakeden üyeler zamanla vip,editor,mod olabiliyor. Ve bu önümüzdeki süreçtede bu şekilde devam edecektir. Yönetim kadrosunda yer almak için forum kurallarına tamamen bağlı bir kullanıcı olmanız yeterli olacaktır, bu iş için gönüllü iseniz bu bilgi aklınızın bir köşesinde kalsın. Yönetim kadrosunda gönüllü olarak yer almak için buraya talepte bulunup bizi gururlandıran tüm üyelerimize gönülden teşekkürler. Sizleri gerçekten aramızda görmekten mutluluk duyarım, umarım en yakın zamanda yönetimde yer alırsınız.

[i]Not: Hepinizin yaşça bilmem ama akılca olgun insanlar olduğunu bildiğim için bu nacizane şakamızdan dolayı bizlere darılmayacağınızdan da eminim. Amacımız dalga geçmek değil sadece hafif bir tebessümdü. Neşeyle kalın.[/i]