Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

İşletim Sistemi Önerisi

Share

Recommended Posts

[quote name='exi23' date='05 April 2011 - 19:59 ' timestamp='1302022797' post='988080']
Ekran kartın ne ?
[/quote]

onboard 128 mb (ramden çalıyor)

[quote name='iilkeerr' date='05 April 2011 - 20:01 ' timestamp='1302022878' post='988083']
işlemcin benimki ile aynı eğer oyun oynayan birisi isen xp kur windows 7 de kasma sorunları yaşarsın..eğer oynamıyorum diyorsan windows 7 kur rahatlıkla kaldırır..
[/quote]

sadece cs 1.6 online :D önerin için saol

[quote name='charismas' date='05 April 2011 - 20:05 ' timestamp='1302023134' post='988088']
onboard 128 mb (ramden çalıyor)

[/quote]
O zaman windows 7 önermem. İşlemci bile alsan aeroyu kullanamayacaksın. Ama pardusu rahatlıkla çalıştırır. Hem görsellik istiyorsan linux üstüne yok zaten, bu herkes tarafından bilinen bir gerçek.

[quote name='charismas' date='05 April 2011 - 18:47 ' timestamp='1302022055' post='988069']
arkadaşlar ben şuan xp kullanıom ama değişiklik istiom yardımlarınızı bekliom önerebileceğiniz bi işletim sistemi war mı ? bol görsellikli filan ..

sistemim :

pentium 4 3.0 ghz
3 gb ram
160 gb hdd ..
[/quote]

xpye devam et derim.:D

[quote name='charismas' date='05 April 2011 - 21:21 ' timestamp='1302027712' post='988172']
peki linuxe windows programları yükleniyormu driverlar filan ?
[/quote]
Linuxte driver' a ihtiyaç duymayacaksın zaten. Neredeyse tüm donanımını tanıyor kendi. Programlar için ise içerisindeki programlar sana windowsunkilerden daha kullanışlı gelecek emin olabilirsin. Windows programlarını tümüyle kullanabilirsin diyemem ama ben ps cs3, aimp, ie7 yüklemiştim kurup yüklemiştim wine ve playonlinux adlı prgoramlar sayesinde. Tek yapman gereken önyargılı olarak kurmamak. Bugüne kadar hep windows' a alışmış biri için garip gelebiliyor çünkü. :) İlker hiçbirşey deme. :)

[quote name='exi23' date='05 April 2011 - 21:31 ' timestamp='1302028281' post='988183']
Linuxte driver' a ihtiyaç duymayacaksın zaten. Neredeyse tüm donanımını tanıyor kendi. Programlar için ise içerisindeki programlar sana windowsunkilerden daha kullanışlı gelecek emin olabilirsin. Windows programlarını tümüyle kullanabilirsin diyemem ama ben ps cs3, aimp, ie7 yüklemiştim kurup yüklemiştim wine ve playonlinux adlı prgoramlar sayesinde. Tek yapman gereken önyargılı olarak kurmamak. Bugüne kadar hep windows' a alışmış biri için garip gelebiliyor çünkü. :) İlker hiçbirşey deme. :)
[/quote]
hiçbirşey.

[quote name='iilkeerr' date='05 April 2011 - 21:43 ' timestamp='1302028980' post='988199']
linux kurdum ve bana asıl lazım olan programları kuramadım daha işim olmaz :D
[/quote]
Hangi programlar bunlar? :)