Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Samsun Galaxy Fit Edge Ve Kontör Sorunu

yabik
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar bir problemim var. Galaxy fit aldım ve gerçekten çok memnunum, dün deneme amaçlı wifi ile gmail hesabıma giriş yaptım, android mağazasından biraz ücretsiz uygulama yükledim (ücretsiz olduklarına eminim) vs. sonra wifi'ı kapatttım. Telefon sürekli olarak, wifi kapalı olduğu halde, gmail hesabıma gelen epostaları senkronize ediyor, epostayı anında mesaj gelmiş gibi gösteriyor, sürekli bi şekilde 1 kuruş 1 kuruş düşüyor hesabımdan, bunun üzerine gmail hesabımı, gmail uygulamasından kaldırmaya karar verdim fakat kaldırmıyor, bazı uygulamalar bununla çalışıyor fabrika ayarlarına dönmeden kaldıramazsınız falan diyor, bende baktım böyle olmayacak gmail hesabının senkronizasyon ayarlarının tamamını kapattım. Sanırım kontör yemesini engelledim fakat tam emin değilim. Çünkü sürekli birşekilde telefonun tepesinde Edge simgesi olarak düşündüğüm E simgesi, hemen yanında biri aşağıya bakan diğeri yukarı bakan 2 adet ok (sanırım download ve upload okları, çünkü ara sıra yeşil ve kırmızı yanıp sönüyorlar) ve 3G simgesi var. Edge sanırım telefonun sürekli bir şekilde internetle veri alışverişi içinde olduğunun göstergesi ve büyük ihtimalle kontörümü sürekli yiyen Edge. Edgeyi nasıl kapalı tutabilirim ? Veya telefonun bana sormadan int.e bağlanmasını nasıl engelleyebilirim ? Bu telefon ilk samsung deneyimim ve pek bilgim yok. Yardımlarınıza cok ihtiyacım var, bilgilendirirseniz sevinirim, kontörüm cok gidiyo. Dün durduk yere 4 TL'm gitti.

Cevaplarınız için Şimdiden teşekkürler