Jump to content

Arkadaşlar Pcim Özellikleri Nasıl Sizce

Share

Recommended Posts

Bu nasıl ?

Gigabyte H67MA-D2H-B3/DDR3 1333MHz S+GL+16X 1155p
Intel Core i5 2500K 3.30 GHz 6MB 1155p 850MHz VGA
Kingston HyperX 8 GB (2x4GB) 1600 MHz DDR3 Kit CL9
Seagate 2 TB 5900 64MB SATA3 / ST2000DL003
Asus DRW-22B2S 22X Pata DvdRw Siyah (Kutulu)
Logitech MK250 Kablosuz Klavye Mouse 920-002701

Edited by rulman

sisteminde hiç bir sorun yok..oyunlarda takılma yaşaman normal..ekran kartın paylaşımlı..ram den kullanıyor ve buda veriyollarını elbette işgal ediyor..dolayısı ile kayıt sırasında kayıtta harddisk e olduğundan bir miktar gecikme yaşıyorsun..ram leri kendi üzerinde olmadıkça bunu yaşama ihtimali yüksek..eski oyunlarda yada az sistem isteyenlerde olmayabilir ama crysis gibi oyunlarda olur..ekran kartı almadıkça günümüz oyunlarını oynaman mümkün değil..pes,fifa falan kaldırır ama gerisi olmaz..ekran kartı şart..bu sistemede 6850 yada 1gb gtx460(hangisi daha iyi bilmiyorum) gibi bir kart iyi gider..elbette bütçe önemli ama sakın 5750 gibi bir kartın altınada düşme..en az 5750 şart yada imkan varsa yukardaki kartlar yada daha iyileri

edit:sisteminde kaç watt ne marka psu var yazmamışsın..alacağın ekran kartı için önemli bir kriter

Edited by slkcer

[quote name='sessizada01' date='20 April 2011 - 06:12 ' timestamp='1303279954' post='995792']
AMD Phenom X4 Black Edition 3,2 mhz
Gigabyte GA-880GM-UD2H
[color="#FF0000"][b]8 GB Kingston Hyprex 1600mhz Ram [/b][/color]
1 Tb Seagate Harddisk
Xigmatek s963 İşlemci Soğutucusu
XIGMATEK PORTER CN881 CHIPSET SOĞUTUCU
LG Dvd Rw
LG 19" LCD Monitor
Win7 Pro 64bit

Ekran kartım suan yok maddı sıkıntılardan dolayı alamadım anakartdab 512 mb verebılıyorum sızce oyunlarda sıkıntı cıkarırmı ayrıca crysıs oyununda donmalar oluyor normalmıdır ekran kartı olmadıgından dolayımı sızce ekran kartı alırsam halen aynı sıkıntıyı yasarmıyım ayrıca crysıs ı oynarken otomatık kendı kayıt edıyorya o safada donma yapıyor 2/3 sn gıbı bır donma
[/quote]
bence ram 8 gb çok 4 alsaydın ekrankartınada bütçe kalırdı :whistle:

[quote name='wampiRei' date='25 April 2011 - 00:05 ' timestamp='1303679110' post='998844']
Herşey güzelde ekran kartınıda alırsan daha iyi olur bu sisteme 2 gb ekran kartı yakışır.
[/quote]
Oyun oynamadığım için pek ekran kartı bakmadım.Dandikte olsa bir kart koyacağım ama.Ram takviyesi yapmam lazım sadece. 16/24 veyahut 32 arasında kararsız kaldım. exchange sadece 4 gb ram kullanıyor:(
İşlemci 32 gb kadar destek veriyor.Uygun bir board bulmam lazım bakalım.

Edited by rulman