Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Sistemi Hızlandırmak İçin Ne Yapabilirim ?

.lordumuzca.
 Share

Recommended Posts

[quote name='.lordumuzca.' date='09 April 2011 - 22:31 ' timestamp='1302381070' post='990457']
Sistemi Hızlandırmak İçin Ne Yapabilirim ?
[/quote]

sence olmuşmu bu konu..:D sistemde ne kurulu ve sistem özelliklerini versen yardımcı olmaya çalışırız.:D

[quote name='.lordumuzca.' date='09 April 2011 - 22:37 ' timestamp='1302381452' post='990465']
Sistem Xp Sp3 Sistem de Neler yapsam Daha iyi Çalışırız DAha Hızlı Çalışır ? :D Mümkünse Program kullanmadan :D
[/quote]

denemedim ama istersen bi incele

[code]http://www.tnctr.com/topic/141342-windows-xp-regedit-ayarlary/[/code]

ayrıca program kullanmadan diyorsun ama winxp manager denemeni tavsiye ederim.faydasını görürsün.

[code]http://www.tnctr.com/topic/154305-katylymsyz-yamicsoft-winxp-manager-706/[/code]

ayrıca sistem özelliklerin neler..??

Edited by Taytanix

[quote name='coxefgun' date='09 April 2011 - 22:48 ' timestamp='1302382116' post='990475']
[b]Format at.[/b]
[/quote]

sebep :D durduk yere adam neden format atsınki..illa hızlandırmak istiyorsa ve format atacakca ve sistem özellikeride yetiyorsa hız için win7 öneririm.. :D

Edited by Taytanix

[quote name='Taytanix' date='09 April 2011 - 20:50 ' timestamp='1302382211' post='990477']
sebep :D durduk yere adam neden format atsınki..illa hızlandırmak istiyorsa ve format atacakca ve sistem özellikeride yetiyorsa hız için win7 öneririm.. :D
[/quote]
[b]Böyle konuya böyle cevap kusuruma bakmasın.

Biz oturup sayfalar dolusu yazı yazalım, saatlerimizi verip araştırma yapalım; sen gel sor "sistemi hızlandırmak için ne yapayım". Ne cevap vermemi bekliyor ki? Daha önceki mesajarımı okumasını tavsiye ederim arkadaşa. En az yirmi defa bu içerikle ilgili öneride bulundum. Arama yapmıyorsa benim kabahatim değil.

Format attırma sebebim de şu aslında; sistem bakım çalışmaları yapan adama zor geliyor. "bununla uğraşacağıma format atarım" diyor. Ben de at o zaman ne sen yorul ne beni yor felsefesini benimsiyoprum çoğu zaman.[/b]