Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Turkcell 3G Modemden Vodafone Çalışırmı?

Guest _ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

Ben Vodafone kullanıcısıyım. Aylık 8 liralık sınırsız internet tarifesini kullanacağım.
Bugün 3G Modem fiyatlarına baktım. Turkcell 60 lira Vodafone ise 85 TL istedi.
Bende Turkcell almaya karar verdim. Daha ucuz olduğu için. Fakat ben Turkcell modemde vodafone kullanacağım. Acaba çalışırmı.
Çalışmaz ise çalışması için ne yapmam lazım. Edited by &ULTİMATE&

vodafonun 3 aylık kampanyası var.
9 lira peşin veriyosun 3 ay 29 lira ödeyip hattı kapatıyosun (ben 1. ayı doldurdum)
sonra cihazın senin oluyor.

soruna gelince
sim kilidi vardır kırdırırsın vodafonda da çalışır.

merhaba ben kullandım çalıştı zaten türksel avea vodafone aynı firmadan ithal ediyorlar.ben şubat ayında 65 tl ye vodafone modem aldım sana da tavsiyem bu modemden alman.bir ikincisi 3 aylık kontratlıya girme kedice'nin dediği mantıklı gelmişti ama sordum öyle değil işin gerçek yüzü 3 ay hattı kullanacaksın sonra kapattırmak istediğinde o hattı kalan 9 ay vergi alacak.

bende turkcell'den alınma modem mevcut avea ile sorunsuz kullanıyorum hemde hiçbir işlem yapmadan turkcell connect programı ile kullanıyorum. :) geçende denedim vodafone hattını sorunsuz şekilde çalıştı o yüzden istediğin modemi satın alabilirsin

[quote name='aaRDaa' date='09 April 2011 - 23:05 ' timestamp='1302379523' post='990433']
konuylan alakasız ama vodafone'nun o hizmetini kullanıpta hakkaten memnun olan kimseyi görmedim vodemle kullandım ve aynı kanıdayım ucuz etin suyu esmer oluyor.
[/quote]

Vallahi kardeşim ben çoook memnunum.
Niye mi?. Ben şu anda bu 8 liralık tarifeyi. Cep telefonu yardımıyla Nokia Pc Suiti kullanarak bağlanıyorum.
Cep telefonum aşırı ısınma yaptığı için 3G Modem almaya karar verdim.
Bu 8 liralık tarifle ile ben neler yapıyorum:
1)Tnctr mi takip edebiliyorum.
2)Gamezer online bilardo oyun oynayabiliyorum.
3)Hakkarim nette okey oynayabiliyorum
5)Msn sürekli açık
6)Facebook sürekli açık
7)Bütün sitelere çok rahat bir biçimde girebiliyorum.
Daha ne olsunki :)

Banane elin taattühlü aboneliğinden . Yok kotam doldumu? Acaba bu ay ne kadar fatura gelir. Zırt Pırt :rolleyes:
Alırım gül gibi 8 liralık sınırsız tarifeyi bakarım keyfime. Hem ucuz...
Benim için önemli olan işimi görüyormu? Evet . Ozaman benim için iş bitmiştir.