Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Laptop Soğutucu Tavsiye...!

Share

Recommended Posts

arkadaşlar öncelikle herkese selamlar...

bnm casper nirvana laptopm war.. ve içerisinde kullandığm grafik abanlı ağır programlar var... bnde bu programları aktif olarak kullandığım için sıkça sorun yaratıyor laptop ...

laptobumun sıkıntısı şöyle...!

Laptobun ışlemcisi çok ısınıyor .ve sık sık kendini kapatıyor.. sırf bunun için servisine gönderdim laptobu...içini açıp temizlemişler... kısacası bu sorun sürekli devam ediyor.. ve sonunda soğutucu almaya karar verdim .. sizden ricam hangi marka-model soğutucu alayım... ?

yormlarınız için şimdiden tşkler...!

kardeşim dısarıdan fan larda o işi çözemessin laptop içinndeki fanı direk baglıcaksın başka alternatifi yok bu işin ist anadolu yakasında isen yardımcı olabilirim yada kargoyla gönderebilirsin

http://www.tnctr.com/topic/168769-notebook-soru-ve-sorunlarynyz-buraya/

Benimde bu sorunum vardı sogutucu aldım ama pc hala ısınıyo sanki ölçmedim keşke ölçseydim ama ben cok oyun açıyorum ve dogal olarak ısınıyo oyun açmamın sebebi bu işten para kazanıyo olmam.. o yüzden bana daha iyi bi sogutma taktigi söyleyebilirmisiniz?

Benimde bu sorunum vardı sogutucu aldım ama pc hala ısınıyo sanki ölçmedim keşke ölçseydim ama ben cok oyun açıyorum ve dogal olarak ısınıyo oyun açmamın sebebi bu işten para kazanıyo olmam.. o yüzden bana daha iyi bi sogutma taktigi söyleyebilirmisiniz?

Bence biri sana bunu al diye tavsiye ediyorsa ama fiyatı yüksekse onu yine de al. Birileri bundan memnundur bu diğer soğutuculara göre işini görme şansını arttırır. Bence aletin üreticisine de teknik servis aracılığıyla bir danış, belki onların tavsiye edebilecekleri bir marka ya da yapabilecekleri başka bir şey vardır.

[quote name='Daxtery' date='16 April 2011 - 16:50 ' timestamp='1302972639' post='993860']
[/quote]

anakart uzerınde fan ı dırek baglaman gerekıyor ama bu işi bılmen şart kardesım
yanı anakart uzerınde 5 volt bulacaksın

Soğutucu hiç bir işe yaramaz.
Senin sorununu çözmez.
Boşa para vermiş olursun.
Plastik bir yüzeye etki eden ve soğuk olmayan bir havanın nasıl olurda işlemciyi veya laptopun donanım bileşenini,
soğutup performansı arttırabileceğini düşünüyorsunuz hiç anlamıyorum.

Edited by sinful