Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Şımarık Kız Öğrencilerine Ders Olsun

Mehmet
 Share

Recommended Posts

bu olay bir okulun kizlar tuvaletinde geçiyor. Kizlar dudaklarina ruj sürüp tuvaletin aynasini öpüyorlar. Tabi akşama kadar ayna dudak figürleri içinde kaliyor. Hademe temizliyor ama nafile. Ertesi akşam yine ayni dert. Hademe bakiyor ki bu işin biteceği yok, müdüre haber veriyor. Müdür hademeyle konuşuyor ve kiz öğrencileri öğle teneffüsünde tuvalete çağiriyorlar. Müdür başliyor konuşmaya: - Bakin kizlar, siz böyle yapiyorsunuz ama bunu temizlemek bizim hademeye çok zor geliyor. isterseniz bir temizlesin de görün. Hademe, daha önceden anlaştiklari gibi uzun sapli firçayi aliyor, içerdeki tuvaletlerden birine giriyor, deliğe daldirip aynayi temizliyor. O günden sonra o okulun kizlar tuvaletindeki aynalarda bir dudak izine rastlayan olmuyor.

[color="#2E8B57"]İşte on numara bir hikaye.
Şu hayatta iki topluluğa söz geçirmezsin.
1 öğrencilere 2 askerlere.
Çünkü her ikiside öğrenme aşamasında.
Yapma dedikçe inadına yaparlar.
Yaptıkları işin sonucu görmezler de ondan.
Valla müdür beyi tebrik ediyorum ve okul işlerinden sorumlu genel devlet başkanını (yardımcı personeli)kutluyorum.

Not:Müdürün aklında böyle bir çözüm gelmez...!.?

[/color]

[quote name='byvistakazim' date='09 April 2011 - 16:44 ' timestamp='1302360289' post='990222']
Valla bizim müdürün Tuvalette sigara içilmesini engellemek için kamera takması kadar kıvrak bir zeka...Bu kesin bizim müdür........ başkası olamaz..
[/quote]

Ya abicim bizim okuLun tuvaLetLerinede taktıLar. İnadına daha çok içen oLdu. Bizde içtik içiyoruzda sakLamaya gerek yok. Ama tuvaLete kamera takıLması çok saçma... :)

[quote name='ArdaUGURLU' date='09 April 2011 - 17:06 ' timestamp='1302361568' post='990241']
Ya abicim bizim okuLun tuvaLetLerinede taktıLar. İnadına daha çok içen oLdu. Bizde içtik içiyoruzda sakLamaya gerek yok. Ama tuvaLete kamera takıLması çok saçma... :)
[/quote]

Kamera bizde caydırıcı etki yaptı...ben memnunum..... sigara gibi bir derdim yok....zaten kameralarda lavabonun önünü çekiyor...birde duman sensörü var...her türlü önlem var...hatta sigarayı bırakaknlar bile oldu...

Edited by byvistakazim