Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Tescilet.net'ten Sakın Domain Ve Hosting Almayın

alexfarrow
 Share

Recommended Posts

konuyu açayımmı diye epey düşümdüm.admin kızmazsa sevinirim.konuyu umarım doğru yere açmışımdır

tescilet.net denen firma dolandırıcıdır.domain,hosting herneyse ücreti alınıyor fakat hizmet teslim edilmiyor
daha evvelde olmuştu 3 hafta sipariş ettiğim domain tescil edilmemişti.paypalda açtığım itiraz ada kızmışlardı

şimdi firmasında kalan tek domainimide transfer etmek istedim,alan adı şifresini istedim vermediler
ücreti ödedim kayıt yenileme-süre uzatma işlemini yapmadılar.3 yıldır bu firmadan illallah dedim artık
resmen dolandırıcı bir firmadır.paypalda dispute açtım itiraz ettim inşallah domain parasını geri alabilirim

siz siz olun çalıştığınız,çalışacağınız firmaları iyice araştırın.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...

evet bu konularda araştırma yapmadan web hosting almayın heleki benim gibi müşterilere yapıyorsanız daha dikkatli olun şuan benim araştırmalarım sonucunda en güzel ve uygun kullanışlı site sitenizolsun.com dur iseyen deneyebilir 5 gün deneme süresi veriyorlar yani hemde sınırsız kullanım..tavsiye ederim

[color="#8B0000"][b]Buradan hiç host domain fln alan vamı acaba arkadaşlar nasıl işini iyi yapanlardanmı fiyatları cazip geldide bu arada arkadaşım bende başkent hostingle bi problem yaşadım 3 günde düzelttiler...[/b][/color]

[code]http://www.korkutweb.com/ [/code]

• 2 hafta sonra ...

daha.net firmasından hiç birşey almayın.Keyfi davranıyorlar ve yurtdışında kiralama yönetimle çalışıyorlar.Panele giriş ve panelde bir şey yapmak ölüm gibi.Host ve domain alacaksanız mutlak tanıdıgınız,bildiginiz veya kaliteli ve büyük bir firma olsun.Size destek anında verebilsin.