Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

8 Gblik Oyunlar

GkcGry
 Share

Recommended Posts

Bu işlem için en basit uygulama winrarda ciltlere bölmek olur. Mesela 8 gb lık bir dosyayı 1 er gb lık parçalara ayırmak için ciltlere böl kısmına 1073741824 byte yazacaksınız depola dediğinizde daha hızlı olur bu işlem ve 1 er gb lık parçalara bölünür dosyalarınız olay bundan ibaretir
Ayrıca iso dosyalarını da winrarla açıp klasöre çıkararak kurulum işlemini yapabilirsiniz

Edited by helios_ptera

Arkadaş dvd9 oyunları dvd5 formatına çevirebilirsin.

Yabancı forumda mevcut [quote]http://fileforums.com/forumdisplay.php?f=39[/quote]

veya yerli forum mevcut [quote]http://www.oyuncehennemi.com/9658-dev-konu-85-gblik-oyunlar-nasil-2-dvdye-bolunur-tikla-ogren-s1108951s11081084a951%99-t185341.html[/quote]

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs739.ash1/163153_135412943188767_133374840059244_242663_4825238_n.jpg[/img]
:shok:

Google yapıştır kendimi şanslı hissediyoruma tıkla
[code]DEV KONU 8,5 GB'Lık OyunLar NasıL 2 DVD'ye Bölünür! TıkLa Ögren! SєηSємaη™[/code]
:friends:

kurmak için daemon tools kur,saatin orda simgesine sağ tıkla kalıbı yerleştir de ve oyunu seç..dvd lere bölmek için(yedekleme) winrar ile sağ tıkla arşive ekle..ciltlere böl kısmından dvd seç yada 4480mb yaz..sıkıştırma istemiyorsan sıkıştırmı kısmını -depola- seç

arkadaslar hepinize teşekkür ederim ben galiba anlatamadım şunu istiyorum

mesela oyun satan biyerden 2 dvdlik oyun aldımızda 1. dvdyı yukledıkten sonra nasıl 2.dvdyı istiyorsa bende öyle yapmak istiyorum. indirdiğim oyunları zaten poweriso kullanarak yükleyebiliyorum benim sorunum bu değil...

[quote name='nseo' date='08 April 2011 - 13:25 ' timestamp='1302258313' post='989610']

mesela oyun satan biyerden 2 dvdlik oyun aldımızda 1. dvdyı yukledıkten sonra nasıl 2.dvdyı istiyorsa bende öyle yapmak istiyorum. indirdiğim oyunları zaten poweriso kullanarak yükleyebiliyorum benim sorunum bu değil...
[/quote]
Tamam o halde şunu yap. Nerodan cd-dvd kopyalama seçeneği ile kopyala, dvdleri aynı şekilde kullanırsın. Ya da her dvd' nin isosunu oluştur ve bu isoları disklere kendin yaz.

[quote name='nseo' date='08 April 2011 - 10:25 ' timestamp='1302258313' post='989610']

[/quote]
http://oyuncehennemi.com/9658-dev-konu-85-gblik-oyunlar-nasil-2-dvdye-bolunur-tikla-ogren-s1108951s11081084a951%99-t185341.html#

[quote name='ULUMANİTU' date='08 April 2011 - 13:11 ' timestamp='1302261098' post='989627']
Dediğim yere baktınmı orada bulamadınmı halbuki çok geniş bi liste var istek de yapabilirsin orada 8)
[/quote]

usta ben zaten oyunları indirmişim onların süre zahmetini çekmişim şimdi ordan tekrarmı indiricem yani ??

[quote name='nseo' date='08 April 2011 - 17:30 ' timestamp='1302283853' post='989772']
usta ben zaten oyunları indirmişim onların süre zahmetini çekmişim şimdi ordan tekrarmı indiricem yani ??
[/quote]
oyuncehennemindeki linklere bakarsan oradaki konular o isimdeki oyunların nasıl hazırlanacağına dair anlatım

Yeniden indirmiyceksin orada sponsor içeriği göster e tıkla alta doğru açılacak sendeki oyun ismi ne ise alfabetik listede onu bul code tag içindeki linki tarayıcıya yapıştır oyunun nasıl iki dvd ye bölüneceğine dair bilgi ve anlatıma ulaşıcaksın :punk:

Edited by ULUMANİTU