Jump to content

Crysis 2 Konusu Ve Ilk Crysis Oyunları.


RAPTER
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bu crysis 2 ilk oyunların devamı değilmi acaba. Oradaki karakterler "Nomad, Sayko, O'neil Emirson" bu oyunda hiç geçmiyor. Koreliler nerde. O dev uzay yaratıkları yok. Uçan ahtapota benzeyen ve kristal atan yaratıklar hiç yok. İlk oyunda korelilerle savaşırken madende bir gemiye rastladık. Oradan çıktık her taraf donmuş şekilde idi. Koreli general Lee'nin kaçırdığı konteynırı takip edeiyorduk, nitekim warhead'dada konteynirın peşinden gittik. Birinci oyunda Nomad warheadda Sayko olduk ama oyunların arasında bir bağ vardı.

Nitekim Crysis 2 nin bu oyunlarla bi bağlantısı yok gibi geldi. Yaratıklar değişmiş. isimleri SEF olmuş. Warheadda en son bölümde VTOL'e binip giderken yerde en son kocaman bi yaratık gemisi kalmıştı. ALbay Lee öldükten sonra. Sonra konteyneri VTOL ile götürüyorduk. O konteynerin içinde ne vardı.Eee bu 2.ci oyunun konusunu pek anlıyamadım. Birisi bu oyunun konusunu açıklayabilirmi. ilk oyunlardan farklı bi senaryomu olacak. Nomad ve sayko sonraki böümlerde geleceklermi tekrar.
Prophet ile oyunun başında başlamıştık. SOnra alcatraz geldi. Kim bu alçatraz. Orada alçatrazın giysisini ele geçirmek isteyen cell ordularının başındaki adam kim.Sonra o adamın elinden bizi kurtaran kadın subay Tara. Yeni komutan Barclay, Biyokimyacı Jacob Hargreave ve Nathan Gould. Vs. vs..

Yani kısacası konuyu pek anlıyamadım, yardımlarınızı bekliyorum. Edited by RAPTER
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...