Jump to content

Murathassoy Katılımsız Arşivi V7

murathassoy
 Share

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Paylaşımların güzel eline sağlıkta bence güncellemeli yapmalısın öyle kat kat daha iyi olur böyle çok yorucu olabiliyor...
Ama sen bilirsin başka bir çalışma vardı onunda ara yüzü pek iyi değildi bazı programlar güncelleniyordu oda en güncel bile değildi..

Bence kesinlikle bunu yapmalısın...[/b]

[b]Evet anladım ama bazı insanlar diyecek ki bu sürüm görsel olarak diğerinden daha iyi ama güncellemeye gerek olmayan çok şey var birkaç pro için indiremem diyecek.Zamanla indirmeyenler olacak.Fakat güncellemede sık güncellesen bile sana bu konuda kral konumuna getirir görsel olark mükemmel diyebilirim.Bu konuda sık bir şekilde uğraşan sensin bana kişi olarak bakma projene sağlam temeller at...
Sen daha iyi bilirsin tabi...[/b]

[quote name='GemaR' date='27 April 2011 - 12:33 ' timestamp='1303907590' post='1000488']
[b]Evet anladım ama bazı insanlar diyecek ki bu sürüm görsel olarak diğerinden daha iyi ama güncellemeye gerek olmayan çok şey var birkaç pro için indiremem diyecek.Zamanla indirmeyenler olacak.Fakat güncellemede sık güncellesen bile sana bu konuda kral konumuna getirir görsel olark mükemmel diyebilirim.Bu konuda sık bir şekilde uğraşan sensin bana kişi olarak bakma projene sağlam temeller at...
Sen daha iyi bilirsin tabi...[/b]
[/quote]
[b]Evet bu konuda sende haklısın dostum ama bu şekil benim hoşuma gidiyor yani bununla zaman geciriyorum diğeriyle pek harcicak zaman kalmaz gece calistiğim icin umarım anlamıssındır beni...[/b]

[b]zntys[/b] : [color="#FF0000"]Winamp hata vermiyor Kendimde kurdum gayet iyi deneyeßilirsin [/color]

saol yani gereksiz yere indirdik ben bunları fotmartta kullanmayı düşünüyordum yanlız normal dvd'ye sığmıyor iso dosyanız
keşke önceden belirtseydinizde bizde boşuna uğraşmasaydık!

[quote name='BLuue' date='04 May 2011 - 20:25 ' timestamp='1304540751' post='1005047']
saol yani gereksiz yere indirdik ben bunları fotmartta kullanmayı düşünüyordum yanlız normal dvd'ye sığmıyor iso dosyanız
keşke önceden belirtseydinizde bizde boşuna uğraşmasaydık!
[/quote]
[b]Dalgınlıgıma geldi dostum ne desen haklısın [/b]

DVD'ye yazmada sorun yaşayan arkadaşlar iso dosyasını Ultraiso ile açın ve AutoPlay=>Docs Klasörüne gidin ve işinize yaramayacak yada kullanmadığınız programları sağ tıklayıp Sil deyin daha sonra ISO boyutunu düşürün ve Sol üst köşedeki dosya yazısına tıklayın ve Kaydet'i seçin ISO nun kaydedilmesini bekleyin ve yeni oluşan ISO yu DVD yazın ;)

Ayrıca benimde sorum olacak bu Driver Pack İnternet olmadan çalışır mı?

[quote name='kralseyit66' date='10 May 2011 - 14:55 ' timestamp='1305039313' post='1008233']
DVD'ye yazmada sorun yaşayan arkadaşlar iso dosyasını Ultraiso ile açın ve AutoPlay=>Docs Klasörüne gidin ve işinize yaramayacak yada kullanmadığınız programları sağ tıklayıp Sil deyin daha sonra ISO boyutunu düşürün ve Sol üst köşedeki dosya yazısına tıklayın ve Kaydet'i seçin ISO nun kaydedilmesini bekleyin ve yeni oluşan ISO yu DVD yazın ;)

Ayrıca benimde sorum olacak bu Driver Pack İnternet olmadan çalışır mı?
[/quote]
[b]Sence ?[/b]