Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Nero Ile Dvd Yazmak

emrah48
 Share

Recommended Posts

Alcohol%120 bir program var bunu imaj dosyasını bölüyor diye forumlarda okudum bu programın c****k dosyasını buldum ama indirirken eset sürekli virüs uyarısı veriyor hemen siliyor başka bir program varmı bu işi yapan arkadaşlar

[b]Başka program var mı bilmiyorum ama Alcohol %120 nin katılımsız Türkçe sürümünü kurup denemek istersen buyur :)

[code]http://hotfile.com/dl/27193631/0343f34/Alcohol_120_2.0.0.1331.exe.html[/code][/b]

[quote name='emrah48' date='12 April 2011 - 14:58 ' timestamp='1302613103' post='991813']
arkadaşlar elimde imaj dosyası var oyun satın alıyoruz dvd diskli birinci diski takınca oyun kuruluyor sonra disk 2 yi takın diyor bende öyle yapmak istiyorum
[/quote]

ultraiso kur olusacak sanal cdroma 2.cdnin imagını at

forumda bir arkadas daha sormustu ona da izah etmeye calıstım.Iso dosyasını bölebilirsin ancak 2.cd yi istemesi icin birkac ayar daha yapman lazım.Fileforums adlı sitede pek cok oyun icin ayrı(yakın da olsa) yöntemler var. kurucagın oyuna göre yapman gereken ayarlamaları ordan ögrenebilirsin. Ha ben ugrasmıyım sadece cift katman dvd kullanmadan yedekliyim dersen winrar ile partlara bölüp saklarsın. kurmak istedigin zaman her iki partı aynı yere koyup iso dosyasını cıkardıktan sonra ultra iso,alcohol veya daemon tools gibi programlar yardımıyla sanal disk olusturabilirsin.