Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Ders Anlatım Sitesi İçin Wordpress Tema Önerileri

by_ibrahim27
 Share

Recommended Posts

[b][size="4"]
S.Aleyküm Tnctr.Com Sakinleri Bundan 2 ay önce bu mesajda bi site oylaması yapmıştım... siteyi Açtım 1 ay gibi süre açık kaldı fakat siteyi tekrar baştan aşagı degiştirecem
[/size][/b][size="4"][size="2"][b]
Bunu okullar açılmadan ayarlamayı planlıyorum.Site wordpress üzerinde bu tür site için ne tür bir tema önerirsiniz Sizden Yardım Bekliyorum

http://www.webdershanem.com/ (Şuan Tasarım Aşamasında sayfası var )

http://www.webdershanem.com/indexs.php (burası Normal hali)
[/b][/size][/size] Edited by by_ibrahim27

[b]Tutması için de öncelikle bir miktar harcamanız gerekir.
Videolu ders anlatım siteleri var bunların başında da ekolhoca geliyor. Zaten şimdi dersane sitelerinde videolu çözümler yer almaya başladı. Bunların önüne geçmeniz zor, hayal kırıklığına uğrarsınız diye düşünüyorum.[/b]

[quote name='by_ibrahim27' date='03 April 2011 - 12:13 ' timestamp='1301832782' post='986879']
reklam işi ayarladık. bulundugumuz şehirde küçük el broşürleri halinde okul çevrelerine dagıtmayı düşündük
[/quote]

Onlar içinde masraf yapmanız gerekir. Ders anlatımlarını nereden ayarlıcaksınız ?

Güzel olur aslında. Videoların sağlam kırılmayan türden olursa güzel bi site olabilir. Premium üyelik işine hiç girmeyin giren kişi bıkar siteden. Reklamlardan para çıkarabilirsiniz tabi bu uzun bir süre zarfında gerçekleşir. Ayrıca site konusunda herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa yardım ederim.

tutulmazmı.hemde nasıl tutulur.drsanede ne yapıyolar sanki ders anlatıyolar ama dersanede hocayı geri sarma ileri sarma durumu yok :).video şeklindeyse görsel anlatım süper tutulur bence.açık ögretim içinde olursa benim için süper olur açık ögretim işletme 3. ve 4. sınıf ders anlatımlarını bekliyorum umarım :) saygılar

[quote name='kays73' date='03 April 2011 - 12:55 ' timestamp='1301835314' post='986909']
tutulmazmı.hemde nasıl tutulur.drsanede ne yapıyolar sanki ders anlatıyolar ama dersanede hocayı geri sarma ileri sarma durumu yok :).video şeklindeyse görsel anlatım süper tutulur bence.açık ögretim içinde olursa benim için süper olur açık ögretim işletme 3. ve 4. sınıf ders anlatımlarını bekliyorum umarım :) saygılar
[/quote]

saglam açık ögretim arşivi bulabilirsek oda olcak

ilginiz için çok teşekkür ederim

[quote name='h_a_s_a_n' date='03 April 2011 - 13:06 ' timestamp='1301835990' post='986920']
evet cok güzel düşünmüşsünüz Ders anlatan siteler oldukça az eğer düzenli olursa başarılı olacağına inanıyorum...
[/quote]

umarım tutulur... internette çok takılıyoz .. bizde böyle bişey düşündük bari hem başkalarına faydamız olsun hemde kendimize

Edited by by_ibrahim27

hocam sanmıyorum sorun çıkacagını internetten indirdigimiz arşivi video sitesine yükleyecez... sanki başka siteden alınmış gibi olcak yani Sorun olurmu ki ?

(footer bölümünde onu belirtecegiz zaten " Sitemizde bulunan ders videoları çeşitli video paylaşım sitelerinde bulunmakta olup sitemizle hiç bir alakası yoktur bu yüzden sitemiz hiçbir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. " diye. )

• 2 ay sonra...