Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

İntel Atom Overclock

s8er_boi
 Share

Recommended Posts

Öncelikle merhaba arkadaşlar.Benim başımda intel atom 1.6 ghz 2 işlemci çift çkirdek bir başbelası işlemci var.unu overclock yapmak istiyorum oyunlarda fps 12'den yukarı çıkmıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=4CzLI9Z5Wx4

shiftdelete ekibi 5.5 ghze kadar çıkartmış bn yalnızca 2.3 yada 2.4 gibi bir seviyeye çıkartmak istiyorum benimde işlemciyi overclock sırasında soutmam gerekiyormu(videodaki gibi) sıvı azot ile cevablarınızı bekliyorum.

kusura bakmayında 400 w fan takılı bilgisayarda daha neyini soğutayım zaten 10 w enerji yiyen dandirik bir işlemci satsan satamazsın.Kusura bakmayında ben bu işlemcinin neyini soğutayım?Hadi videodaki gibi intel core 2 dua quad işlemci gibi masaüstü işlemci olsa tamama soğutursun neyini soğuuyum ben bu işlemcinin 1.8 ghz bile olsa işimi görürür.

[quote name='s8er_boi' date='07 April 2011 - 18:51 ' timestamp='1302195099' post='989287']
laptop işlemcisi değil :D creanın 2008de ürettiği bir bilgisayar :D masaüstü xD
[/quote]

Kusura bakma Atom işlemci deyince aklıma netbook geldi....

ben donanım modellerinden pek anlamam..ama tamirini yaparım...Ama gerçekten o kadar yükseltemezsin gibime geliyor 2.0 yi geçerse şükret...iyi çalışmalar

ben 2.0 bile istemiyorum :D 1.8 yeter :D siz bana anlatsanız artık şu overclock işini ve şuanda işlemci sıcaklığı 125 derece Core temp ile ölçtüm load oranı %1 Biraz fazlamı sıcak işlemci ? alt tarafı chrome+wolfteam+metin2+combat arms eu+msn+aimp açık :D