Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Crysis 2 C.e.l.l Görevi Yardım

atakan21
 Share

Recommended Posts

"C.E.L.L Savaş gemisini Yok et " Görevindeyim ama bir türlü ne yapacam bulamıyom askeri öldürüyom helikopterdeki askeri öldürüyom ama çıkış yada giriş yok 3 gündür aynı bölümdeyim :( İştereyen olursa Save dosyamı atabilirim nerde olduğumu anlamaları için

Hani o porfesör adres iştiyor ya laboratuvara gidiyom orda helikopter felan geliyor ya bak bölümün basında asansörle çıkıyom görünmez olarak 3 kişiyi öldürüyom sonra pc kapatıyom doktor hemen ordan çıkman gerek diyor üştede C.e.l.l savaş gemisin yok et diyor ordayım hala çözemediysen atıyım save sini

[quote name='gamlıbaykuş' date='09 April 2011 - 09:28 ' timestamp='1302341331' post='990046']
oyunun tam çözümü veya takıldığın bölümle ilgili nette videolar olması lazım,bir tanesinin adresi:http://www.oyunhabercisi.com/2011/03/18/crysis-2-tam-cozum-%E2%80%93-inceleme-videolu/
ararsan başka sitelerde de var..anlattığın bölümü tam çıkaramadım ama benim takıldığım bölümlerden birine benziyor,bir binanın içinde helikopter atışına maruz kalıyoruz zor güç bina içindekileri temizleyip helikopteri vurunca helikopter binay çarpıyor sonra binanın taras gibi yerine zıplayıp karşı tarafa uzanan sarı demirlerin üzerinden geçip gold denen herif mi neydi onun bulunduğu yere ulaşıyoruz,bahsettiğin bölüm oyunun bu kısmını aklıma getirdi..hoşçakal..
[/quote]

Aynen o bölüm ben bir helikopteri vurmadım onuda vuruyum 2 dk da :D

[b]o helikopteri roketatar ile vurucaksın. ama roketatar çatıdan inen askerleri öldürdükçe geliyor. ilk gelen askerler de değil sonlara doğgur gelen asklerin sırtında hepsini öldürrceksin roketatarı bulana kadar. öldürdüğün askerlerin üstünden çıkıcak. baya bi zorlanırsın ama sonlara doğru geliyor.[/b]