Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Driver Cd Yardım

x_mail
 Share

Recommended Posts

[font="Comic Sans MS"][size="4"]Arkadaşlar bildiniz gibi bi format 25m aşagı çeken yok tabi emekleridir hakkıdır ama bizde o para ne gezer TNCTR bu siteyi açıldıgından beri bakarım program indirrim ilk format atmayı bile burdan örendim abimin olsun arkadaşlarımın bilgisayarı olsun hep ben format atıyom zevkine ama önceden burdan indirdigim cd bütün driverları tanıyordu şimdi birinde ses olmuyor birinde lan baglantısı birinde ekran kartını tanımıyor
benim indirdigim format cd artık ne olduysa driverlarda eksik bırakıyor yaklaşık 1,5 2 sene oldu kurulum cd indireli ne yapmam lazım daha iyi bir kurulum cd varsa arkadaşlar önerebilirsiniz indirmek istiyorum bakıyorum sitede pek kafam basmıyor güncel kurulum cd arıyorum sitede yardım edin arkadaşlar.

Bu sitede bizimle bu kadar güzel programları paylaşan arkadaşlarada çok teşekkür ederim... [/size][/font]

Güncel Sistem Kullan sp3 gibi güncellemelerden oluşan editlenmemiş sistemleri seç Sata Raidli falan
Driver olarakda Driver Paketleri var onları Tercih et Bırak Windows Rahat Rahat Kurulsun Driver işini en son hallet.

ve konuları acarken forumu iyice araştır. Uyarı alabilirsin dikkatine ....

[quote name='HakanAlbayrak' date='11 April 2011 - 22:13 ' timestamp='1302559987' post='991573']
Güncel Sistem Kullan sp3 gibi güncellemelerden oluşan editlenmemiş sistemleri seç Sata Raidli falan
Driver olarakda Driver Paketleri var onları Tercih et Bırak Windows Rahat Rahat Kurulsun Driver işini en son hallet.

ve konuları acarken forumu iyice araştır. Uyarı alabilirsin dikkatine ....
[/quote]

Güzel anlatmıssında bu driver paketini nasıl bulup indirecem ben?

[quote name='x_mail' date='12 April 2011 - 00:18 ' timestamp='1302560294' post='991578']
Güzel anlatmıssında bu driver paketini nasıl bulup indirecem ben?
[/quote]

LEGİON Abimizin yaptığı driver pack vardı onu indir kur sorun olmayacaktır....

[quote name='xmode' date='11 April 2011 - 22:22 ' timestamp='1302560545' post='991580']
LEGİON Abimizin yaptığı driver pack vardı onu indir kur sorun olmayacaktır....
[/quote]

LEGİON Abimizin yaptıgı driver pack nerde keşke linkte koysaydın.

[quote name='x_mail' date='12 April 2011 - 00:26 ' timestamp='1302560805' post='991583']
[/quote]

www.tnctr.com?formatıda\ben\atıyımmı

Liink üstte..

[quote name='x_mail' date='12 April 2011 - 00:26 ' timestamp='1302560805' post='991583']
[/quote]

Liink üstte..

[quote name='xmode' date='11 April 2011 - 22:31 ' timestamp='1302561065' post='991587']

Liink üstte..
[/quote]

Anca kafa bulun yardım etmeyin.

Edited by x_mail

[quote name='Cizikk' date='11 April 2011 - 22:39 ' timestamp='1302561590' post='991591']
Size verilen cevaplara gerçekten üzüldüm...
[/quote]

Millet hem bu güzel siteden faydalanıyor hemde bizim gibi kullanıcılara geldimi kafa buluyorlar bunların işi şamata bilgi paylaşımı falan deyil.

[quote name='x_mail' date='12 April 2011 - 00:45 ' timestamp='1302561910' post='991593']
Millet hem bu güzel siteden faydalanıyor hemde bizim gibi kullanıcılara geldimi kafa buluyorlar bunların işi şamata bilgi paylaşımı falan deyil.
[/quote]

dostum arama cubuguna Driver pack yazacak kadar aciz misin ?

[quote name='ArdaUGURLU' date='11 April 2011 - 22:52 ' timestamp='1302562346' post='991594']
dostum arama cubuguna Driver pack yazacak kadar aciz misin ?
[/quote]

[font="Comic Sans MS"][size="4"]ya arkadaşım oraya o keliemeyi bizde biliyoz yazmayı önerdiniz bir driver pack varsa link verin dedik millet konuyu çek aşagı çek yukarı naptı yani bir şey istemek acizlik oldunu bilseydim konuyu açmazdım zaten herkez prof olmuş bilende bilmeyende.[/size][/font]