Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Msn Ve Facebook Hesabım Çalındı

byroqqo
 Share

Recommended Posts

Arkadaşlar bi kız arkadaşım var ve adamın tekı facebook ile msn şifrelerini calmış Bi kaç yol var denedim bide hesapları calan kişiye işimi garantiye almak amacıyla keylogger yontemını kullanmak istıyorum keyloggerden anlayanlar yardımlarını esirgemesinler, kız rica eddi biliyrmusun felan arastırıyım dedim :D Özelden anlatsınlar keyloggerden anlayan arkadaşlar bi şekilde yardımcı olsunlar minnettar kalırım.Şimdiden teşekkürler....

[quote name='xmode' date='10 April 2011 - 20:02 ' timestamp='1302465764' post='991007']
Kız rica etti bide külliyen yalan.....

Kızın facesını almak ıcın olmasın ayhanım :D
[/quote]
Yok kardeşim illa yemin ettireceksin vallaha kız için işim olmaz Poyrazımm... :D

[quote name='xmode' date='10 April 2011 - 20:06 ' timestamp='1302465988' post='991012']
Modlarım canlarım benım bunun gıbı bı adama guven olmaz konu cop :D
[/quote]
Kardeşim kimsenın Facebookuna msn ıhtıyacım yok lutfen gereksız iletı yapma rica ediyorum.Öle bişide yok emin ol.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...