Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Bir Kız Sevdim Gotik, Dedi Bana Hödük!

Sirius
 Share

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Kahvede okeye dönerken gördüm onu.

kahvenin önünden geçiyordu aslan desem aslan değil leopar desem leopar değil.

Simsiyah bi entari giymiş.
Devirdim ıstakayı beyler dedim bütün kızlar aha bu sahte okey gibi sahte, birtek bu karakız gerçek dedim düştüm peşine.

Kafası önde surat 5 karış yürüyo, dedim bi sıkıntısı var herhalde. Yaklaştım merhaba hanfendi dedim. Çekgit lanet herif sarkıntı olma varoşun prensi, kıllı böğrünü, iskarpinini ... ... git hadee dedi.

Dedim hoooop... bayan dedim sizi üzgün gördüm merak ettim neyse sıkıntınız hapı şurubu olayım dedim.[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]

Neyse bişi demedi biraz yürüdük. bişi diycek gibi oluyom poff diye sözümü kesiyo. Bi vakit sonra merak ettiğimden sordum bizim buralarda pek sizin gibi bayanlar dolaşmaz dedim birine mi geldiniz.

Evet dedi akşam anathema nın konseri var arkadaşımdan bilet için para almaya geldim sanane dedi. Tanımıyom o şarkıcıyı kral tv de çıkıyomu dedim. ooof hastamısın kardeşim dedi.

Hastayım bil bakalım kime dedim. yine ooof dedi. İşe yaramadı halbuki söylerken bi kaşımı da kaldırmıştım.[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]

Facebookta varmısın, request göndereyim dedim. Gerçekten belasın dedi ama derken gülümsedi.

Aha baktım pişti ver sosu dedim kendi kendime. Gülüşün gülden güzel, gel bana hem ebed ol hem ezel dedim. Garantisi olan bi laf olduğu için kendimden emin cevabı beklerken, napsa beğenirsiniz?

bana hödük dedi!! evet bana hödük dedi ve taksiye binip gitti. Ah ulan kahpe felek dedim hepmi bize ters gidersin.[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]

Sonra bizim mahallede bi oğlan var fakültede okuyo avukat çıkcak, ona anlattım mevzuyu. Abi o kız gotiktir büyük ihtimalle onlar öyle olur boşver dedi. Sineye çektim, kalbime gömdüm.[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]

Sen benim gözlerimde saf bir gerçek,[/SIZE][/FONT][FONT=Comic Sans MS] [/FONT][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]
Yüreğime bahar getiren bir çiçeksin.
Sen bedenimdeki yumuşak kudret,
Gönül bahçemde uçuşan bir kelebeksin..

:p

[/SIZE][/FONT]