Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

TncXP Cd'ye Nasıl Yazdırılır

Dawnie
 Share

Recommended Posts

• Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Yanlız Şu Kaliteli Görüntüyü Bi Türlü Elde Edemedim Bilen Arkadşalar Varsa Söylerlerse Sevinirim Valla Sanırım Youtube Tekrar Convert mü Ediyo Napıyosa Bilgisayarımdaki Kalitenin 5'te 2'sine Düşüyo Anlamadım Gitti...

• 3 hafta sonra ...

iyi aksamlar ben forumda yeniyim ve de aranizda olmaktan cok mutluyum oncelikle butun bu emeklerinize sonsuz tesekkurler geercekten .benim ufak bir sorunum var videoyu izledim ve aynen oldugu gibi yaptim ama buraya cikart tiklayinca tek dosya olusuyo ama yine winrar dosyasi oluyo yani sizin video daki gibi iso dosyasi olmuyo cd ye yazmak icin ne yapmam gerekli lutfen yardimci olurmusunuz sabahtan beri ugrasiyorum aksam oldu hala basindayim yani kurmadan yatamam kesinlikle gozume uyku girmez buralarda birileri varsa yardimci olsa cok sevinirim simdiden tesekkurler

• Administrator
iyi aksamlar ben forumda yeniyim ve de aranizda olmaktan cok mutluyum oncelikle butun bu emeklerinize sonsuz tesekkurler geercekten .benim ufak bir sorunum var videoyu izledim ve aynen oldugu gibi yaptim ama buraya cikart tiklayinca tek dosya olusuyo ama yine winrar dosyasi oluyo yani sizin video daki gibi iso dosyasi olmuyo cd ye yazmak icin ne yapmam gerekli lutfen yardimci olurmusunuz sabahtan beri ugrasiyorum aksam oldu hala basindayim yani kurmadan yatamam kesinlikle gozume uyku girmez buralarda birileri varsa yardimci olsa cok sevinirim simdiden tesekkurler

Winrar iso dosyalarını da açabildiği için, iso dosyalarının ikonunu da kendi ikonu gibi yapıyor. aslında o dosya bir iso dosyasıdır.

selam sorunum cozuldu meger nero 7 olması gereklıymıs neyse yazdırdım ve kurdum ama basıma daha kotu sorunlar acıldı acıl yardıma ıhtıyacım var lutfen bu konuyla ılgılenen bırıyle gorusmem gereklı lutfen yardımcı olun

• 1 ay sonra...

sayın arkadaşlar ben parltarın hepsini indirdimama rarda nasıl çıkarıp birleştirip iso dosyasına çevirecegimi bilemiyorum youtbe videsunda anlatımoluyor ama çok yazılar küçük görünyor daha şöyle daha güzel vido anlatımı olsa çökgüzel olmazmi arkadaş bu anlatımı video şeklinde yapıp dosya şeklinde foruma koysa bizde dosyayı indiri windos mediplayerle daha güzel yaparız

Edited by xxnusxx

arkadaşlar şimdi mesala 1 cd e 6 part var şimdi bunları masa üstüne indirdigimizde sadece 1cdinin 1partınmı çıkarıp iso nero ile cd ye atıyormuyuz doğrumudur bu konuda beni aydınlatırmısınız yani 6 partıda cd ye atmıyormuz yoksa hepsi rardan çıkarılıp ondansoramı cd atıyormuyuz acilen cevap bekliyorum arkadaşlar

Edited by xxnusxx

tamada arkadaş senin dedigini anladımda yani şimdi mesala her cidide altı part vardır prtların hepsini rardan çıkrdığım zaman hepside aynıdır yani benim dedigim altı prtıdamı rardan çıkarıp nero ile kalıp yazdıracağım yok tek partı mı zaten hepsini çıkarmaya başladığında tncxp kalıbı çıkıyor şimdi 6 partın altısınıdamı çıkarıyoruz yoksa tek partımı

• 2 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

tamada arkadaş senin dedigini anladımda yani şimdi mesala her cidide altı part vardır prtların hepsini rardan çıkrdığım zaman hepside aynıdır yani benim dedigim altı prtıdamı rardan çıkarıp nero ile kalıp yazdıracağım yok tek partı mı zaten hepsini çıkarmaya başladığında tncxp kalıbı çıkıyor şimdi 6 partın altısınıdamı çıkarıyoruz yoksa tek partımı

Selam Arkadaşlar.

xxxnusxx arkadaşım öncelikle sana şunu diyeyim. Anlatılanlar ve yazılanlara bakarak bunları denesen iyi olurdu ama ben sana son bi defa da ben anlatayım. Belki yardımcı olurum.

1- İndirmiş olduğun rar dosyalarını kaydettiğin yere gel.

2- Part 1 olarak gördüğün winrar dosyasını 2 kere çift tıkla

3- Şimdi karşına otomatik olarak rar dosyalarını birleştirme motoru çıkacak. Bu dosya senin indirdiğin 6 tane rar dosyasını da birleştirecek ve sana bir İso kalıbı yaratacak.

4- Daha önceden indirdiğin o 6 tane rar yani Part dosyalarını sil.

5- Sonra da orada bulunan kalıp dosyayı yani İso dosyasını Cd ye yazma işlemine geç.

6- Bunun için kullanacağın en güzel programlardan biri nero.

7- Nero programını açtığında orada Tasarı ve kalıp oluştur butonu olacak. Onu tıkla.

8- Sonrada Senin biraz önce oluşturduğun İso Kalıbını Bul ve Cd sürücüne yerleştirmiş olduğun Cd içine yak.

9- Bu kalıbı eklediğinde, Nero programı kalıp içeriğini gösterecektir. Bu tarafını hiç karıştırma ve sen sadece ileri yap ve yakma işlemine devam et.

10- Cd yazılımı bittiğinde otomatik olarak haberin olacaktır. Çıkartığın Cd yi Tekrar Cd sürücüsüne yerleştir ve göreceksin ki TNCXP cd si Bir boot ekranı altında karşına çıkacaktır.

Artık bundan Sonra orada ne yapmak istersen onu yapabilirsin.

Bilmem anlatabildim mi.

bu arada Arkadaşlar Paylaşımlarınız çok güzel ve yerinde sağol. Emeklerinize sağlık...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKLAM YASAK!

Edited by sk8er_boi

• 4 hafta sonra ...

Selam Arkadaşlar.

xxxnusxx arkadaşım öncelikle sana şunu diyeyim. Anlatılanlar ve yazılanlara bakarak bunları denesen iyi olurdu ama ben sana son bi defa da ben anlatayım. Belki yardımcı olurum.

1- İndirmiş olduğun rar dosyalarını kaydettiğin yere gel.

2- Part 1 olarak gördüğün winrar dosyasını 2 kere çift tıkla

3- Şimdi karşına otomatik olarak rar dosyalarını birleştirme motoru çıkacak. Bu dosya senin indirdiğin 6 tane rar dosyasını da birleştirecek ve sana bir İso kalıbı yaratacak.

4- Daha önceden indirdiğin o 6 tane rar yani Part dosyalarını sil.

5- Sonra da orada bulunan kalıp dosyayı yani İso dosyasını Cd ye yazma işlemine geç.

6- Bunun için kullanacağın en güzel programlardan biri nero.

7- Nero programını açtığında orada Tasarı ve kalıp oluştur butonu olacak. Onu tıkla.

8- Sonrada Senin biraz önce oluşturduğun İso Kalıbını Bul ve Cd sürücüne yerleştirmiş olduğun Cd içine yak.

9- Bu kalıbı eklediğinde, Nero programı kalıp içeriğini gösterecektir. Bu tarafını hiç karıştırma ve sen sadece ileri yap ve yakma işlemine devam et.

10- Cd yazılımı bittiğinde otomatik olarak haberin olacaktır. Çıkartığın Cd yi Tekrar Cd sürücüsüne yerleştir ve göreceksin ki TNCXP cd si Bir boot ekranı altında karşına çıkacaktır.

Artık bundan Sonra orada ne yapmak istersen onu yapabilirsin.

Bilmem anlatabildim mi.

bu arada Arkadaşlar Paylaşımlarınız çok güzel ve yerinde sağol. Emeklerinize sağlık...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

REKLAM YASAK!

arkadaşlar kalıbı yazdırdım ama problem var dıek geciş yapmıyo vinrar cıkıyo ne yapmalıyım

• 3 hafta sonra ...

Arkadasım Gayet Hoş Bir Anlatım Yapmıssın. Fakat Ben Rapidden indirmedim diger alternatif linkden indirdim 2tane rar dosyası indi senin dedigin şekilde yaptım buraya çıkart dedim fakat iso dosyası cıkmadı şöyle birşeyler çıktı resimdeki gibi Aşağıdaki gibi

Please register to see this content.

Bunu iso formatına mı çevirmem lazım gerek yoksa bu şekliyle nasıl c-d ye yazdırmam gerekiyor yardımcı olursan sevinirim...

Ayrıca Şunu Yazmayı unuttum Pc'imde 1 dvd writer 1 c-d writer var tnc_xp yi c-d ye yazamıyorum boyutu 1.5 gb tam hatırlamıyorum ama öyle birşey c-d ye yazamıyorum, dvd ye yazdırdım pc yeniden başlattım bios ayarlarımda tamam fakat c-d den başlamıyor otomatik olarak hdd e geçiyor !

Yapmam Gerekenleri Söylermisiniz...

• Administrator

Ayrıca Şunu Yazmayı unuttum Pc'imde 1 dvd writer 1 c-d writer var tnc_xp yi c-d ye yazamıyorum boyutu 1.5 gb tam hatırlamıyorum ama öyle birşey c-d ye yazamıyorum, dvd ye yazdırdım pc yeniden başlattım bios ayarlarımda tamam fakat c-d den başlamıyor otomatik olarak hdd e geçiyor !

Yapmam Gerekenleri Söylermisiniz...

Bu dosyaları çıkarttığınız dosya zaten iso dosyasıydı. Winrar iso'yu açabildiği için, dosyaları çıkarabildiniz.

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...