Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Twitter'da Bu Reklama Tepki Yağıyor :)

PcKOPAT_06
 Share

Reklam hakkında..  

57 members have voted

1. 1. Bu Müzisyen Hakkına Ne Düşünüyorsunuz ???

• Kanal değiştirmeye fırsat olmadan sinir ediyo ve bitiyo sonra yine çıkıyo
      23
    • Reklamı Gördüğüm An Sövmeye Başlıyorum
      32
    • Sokakta Görsem Tekme Tokat Dalarım
      24
    • 118 li Bütün Reklamlardan Nefret Ediyorum
      39
    • Aslında O Kadar da Kötü Değil Ben Sempatik Buluyorum
      3

Recommended Posts

[b][font="Century Gothic"][size="3"][center][img]http://www.video11.net/yardir/Resimler/bundan-sora-hep-beraberiz-anacim-11833-yani-11833-236_470x260.jpg[/img]

[b][size="5"][color="#0000FF"]Sosyal paylaşım sitelerinde bu reklama büyük tepki[/color][/size][/b]

Bilinmeyen numaraları sorgulama servislerinin sayısı hızla çoğalırken, '118 33' reklamlarındaki abartılı eşcinsel taklidi yapan karakter, büyük tepki topluyor.

Oyuncu Burçin Bildikin canlandırdığı reklamdaki tipe eşcinseller başta olmak üzere her kesimden tepki geliyor ve internetteki paylaşım sitelerinde tartışılıyor. Marjinal şair olarak tanınan Küçük İskender, tepkisini dün Twitterda 118 33ü arayıp eşcinsellerle alay edenler hakkında nereye başvuracağımızı öğrenebiliyor muyuz. O salak oyuncu da karşımıza çıkmasın ayrıca diye ifade etti.[/center]

[color="#0000FF"]İşte sosyal paylaşım sitelerine yansıyan 118 33 tepkileri:[/color]

- GRAHAM BELL İNTİHAR EDERDİ..

- Bu reklamlardaki 11833 diyen i...yi bi verseler sabahtan akşama kadar üşenmeden döverim. O çıkınca TVyi kırasım geliyor.

- 11833e büyük ilgi. Sadece küfür etmek için arayanların sayısı 7 milyona ulaştı.

- Reklamdaki adamı telefonun kablosuyla öldürmek istiyorum.

- 11833te oynayan ağız burun dalacak çok kişi olduğumuza inanıyorum.

- Al işte son dakika haberi: Okul numarası 11833 olan bir öğrenci reklam esnasında birden balkona doğru koşup kendini boşluğa bıraktı.

- Reklamdaki arkadaş, yarın bir gün torunları Dede Youtubeda bir şey bulduk, bu adam sen misin dese, itiraf edecek mi acaba

- Graham Bell, 11833 reklamını görseydi eğer; telefonu bulduğu güne lanet edip ahizeyi kafasına vurarak intihar ederdi.

- Son aldığım duyuma göre 11833ü arayıp küfür edip kapatanların sayısı 10 milyon kişiyi aşmış, insanları çileden çıkarmak artık marifet.

- Çözdüm ben abicim. 118 80de erkekler, 118 10da kızlar varya. 118 33te de ortaya karışık yapalım demişler!..

- Beterin beteri var diye boşuna demiyorlar. Sen misin 118 10 reklamındaki kızlara laf eden; al sana 118 33. Haydi eller 118 33 yani 11833.

[center][img]http://fotograf.gazetevatan.com//newpics/news/130420111056028754029.jpg[/img]

"Haydi eller" diyerek Türkiye'yi gıcık eden adam aslında [u]başarılı bir müzisyen[/u].

Son dönemin en çok konuşulan reklamlarının başında 118 33 reklamı var. Memleket 118'li reklamları baştan beri pek sevemedi ama 118 33 reklamı oynayan kişi itibarıyla ayrı bir etki yarattı televizyon izleyicisi üstünde.

Reklamda parlak siyah gömleğinin üstünde pullu 33 rakamı bulunan, siyah gözlüklü bir şarkıcı var. "Haydi Eller" diyerek göbek atan "efemine" karakterdeki kişi "Haydi anacım" dedikçe hakkında yazılmadık şey kalmıyor.

Habershow'un haberine göre, tepki çeken reklamda oynayan oyuncu Burçin Bildik... Bu reklamdan önce sayısız reklamda rol almış...

İstanbul doğumlu olan Burçin Bildik, Kenan Doğulu'nun babası Yurdaer Doğulu gibi bir ustadan müzik eğitimi almış başarılı bir yorumcu. Rumca ve Türkçe şarkılardan oluşan geniş repertuarı bulunan Burçin Bildik çeşitli mekanlarda da sahne alıyor.

Reklamdaki gibi "efemine" bir karakter gibi görünmeyen [u]Burçin Bildik aynı zamanda çok başarılı da bir halk dansları uzmanı[/u].[/size][/font][/center][/b]

[b]kuşum aydın fatih üreği gidip tevarnada eller şak şak dinliyosunuz aman fazla abarttılar hafif efemine bi erkek illa eşcinsel olcak diye bişey yok piyasda her yerinden erkeklik hormunu yakışıklılık ve maskülenlik fışkıran nice gay ve bisex erkek var ortada ama biz farketmiyoruz bile eğtimsizliğimizden(eğitimsiz lafı biraz ağır yazmışım özürdilerim) bu konular.[/b]

Edited by istanbul82

yav istanbul82 polemik yaratmada üstüne yok ha :) kimse eşcinsel demedi. eşcinsel ile efemine ayrı şeyler. Fatih Ürek'lede her zaman dalga geçen bi halkız biz ki onuda tasvip etmiyoruz. Eğitimle ne alakası var erkekliğin yüz karası bunlar. Ayrıca bu adam rol yapıyor Fatih Ürek gerçek.

zaten tepkilerden hatunu koymuşlar :D güzel hatun ama tepkiler genelde adama yazılanlar ibn. homo. t.o.p oğlan tarzı şeyler olunca başka ne anlarsın adama gitmiş biri saldırmış t.o.p diye tartaklamışlar yuh yaniii ben senin düşüncene katılıyorum kantiro ama çoğu kişi senin gibi düşünmüyo :D kenan im. ezel beren saati bihter necatiyi polat alemdar diye konuşan bi toplumuz bence çoğunluğumuz..

Edited by istanbul82

[size="2"][color="#0000FF"]efemine ir toplum yaratmaya kalkıyorlar ve milleti yavas yavas alıstırmaya çalısıyolar kardes yeni olan çocuklar buna özenmeye çalısıyo o bayan oynsa o rolu tontiş tiplemesinden daha iyi oynar dogal kadındır bence o tipi kaldırıp o kadını katsınlar[/color][/size]

[quote name='sk8er_boi' date='14 April 2011 - 13:43 ' timestamp='1302781419' post='992724']
Reklamdaki ablamın ismi Alba Clavé. Sandığınız gibi rus değil katalan ayrıca :D Hastasıyız.
[/quote]

[b][i]Ünlü birisine benzetiyorum ama çıkaramadım :D[/i][/b]

[quote name='istanbul82' date='14 April 2011 - 14:34 ' timestamp='1302780844' post='992721']
[b]kuşum aydın fatih üreği gidip tevarnada eller şak şak dinliyosunuz aman fazla abarttılar hafif efemine bi erkek illa eşcinsel olcak diye bişey yok piyasda her yerinden erkeklik hormunu yakışıklılık ve maskülenlik fışkıran nice gay ve bisex erkek var ortada ama biz farketmiyoruz bile eğtimsizliğimizden bu konular.[/b]
[/quote]

ya arkaşım hakikaten de polemik yapmak için elinden geleni yapıyorsun.
ayrıyetten görende seni eşcinselliği savunuyo zanneder. ha özeniyosan belirt ona göre davranalım.

[b]Adam gibi konuşursunuz artık yeni üyeliğinizle. Geçmiş olsun. [/b]

[quote name='PcKOPAT_06' date='14 April 2011 - 17:11 ' timestamp='1302801105' post='992884']
ya arkaşım hakikaten de polemik yapmak için elinden geleni yapıyorsun.
ayrıyetten görende seni eşcinselliği savunuyo zanneder. ha özeniyosan belirt ona göre davranalım.
[/quote]
orda savunduğum bi kelime bile yok saptırma ikinci msjımıda oku konuyla ilgilide uslubunu düzelt....gerçekle rolü karıştıran bi toplumuz onu dedim kısaca.

Edited by istanbul82

[quote name='KintaRo' date='14 April 2011 - 13:46 ' timestamp='1302781578' post='992729']
onun 33 diyen dudaklarını nash abisi yesin
[/quote]

Öhööö öhööö bizde varız abi burda :D

Hem otuzüç diyemiyor ki. Otüzüj diyor :D

önce şunu söylim istanbul82 arkadaşa katılıyorum 118 li reklamlarda hepsi oynuyor
ben hepsine gıcık oluyorum ama niye bu adama bu kadar taktınız anlamadım takacak çok adam var
özelliklede saçma sapan tv dizileri gençlerimizi avrupayi yaşam tarzına alıştırmaya aile mahremiyetinin
ortadan kaldırmaya çalışılmasına üstelik tarihimizle dalga geçen dizilere tepki gösterelim