Jump to content

Need For Speed, Shift 2 Unleashed


mucit41
 Share

Recommended Posts

[center][size="5"][color="#48D1CC"][b]Need For Speed, Shift 2 Unleashed ile yarış simülasyonlarını yeniden tanımlıyor[/b][/color][/size][/center]

[center][img]http://medya.zaman.com.tr/2011/04/02/SHIFT2UNLEASHED.jpg[/img][/center]

[b]Electronic Arts Inc başarılı Need for Speed yarış simülasyonu serisinin yeni oyunu SHIFT 2 UNLEASHED''i Türkiye için satışa sunuldu.[/b]

NFS, Shift 2 Unleashed: Gerçek yarış... Daha fazla video galeri için TIKLAYIN SHIFT 2 UNLEASHED yeni çizim motoru ve grafikleri, yenilikçi kask kamerası, gece yarışları ve gerçekçi pist ve araba aşınmaları ile gerçek sürüş deneyimini yepyeni bir seviyeye taşıyor. Oyun daha şimdiden eleştirmenler tarafından büyük övgüler alırken, PlayStation: The Official Magazine ve Official Xbox Magazine dergileri oyuna on üzerinden dokuz verdiler. Official Xbox Magazine SHIFT 2 UNLEASHED için "gerçek bir yarış oyunu" ifadesini kullanırken, Game Informer ise "SHIFT 2 serinin gerçek yarış simülasyonu olduğunu kanıtlıyor" diye yorumluyor.

SHIFT 2 UNLEASHED ile amaçlarının, oyuna ihtiyacı olan enerjiyi kazandırıp serinin yarış simülasyonu türünde liderliğini perçinlemesini sağlamak olduğunu belirten SHIFT 2 UNLEASHES Baş Yapımcısı Marcus Nilsson, "Need for Speed takımı sürücüleriyle birlikte çalışarak gerçek yarışlarda olan biteni oyuna aktarıp oyunu geliştirirken, bir yandan da yarış deneyiminin özüne yenilikler getirmeye çalıştık. Kask kamerası gibi yeni özellikler, gerçek yarışlarla oyun deneyimi arasındaki çizgiyi iyice bulanıklaştırıyor" diye konuştu.

Özel olarak, yeni duyurulan Pagani Huayra'yı da içeren oyunda oyuncular yarış gününün tüm şiddetini, enerjisini ve heyecanını hissedecekler. SHIFT 2 UNLEASHED ayrıca Need for Speed Hot Pursuit ile tanıtılan rekabet yaratıcı Autolog teknolojisini de geliştiriyor ve bire bir yarışlarda ve oyuncu istatistiğine bağlı eşleşmelerde arkadaşları ve rakipleri birbirine bağlayarak oyuna yepyeni bir derinlik kazandırıyor.

SHIFT 2 UNLEASHED Xbox 360® video oyun ve eğlence sistemi, PlayStation®3 bilgisayar eğlence sistemi ve PC için bugünden itibaren Avrupa'da satışta olacak. SHIFT 2 UNLEASHED hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.shift2unleashed.com adresini ziyaret edin. Need for Speed hakkında daha fazla bilgi için http://www.needforspeed.com veya http://www.facebook.com/needforspeed veya http://www.twitter.com/needforspeed adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

[b]Zaman[/b]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...